Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie zauważyłem to dopiero przy podliczeniu zamówienia wczoraj :/

Opublikowano

Na 1 stronie jest gril lustra i znaczki felunek Mariusza wyglada zacnie ;)

Opublikowano

moje zabawy z plastidipem,na razie ramki grilla :)

a0b6ed1dd813c6f0med.jpg

Opublikowano

daniels dlugo juz to masz? ja walcze z pozbyciem sie chromu z ramek do okola szyb

Opublikowano

ze 3 tygodnie

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

i chromy wokółł szyb też tym siekne

Opublikowano
ze 3 tygodnie

---------- Post dopisany at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

i chromy wokółł szyb też tym siekne

i co nic sie nie dzieje? nie schodzi ,odporne na deszcz?

Opublikowano

nic się nie dzieje :wink: ciekawe tylko jak w zimę - mrozy, sól, woda etc. :wink:

Opublikowano
nic się nie dzieje :wink: ciekawe tylko jak w zimę - mrozy, sól, woda etc. :wink:

A karcherem probowales?

Tap Tap

Opublikowano

Pany, jak z wydajnością takiej puszki 400ml ? Trzeba dawać jakiś podkład itp ?

Opublikowano
nic się nie dzieje :wink: ciekawe tylko jak w zimę - mrozy, sól, woda etc. :wink:

A karcherem probowales?

Tap Tap

no pewnie, że tak :wink: po kilku dniach to jechałem normalnie gąbką i też nic się nie dzieje :wink:

Opublikowano

Ale to ma wytrzymać tylko 2 lata.

Opublikowano

Dokladnie ja mam juz kilka miesiecy i zero zuzycia

Opublikowano
Ale to ma wytrzymać tylko 2 lata.

:eusathink:jest coś takiego gdzieś napisane :question:

Opublikowano

Kurde ale mam ochote zrobić całe auto na jakiś kolor:kox:

Opublikowano
Kurde ale mam ochote zrobić całe auto na jakiś kolor:kox:

Biały mat:decayed:

Opublikowano

Noooo:kox::kox:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Ten też niegłupi:kox:

Opublikowano

dawaj fure plast dipem :naughty: mi sie widzi moje auto w mialym macie z czarnymi elementami i dokladka tylna by lepiej wygladala :naughty:

ja chyba sprobuje ten plast dip na ten chrom wokol szyb

Opublikowano

No a ja coraz bardziej się przekonuję do niego:decayed: w białym macie mogłoby być :kox::kox: Chyba zaraz zamówię szpreja i spróbuję na czymś, np na nadkolu albo klapie bagaja, ciekawe jak wygląda malowanie tym i czy z bliska nie widać niedociągnięć na macie:whistling:

Opublikowano

spoko nie widać będzie żadnych niedociągnięć - tak jak na w/w filmie malujesz kilka razy z wszystkie ewentualne niedociągnięcia pokrywają się bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

tylko że $$$ troszkę wychodzi na całe autko :kwasny:

Opublikowano
spoko nie widać będzie żadnych niedociągnięć - tak jak na w/w filmie malujesz kilka razy z wszystkie ewentualne niedociągnięcia pokrywają się bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

tylko że $$$ troszkę wychodzi na całe autko :kwasny:

5l to koszt 75 funtów, 15l na pewno starczy więc 225 funtów = 250 euro~ tylko do tego trzeba ten śmieszny pistolecik no ale w 350 euro raczej się zamknie bez problemu. Biorąc pod uwagę fakt, że miałem w tym roku malować całe auto a to koszt 2k euro ryzyko może być opłacalne i może powstać coś ciekawego, a jak mam za 2 lata znowu wydać 350 funtów i mieć opcję zmiany koloru to :banan: łaj not

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.