Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line


nies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :)

poprzedni model...

Audi A4 2.5 TDI V6 Sport, 163 źrebaczki

1-V6.jpg 2-V6.jpg 3-V6.jpg

zamieniłem parę dni temu na takie cudeńko :naughty:

Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line 2004 rok

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

zgodnie z obietnicą dodaje jeszcze parę fotek wnętrza i mam nadzieję że nie przesadziłem... :travolta:

10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg

Mody :

- tempomat

- program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezła ,gratuluję, felgi,zderzaczki ,spoiler, kolorek niespotykany za często, :) silniczek i no quattro :th:

Gratuluję zakupu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna fura! gratuluję zmiany i życzę samej przyjemności z jazdy :th: a co do Leona - to waży trochę mniej niż A4 więc te 300KM to pewnie minimum, jeżeli bardzo chcesz go dopaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :)

a co do Leona - to waży trochę mniej niż A4 więc te 300KM to pewnie minimum, jeżeli bardzo chcesz go dopaść ;)

oczywiście masz rację... szans raczej nie mam :chytry: no chyba że powrócę do pierwotnego planu i dokonam jeszcze jednej zmiany... S4 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Planuję podkręcić ją w przyszłości do około 220 koni a pózniej może da się z niej wycisnąć blisko 300 koni ale nie wiem na ile to będzie możliwe ( znajomy posiada Seata Leona Cupra i ma drań w tym 285 kucy i muszę Go dogonić bo jak nie... to może wybuchnąć wojna polsko-angielska :evil::polew: ) ,

2. montaż paneli LCD w zagłówkach lub podwieszenie jednego wiekszego pod dachem (...)

ad. 1. 300KM? Możliwe, przeczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_18t_gtrs_eliminator_proste_metody_do_uzyskania_300km_w_silniku_18t-t31004.0.html

ad. 2. Jednym większym zasłonisz sobie najprawdopodobniej lusterko wsteczne ....

Daj zdjęcia wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mogę powiedzieć..............tylko z całego serca pogratulować - autko w takiej serii że już nawet niema co rezać :th: :th: :th: fajnie że już nie jestem sam :wink4::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek super :gwizdanie: zderzaki i wydech tez :embarrassed: ja bym tylko dodal bi xenony i listwy s line na drzwi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedena z najładniejszych a4 jaka widzialem, cale wyposazenie i body s-line sa rewelacyjne, zwlaszcza ten spoilerek na tylnej klapie :naughty:, a jak juz masz taki wypas to podepnij ten tempomat, malo roboty i niedrogo a przydaje sie czasami... Gratulacje fury!!! Kozacka!!!

A do poprzednika: listwy s-line to juz tam sa z tego co widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor nice mimo, iz nigdy nie przepadalem za odcieniami czerwonego...

Wyposazenie kox, widze full s-line body kit, 2 fify, ultrasport belka, graty!

Rezanie jak dla mnie tylko mechaniczne i rzadzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto, szukam takiego samego tylko czarnego+sedan :decayed:

Skad je targales? Skoro liczniki w milach a tablice normalne... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich i dziękuję za wpisy... podnosicie mnie na duchu bo rezygnacja z S4 nie była naprawdę łatwa :confused4:

Dodam jeszcze tylko ze jestem po pierwszym tankowaniu... ciut ponad 12 litrów :gwizdanie:

ad. 1. 300KM? Możliwe, przeczytaj to: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_18t_gtrs_eliminator_proste_metody_do_uzyskania_300km_w_silniku_18t-t31004.0.html

ad. 2. Jednym większym zasłonisz sobie najprawdopodobniej lusterko wsteczne ....

Daj zdjęcia wnętrza

dzięki za link :kox: nie wiem tylko czy pozwoliłbym komukolwiek na aż takie rozbebeszenie mojego auta :disgust: dzięki również za słuszną zresztą uwagę dotyczącą panela... nie wziełem pod uwagę że może mi to utrudnić widoczność :wallbash:

obiecuję że dodam zdjęcia wnętrza tylko dajcie mi troszkę czasu... pracuję następne trzy dni a pózniej lecę do Polski i dopiero po powrocie będę mógł coś dorzucić :th:

ja bym tylko dodal bi xenony i listwy s line na drzwi :th:

listwy s-line są w serii a bi-ksenony z przyjemnością bym założył gdybym tylko wiedział z czym to się je... bo strasznie byłem zawiedziony że ich nie ma :confused4:

muszę przyznać że jestem kompletnym dyletantem w kwestii motoryzacji i zarazem prosić o dużo wyrozumiałości :wink4:

...a jak juz masz taki wypas to podepnij ten tempomat, malo roboty i niedrogo a przydaje sie czasami...

koniecznie muszę to zrobić bo nie uśmiecha mi się jechać przez całą Europę z nogą przywiązaną do pedału gazu ;)

Skad je targales? Skoro liczniki w milach a tablice normalne... :mysli:

"wytargałem" je z salonu Audi po około trzech miesiącach poszukiwań, przekopywania internetu i dylematach czy aby napewno ten silnik będzie wystarczająco mocny itd... aż w końcu pewnego ranka ujrzałem ją i na drugi dzień była moja :evil:

blachy są jak najbardziej normalne z tym tylko szczegółem że auto zarejestrowane jest w Wielkiej Brytani ;) a propos... już się nie mogę doczekać kiedy otrzymam dowód rejestracyjny z DVLA a jak tylko go dostane zmieniam blachy na prywatne :kox: <=== zrobione !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bi-ksenony z przyjemnością bym założył gdybym tylko wiedział z czym to się je... bo strasznie byłem zawiedziony że ich nie ma

Wystarczy że wymienisz przednie lampy na bi-xenon (coś takiego http://moto.allegro.pl/item359261859_lampa_reflektor_przod_bixenon_audi_a4_a_4_8e0_01_.html )

nic nie musisz zmieniac, wszystko bedzie pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wymienisz przednie lampy na bi-xenon (coś takiego http://moto.allegro.pl/item359261859_lampa_reflektor_przod_bixenon_audi_a4_a_4_8e0_01_.html )

nic nie musisz zmieniac, wszystko bedzie pasowac.

kto by pomyślał że to takie proste :naughty: nie pozostaje mi nic innego jak poszukac lamp gdzieś w sieci ;)

dzięki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pprzepiękna A4 -ka :thumbup: :drool:

Kolor , zderzaczki , chromki ..po prostu ideał .. :decayed: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no takiej wersji właśnie poszukuję :drool: :drool: :drool: Totalny wypas... Gratuluję !!

[OT]

Jak to jest z tymi reflektorami w S-line? Tylko bixeny mają czarne środki? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...