Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem budżetowo :wink:

Opublikowano

Mam taki lakier fluo, trzeba nakładać na białą bazę ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano

Znalazłem dla siebie kolor :decayed:

8637146635_03fc0952c7.jpg

Nawet jest w magazynie, kurde lezy mi rozpuszczalnik do dipa 15l więc chyba zamowie, wymieszam i pomaluje na próbę, jak będzie fajnie leżał to wtedy może zamówię jakiś customowy kolor od varia :banan: Musze to przetestować tanio najpierw :decayed:

Opublikowano
Znalazłem dla siebie kolor :decayed:

http://farm9.staticflickr.com/8399/8637146635_03fc0952c7.jpg

Nawet jest w magazynie, kurde lezy mi rozpuszczalnik do dipa 15l więc chyba zamowie, wymieszam i pomaluje na próbę, jak będzie fajnie leżał to wtedy może zamówię jakiś customowy kolor od varia :banan: Musze to przetestować tanio najpierw :decayed:

Noo Młodzian można spróbować może akurat będzie:kox::wink:
Opublikowano

kolor OK :) z palety RAL czy NCS?

Opublikowano

z półki Camo brown:decayed:

Opublikowano

Camo brown, grey i green jest z 30 jak nie więcej :whistling:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

jest jeszcze camo blue :)

Opublikowano
:eusathink: na plastidip.co.uk jest camo brown, mam nadzieje ze to taki :decayed:
Opublikowano

weź poprawkę z tego jak ksiądz malował eSkę, krycie tego Dip'a jest kiepskie ...

Opublikowano

No to myślę, że jak wezmę 10L od nich i mam 15L rozpuszczalnika to 50/50 rozpuszczę to 20L chyba pokryje?

Opublikowano

przy ciemnym powinieneś dać radę :whistling:

Opublikowano

A powiedz Ty mi, mając biały kolor samochodu, gdybym go chciał prysnąć całego na biało plastidipem, + dach w czarny mat i felgi w czarny mat. Ile by trzeba było plastidipa ? Samochód do skoda octavia I w hatchbacku.

Ile rozpuszczalnika? To potrzeba zwykłego czy jest jakiś specjalny do plasti?

Opublikowano
Opublikowano

niewek19 w Polsce sprzedaje się gotowy do malowania :whistling: myślę, że na dach i felgi 2-3 litry, białego 6-7 litrów

Opublikowano

a czym odtłuścić samego dipa

lakier przed dipem leciałem

zmywacz_silikonowy_plus780_novol_1l.jpg

jest sposób czy zrywać i malować od nowa bo zmywacz rozpuści dipa

wole zapytac niż spierdzielic, vario w tobie cała nadzieja

myslałem o dynaturacie

Opublikowano

odtłuścić dipa? w jakim sensie? możesz APC spróbować SurfexHD albo Shiny Garage ed Devil Nano

to co używasz złe nie jest

Opublikowano

pomalowałem dipem felgi, znajomy jeżdził na nich z miesiąć

zerwał w jednym miejscu dipa i chciałem domalowac ale poleciał po oponach plakiem i przy okazji po dipie

generalnie na rantach jest tłusty pod palcami

miałem zamiar prysnac miejsce gdzie zerwał a na koniec jeszcze jedna warstwe na wszystkie felgi zeby był ten sam kolor

jutro podjedzie to zobacze co można zrobić

Opublikowano
Znalazłem dla siebie kolor :decayed:

http://farm9.staticflickr.com/8399/8637146635_03fc0952c7.jpg

Nawet jest w magazynie, kurde lezy mi rozpuszczalnik do dipa 15l więc chyba zamowie, wymieszam i pomaluje na próbę, jak będzie fajnie leżał to wtedy może zamówię jakiś customowy kolor od varia :banan: Musze to przetestować tanio najpierw :decayed:

Eeee :thumbdown:

Opublikowano
Znalazłem dla siebie kolor :decayed:

http://farm9.staticflickr.com/8399/8637146635_03fc0952c7.jpg

Nawet jest w magazynie, kurde lezy mi rozpuszczalnik do dipa 15l więc chyba zamowie, wymieszam i pomaluje na próbę, jak będzie fajnie leżał to wtedy może zamówię jakiś customowy kolor od varia :banan: Musze to przetestować tanio najpierw :decayed:

Eeee :thumbdown:

Czemu eee :decayed: Do a6stki nie pasuje nic rzucającego się w oczy, miałem robić niebieski ale ty robisz więc się nie wpierniczam :hi:A ten taki akurat fajny, lajtowy. Z czarnymi dodatkami będzie OK chyba, no i dostępny:wink:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Jeszcze ten camo tan jest niezły

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/48041_474919352579160_618316634_n.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.