Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.


miedzikos

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza strona poprawiona nowe fotki są :)

I tak w ramach kontrastu

Było:

http://i.imgur.com/kqtqZvI.jpg

Jest :)

http://i.imgur.com/FgfKztR.jpg

jak byłem i w sumie jestem za białym kolorem :decayed: to ten kolor normalnie :kox: :kox: :kox: na żywo pewnie wygląda jeszcze lepiej, szczególnie w taką pogodę jak dziś :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadammm !! :decayed: w końcu udało się dostać speedliny w dobrym stanie, i w tym 5 na zapas :kox:

Przyłożone na próbę, z tyłu trzeba zejść niżej co najmniej te 2 centy a przód lajtowo zejdzie o 1, ze spasowaniem powinno być dobrze bo przy 15mm dystansu na tyle wygląda spoko ale z 18/20 będzie myślę tak jak sobie zamierzyłem, no i przód będzie miał dystans 15mm. Teraz tylko czekać do wiosny bo w tym roku nie wylądują na aucie :wink: , a i powiedzcie mi moi drodzy gdzie można dać plastik do pochromowania? bo dekielki "zaśniedziały" a jako że będe je "przerabiał" to chce odnowić znaczek oraz ring na nich.

Małe spy, bo przecież niemożna było się oprzeć pokusie

xdc2.jpg

hkil.jpg

josk.jpg

0lph.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dokładki jestem zadowolony, jak widać nie jeszcze jej nie urwałem [odpukać :P ], po prostu trzeba uważać i wiedzieć gdzie można podjechać a gdzie już nie dasz rady, czasami jak jest mało miejsca to na koleinach przytrzeć można, no i wolne zjeżdżanie z krawężników, aby nie dobiło, ale to i tak w sumie większa troska o nadkole niż o dokładkę [ przy prawie pełnym skręcie opona jest ok 5mm od błotnika] :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać do wiosny z nowymi felgami ? Maluj środki na złoto i zakładaj - jeszcze min. 2-3 miesiące dla letnich kół :decayed:

Z jakiego modelu te koła ? Jaka szerokość i ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekać do wiosny z nowymi felgami ? Maluj środki na złoto i zakładaj - jeszcze min. 2-3 miesiące dla letnich kół :decayed:

Z jakiego modelu te koła ? Jaka szerokość i ET ?

Nawet nie wiesz jak korci:wink: ale ja zanim coś wrzucę na auto to musi być zapięte na ostatni guzik, a niestety po 2 mam odłożoną kase na coś innego niż nowe opony i malowanie alusów. Także jeść nie woła to poczeka :P

Koła są 19x8,5j et48

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice fura , piękny kształt , nic dodać nic ująć awaryjności życzę :D:):decayed:

"awaryjności" ? :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice fura , piękny kształt , nic dodać nic ująć awaryjności życzę :D:):decayed:
no to zajebałeś pan :facepalm: ale intencje raczej masz dobre :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

O ile pakiet czerń średnio mi się widzi to czerwonego to u Ciebie jest :kox::kox::naughty::naughty:

Ten kolorek to Massino Red ??? Bo coś ciemniejszy od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...