Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pierwsza strona poprawiona nowe fotki są :)

I tak w ramach kontrastu

Było:

http://i.imgur.com/kqtqZvI.jpg

Jest :)

http://i.imgur.com/FgfKztR.jpg

jak byłem i w sumie jestem za białym kolorem :decayed: to ten kolor normalnie :kox: :kox: :kox: na żywo pewnie wygląda jeszcze lepiej, szczególnie w taką pogodę jak dziś :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Zestawienie kontrastowe - extra :) Auto wyglada teraz mistrzowsko.

Opublikowano
  • Autor

Tadammm !! :decayed: w końcu udało się dostać speedliny w dobrym stanie, i w tym 5 na zapas :kox:

Przyłożone na próbę, z tyłu trzeba zejść niżej co najmniej te 2 centy a przód lajtowo zejdzie o 1, ze spasowaniem powinno być dobrze bo przy 15mm dystansu na tyle wygląda spoko ale z 18/20 będzie myślę tak jak sobie zamierzyłem, no i przód będzie miał dystans 15mm. Teraz tylko czekać do wiosny bo w tym roku nie wylądują na aucie :wink: , a i powiedzcie mi moi drodzy gdzie można dać plastik do pochromowania? bo dekielki "zaśniedziały" a jako że będe je "przerabiał" to chce odnowić znaczek oraz ring na nich.

Małe spy, bo przecież niemożna było się oprzeć pokusie

xdc2.jpg

hkil.jpg

josk.jpg

0lph.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

no jest konkret.

Opublikowano

nice kolorek :jerk: jak sie sprawuje dokladka od cupry nie urwales jej jeszcze hehe?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Z dokładki jestem zadowolony, jak widać nie jeszcze jej nie urwałem [odpukać :P ], po prostu trzeba uważać i wiedzieć gdzie można podjechać a gdzie już nie dasz rady, czasami jak jest mało miejsca to na koleinach przytrzeć można, no i wolne zjeżdżanie z krawężników, aby nie dobiło, ale to i tak w sumie większa troska o nadkole niż o dokładkę [ przy prawie pełnym skręcie opona jest ok 5mm od błotnika] :wink:

Opublikowano

Po co czekać do wiosny z nowymi felgami ? Maluj środki na złoto i zakładaj - jeszcze min. 2-3 miesiące dla letnich kół :decayed:

Z jakiego modelu te koła ? Jaka szerokość i ET ?

Opublikowano
  • Autor
Po co czekać do wiosny z nowymi felgami ? Maluj środki na złoto i zakładaj - jeszcze min. 2-3 miesiące dla letnich kół :decayed:

Z jakiego modelu te koła ? Jaka szerokość i ET ?

Nawet nie wiesz jak korci:wink: ale ja zanim coś wrzucę na auto to musi być zapięte na ostatni guzik, a niestety po 2 mam odłożoną kase na coś innego niż nowe opony i malowanie alusów. Także jeść nie woła to poczeka :P

Koła są 19x8,5j et48

Pozdr.

Opublikowano

nice fura , piękny kształt , nic dodać nic ująć awaryjności życzę :D:):decayed:

Opublikowano
nice fura , piękny kształt , nic dodać nic ująć awaryjności życzę :D:):decayed:

"awaryjności" ? :decayed::decayed:

Opublikowano
nice fura , piękny kształt , nic dodać nic ująć awaryjności życzę :D:):decayed:
no to zajebałeś pan :facepalm: ale intencje raczej masz dobre :decayed:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam znalezione ze Style'D

qzy6.jpg

Opublikowano

:hi:

O ile pakiet czerń średnio mi się widzi to czerwonego to u Ciebie jest :kox::kox::naughty::naughty:

Ten kolorek to Massino Red ??? Bo coś ciemniejszy od mojego.

Opublikowano

Pieknie wyglada.

W odbiciu lakieru golf na RSie?

Opublikowano
  • Autor

Kupczak, kolor to amulet red

Dzięki chłopaki, golfina oczywiście na RS'ie :)

Opublikowano

Mocze się przy tym aucie :facepalm:

Opublikowano

Ja bym zapodał jeszcze czarne lampy z frontu:slina:

Opublikowano

Wygląda ekstra :slina:

Motywujesz mnie do pracy nad moim ALT :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.