Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie ...

Chciałbym pomalować przedni emblemat audi i listwy okienne na czarny mat. Obecnie listwy mam chromowane a emblemat nowy, ale plastikowy - nie ori.

Listew okiennych nie wyjmę, bo podobno jaja z wyciąganiem tego.

Jakoś te elementy przygotować przed malowaniem ? Ile dać warstw ?

Opublikowano

odtłuść tylko, nie matuj.

Zabezpiecz porządnie szyby i karoserie,

4-5 warstw w zupełności wystarczy

Opublikowano

nie wyciera się plasti dip z listew przy zamykaniu drzwi?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Opisane przez Ciebie elementy możesz malować nie ściągając ich. Zabezpieczy tylko w około taśma i papierem. Przed malowanie umyj, wysusz i odtluśc.

Jesli chodzi o wycieranie sie to w miejscach mocno narażonych mozna położyć dwie warstwy więcej. Obecnie testujemy dipa na wnękach i progach na których sie staje wsiadajac/wysiadajac. Dip po miesiącu ma sie idealnie.

pzdr

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak myślicie, jakbym chciał górny grill + dolny + listwa tylna bagażnika rzucić po 3 warstwy na każdą część i kumpel w swojej a3 grill tez 3 warstwy czyli razem 12 warstw, to wystarczy na wszystko 400ml ? :)

Opublikowano

powinno starczyć, mi starczyło :wink:

Opublikowano

Ok super, dzięki wielkie :)

Opublikowano

1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16" malujac po 3 warstwy lepiej zakup 2 puchy

Opublikowano
1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16" malujac po 3 warstwy lepiej zakup 2 puchy

"1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16" malujac po 3 warstwy, lepiej zakup 2 puchy"

"1dna pucha 400ml starcza na 3 felgi +- 16", malujac po 3 warstwy lepiej zakup 2 puchy"

używaj interpunkcji, bo nie wiadomo o co kaman :eusathink:

Opublikowano

Dzieki za spostrzegawczość :decayed:

Opublikowano

A jak myślicie bo mam dylemat, jeśli chodzi o grilla to malować tylko ramkę czy łącznie z kratką? Mam mieszane uczucia, ale jestem bardziej za malowaniem całości :wink:

Opublikowano

A w jakim aucie to chcesz malowac? Ja w b7 pomalowalem calosc. oooo obskubalem i wyglada calkiem calkiem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kupować plastidip czy plastilak jakościowo jest podobny?

Opublikowano
A w jakim aucie to chcesz malowac? Ja w b7 pomalowalem calosc. oooo obskubalem i wyglada calkiem calkiem

W B6 Avant srebrny. Dokładnie, OOOO na pewno zostanie jakie jest, tylko reszta by była rzucona plastidipem :wink:

Opublikowano

daro26 malował grila b6 plastilakiem i wyglada zajebiaszczo 4 warstwy

Opublikowano

Z doświadczenia plastidip lepszy, łatwiejszy w malowaniu ( w moim odczuciu bo obu używałem) :wink:

Maluj tylko ramkę najlepiej zdemontuj ramkę wyczyść odtłuść i 3 warstwy plastidipa w zupełności wystarczą, jak powstaną odpryski, a na pewno powstaną to zerwiesz całość i jeszcze będziesz miał na jedno malowanie przynajmniej

Opublikowano

Ok, dzięki michu10 za radę :wink:

Opublikowano

Pany, potrzebuję przejechać na czarny mat samą srebrną listwę atrapy zderzaka s-line. Może Komuś zostało odrobinkę plasti-dipa ? Zapłaciłbym przesyłkę i dorzucił parę zeta za resztkę preparatu ? Żeby starczyło dwie warstwy na sam chromik :

Be_Funky_DSC00315_jpg.jpg

Opublikowano

Nie opłaci się kup puszkę i jeszcze Ci zostanie na inne graty:thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

i skończy się jak ostatnio - miał być jeden drobiazg to pomalowałem dwa grille, listwę spod klapy oraz alufelgi :grin: (oczywiście nie jedną puszką :decayed:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.