Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diablo 3 >: ) już we wtorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziom pieklo odblokowany, teraz wkncu fajne itemki:naughty:

Opublikowano

pieklo jest konkret ;)

Opublikowano

i jak Wam tam idzie diabełek? nie straszy chyba:whistling:

Opublikowano

50 lvl

Opublikowano

kurde pieklo jest masakryczne , nie wiecie czy pkt. exp sa zabierane jak cie za***ia na piekle?

Opublikowano

57lvl ale teraz mam drugie zmiany w pracy wiec dopiero do srody wejde na inferno...

---------- Post dopisany 06-06-2012 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 16:43 ----------

level 60 max:wink: poziom inferno odblokowany tak juz jest pr0:kox:

Opublikowano
  • Autor

Niezle niezle:) ja mam 54 i hellllll:)

Opublikowano

Gram mnichem, 60 lvl juz od ponad tygodnia, ale na INFERNO dopiero koncze drugi akt...

Masakra jesli chodzi o roznice miedzy pierwszym a drugim aktem na poziomie inferno. Cale 2 dni poswiecilem na farmienie golda, by moc kupic odpowiednie itemy na drugi akt, a i tak jeszcze to malo i powolutku idzie...

Wiec trza farmic, farmic, farmic na pierwszym akcie :D

Opublikowano
Gram mnichem, 60 lvl juz od ponad tygodnia, ale na INFERNO dopiero koncze drugi akt...

Masakra jesli chodzi o roznice miedzy pierwszym a drugim aktem na poziomie inferno. Cale 2 dni poswiecilem na farmienie golda, by moc kupic odpowiednie itemy na drugi akt, a i tak jeszcze to malo i powolutku idzie...

Wiec trza farmic, farmic, farmic na pierwszym akcie :D

i tu sie zgodze farmic frmic i frmic minimum 2mln czy 4 na fajnego itemka:D

Opublikowano

czy wlazl kto moze do tego bonusowego levelu ?

Opublikowano
czy wlazl kto moze do tego bonusowego levelu ?

Kolega tam byl, gonil go kucyk pony:polew:

Opublikowano

a jak tam sie dostac?

Opublikowano

Bylem, nic ciekawego tam nie znalazlem.

Przedmioty potrzebne do stworzenia Kostura:

1. Czarny Grzyb (Black Mushroom) – Katedra, poziom I, akt I.

2. Dzwonek Wirta (Wirt’s Cowbell) – Można go kupić u kupca w mieście akcie II za 100 000 szt. złota.

3. Tęcza w Płynie (Liquid Rainbow) – Tajemnicza Skrzynia w Tajemniczej Jaskini, Akt II.

4. Bełkoczący Klejnot (Gibbering Gemstone) – W pieczara mrozu, Akt III, wypada z Ciltary.

5. Piszczel Leorica (Leoric’s Shinbone) – Posiadłość Leorica, Akt I.

Raz zrobiony Kostur pozwala wchodzic na Pony level tyle razy ile chcesz. Zeby grac na wyzszym levelu trzeba kostur ulepszyc (200k golda u kowala)

Opublikowano

Muszę przeorganizować sobie build dla Barba bo na coś za często mnie katrupią :kwasny: 53 lvl i wciąż szukam fajnych itemów.

Opublikowano
Muszę przeorganizować sobie build dla Barba bo na coś za często mnie katrupią :kwasny: 53 lvl i wciąż szukam fajnych itemów.

Podbij do mnie na d3, to ci pomoge, mam tam pas dla barby, I pare bulaw na ponad 10k obrazen :P, ja obecnie teraz mam 16k I na inferno farmie 1akt na kase

Opublikowano

Puść mi swój login plus numerek po #. Wieczorkiem postaram się zajrzeć.

Opublikowano
Puść mi swój login plus numerek po #. Wieczorkiem postaram się zajrzeć.

zib0l#1478

Opublikowano

panowie ktoś wie kiedy wychodzi Path of Exile? Czy granie w nią będzie na takiej samej zasadzie jak w Diałba 3? Czyli najpierw ściągnąć a potem poprzez połączenie z serwerem?

Opublikowano
Puść mi swój login plus numerek po #. Wieczorkiem postaram się zajrzeć.

zib0l#1478

zib0l Ty grasz czarodziejem nie ?? Jakich uzywasz skilii ?? I masz moze cos pozyczyc fajnego :naughty:

Opublikowano

Poszła zapka... wieczorkiem będę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.