Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak szybko wstaje wam turbo w AWX?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, jak szybko wstaje wam turbo AWX?Moje seryjne doladowanie zapodaje dopiero przy 2800 obrotow, po czipsie i na 216 to samo...Czyzby zblizal sie jej koniec?Zapodalem swojego kompa do brata(ten sam setup w golfie) i od 2k bylo juz czuc niutonometry, a u mnie dopiero od ok 3k :kwasny:

Opublikowano

Masz cos nie tak

Opublikowano
  • Autor
Masz cos nie tak

to wiem :decayed: pytanie tylko dlaczego turbo tak pozno wstaje? czy problem moze lezec w czyms innym, czy tylko i wylacznie w samym turbullum?

Opublikowano

logi:wink: i to komplecik

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczne wtryski, turbo i przeplywka ponizej, prosilbym w takim razie o przeniesienie watku do dzialu diagnostyka, bo w zamysle mialem zapytac czysto teoretycznie dlaczego turbo pozno wstaje :wink:

wtryski.jpg

turboq.jpg

przeplywkal.jpg

Opublikowano

może zapieczone są łopatki?

Opublikowano

nie kopci Ci czasem to auto?? bo tu masz niedoałdowanie, tak jak by niszczelnosć albo problemy ze sterowaniem

Opublikowano

właśnie, a może rozszczelniony układ dolotowy - jakiś czarny dym?

Opublikowano

tak czarny dym , sprawdź jak chodzi sztanga może kierownice albo n75

Opublikowano
  • Autor

n75 podmienialem, to samo, podciesnienia nowe, sztanga ok, dolot ok, w przyszlym tygodniu wrzuce fmicka to sie okaze czy IC nie puszcza bokiem. Kierownice nie wiem, wlozylem to turbo pol roku temu i przed oczywsice wyczyscilem, auto regularnie gonione, wiec raczej wykluczam lopatki. Mialo maly luz na wirniku, moze juz poprostu sie konczy, dlatego pytam skad tak powolne jego wstawanie :wink:

Opublikowano

Ja mam identycznie i nie wiem czemu ale musze logi zrobic , bo mnie zj**.....li forumowicze za ochłapy logów .

Opublikowano

Sprawdź wężyki podciśnieniowe czy gdzieś się nie przetarły, ściągnij wężyk z gdzybka EGR i zaślep go śrubką. Miałem podobnie u siebie i okazało się, że EGR mi padł.

Opublikowano

no ale jak zdejmie wężyk od EGR to go całkowicie odłączy i będzie na stałe zamknięty..

Opublikowano
  • Autor

EGRa nie ma, wezyk zaslepiony :wink: Jak pisalem wyzej, podciesnienia sa nowe, silikonowe, bo tym zwyklym jakos nie ufalem :decayed:

Opublikowano

Zrob 11BS, na bank problem z podcisnieniem lub dziura w dolocie.

Opublikowano
EGRa nie ma, wezyk zaslepiony :wink: Jak pisalem wyzej, podciesnienia sa nowe, silikonowe, bo tym zwyklym jakos nie ufalem :decayed:

No to może coś źle poskładałeś? :wink::hi:

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

EGRa nie ma, wezyk zaslepiony :wink: Jak pisalem wyzej, podciesnienia sa nowe, silikonowe, bo tym zwyklym jakos nie ufalem :decayed:

No to może coś źle poskładałeś? :wink::hi:

Opublikowano

pokaż statycznego 001 na zapalonym i zgaszonym silniku bo może masz strasznie małą dawkę paliwa

coś mi się nie chce wierzyć ze to co sprawdziłeś nie ujawniło problemu ale jak tak mówisz widocznie tak jest:) odkręć gruszkę od wspornika, dwie śrubki pod gruszką, podciągnij gruszkę do góry by sztanga była max w górze, zablokuj gruszkę w tej pozycji i zrób loga dynamicznego 011 od 1000obr do 2000obr na 3 biegu, będzie pewność czy problem leży po stronie sterowania czy turbo, drożności wydechu i dolotu

Opublikowano
  • Autor
pokaż statycznego 001 na zapalonym i zgaszonym silniku bo może masz strasznie małą dawkę paliwa

coś mi się nie chce wierzyć ze to co sprawdziłeś nie ujawniło problemu ale jak tak mówisz widocznie tak jest:) odkręć gruszkę od wspornika, dwie śrubki pod gruszką, podciągnij gruszkę do góry by sztanga była max w górze, zablokuj gruszkę w tej pozycji i zrób loga dynamicznego 011 od 1000obr do 2000obr na 3 biegu, będzie pewność czy problem leży po stronie sterowania czy turbo, drożności wydechu i dolotu

Nareszcie cos sensownego ;) Wydech chyba drozny bo kata nie ma, dawka byla chyba 3,6 ustawiona, wiec przezwoicie. Po niedzieli zrobie tego loga z grucha na maxa w gorze, moze faktycznie to cos powie ;)

Opublikowano

o 001 na zgaszonym nie zapomnij, na zapalony tez zrób bo chyba 3,6 to mi nic nie mów, ja muszę zobaczyć bo o abstrakcjach osób na temat auta już tyle słyszałem ze kopara opada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.