Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki :) Wielkie ! Pozdrawiam Patryk

Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem takiej zmieniarki na pozbyciu lub ew. samego kabla AUX z emulatorem ?

Opublikowano

Szukaj w dziale sprzedam.

Opublikowano

Już szukałem ;p A nie orientuje się ktoś, kto na forum robił takie kable z emulatorem ?

Opublikowano

Dj_Kill

Opublikowano

Panowie, czy ktoś z was zainwestował w takie coś ?
http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-usb-aux-mp3-vw-audi-skoda-i5557350930.html

Cena 160 zł czas oczekiwania 10-35 dni bo z hong Kongu ;D

Jakość dźwięku dobra ? zadowalająca ? :)

Albo lepiej zainwestować w zmieniarkę firmy yatour albo nvox ?

Edytowane przez tipmaniak

Opublikowano

Witam

Ma ktoś może zmieniarkę Yatour VW12D z bluetooth ? Ja taką zakupiłem ale mam problem gra tylko prawa strona w aucie i czy ktoś miał podobny problem o owymi zmieniarkami ? Nie wspomnę o tym że tylko ta zmieniarka odtwarza utwory po przez bluetooth i z wejścia aux.

Opublikowano

Z AUX każda z nich czyta. Jaka jakość przez BT?

Opublikowano

Oczywiście że każda tylko chodzi mi o kwestie grania tylko jednej strony w moim przypadku prawej. Obawiam się że zmieniarka jest wadliwa bo po pierwszym wyłączeniu radia nie chciała się ponownie połączyć zmieniłem kodowanie na zmieniarkę. Radio widziało ją ponownie ale nic nie grało z BT oraz aux. Gorsza niż z cd wiadome ale ogólnie nie jest źle choć nie mam porównania z jaką jakością grają inne zmieniarki. Wadą jest to że port USB nie czyta pendriva tylko służy do ładowania wyszło gdy zapoznałem się z instrukcją obsługi.

Opublikowano

Zakupiłem zmieniarke cyforwa Yator i czy ktos kto ma taką zmieniarke może spr czy bedzie odtwarzacz muzyke z pendriva z usb 3.0 ? Tak wiem ze pendriva jest komtabilny z usb 2.0 ale wole sie upewnić :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a czy ktoś miał już styczność z takim cudem? http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1FU4eIXXXXXXGXVXXq6xXFXXXG/8-PIN-MP3-iPOD-3-5MM-1-8-JACK-AUX-INPUT-CABLE-FOR-VOLKSWAGEN-VW-AUDI.jpg Dużo tańsze rozwiązanie ale czy dobre? ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

Edytowane przez Koles312

Opublikowano

Działa tylko i włącznie pod radia, które maja aux, nie podepniesz tego pod gniazdo zmieniarki. Czyli concert I odpada :) mi taki kabelek zrobił kolega z forum za 60zł i śmiga, tylko mój podpina sie jako zmieniarke :)

Opublikowano

chcę to podpiąć pod rns-d tak samo jak się podpina te zmieniarki cyfrowe mp3.

Opublikowano

Nie wiem czy rns-d ma gniazdo aux, ale wątpie. Na pewno nie podepniesz tego pod gniazdo zmieniarki. To nie zadziała. Musisz mieć ewentualnie takie coś:http://allegro.pl/interfejs-adapter-aux-in-vw-mcd-beta-5-beta-t4-i5594016028.htmlto Ci zadziała jako zmieniarka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, czy ktoś z was zainwestował w takie coś ?

http://allegro.pl/zmieniarka-cyfrowa-usb-aux-mp3-vw-audi-skoda-i5557350930.html

Cena 160 zł czas oczekiwania 10-35 dni bo z hong Kongu ;D

Jakość dźwięku dobra ? zadowalająca ? :)

Albo lepiej zainwestować w zmieniarkę firmy yatour albo nvox ?

Właśnie zamontowałem wczoraj takie cudo u siebie. Na olx jest gościu co sprowadza to i wysyła. Cena też 160 zł + wysyłka gratis ;)

Sam chyba bym nie sprowadzał, gdyż pierwszy emulator który od niego kupiłem nie działał ale bez problemu wymienił..

Podejście drugie, emulator założony gra. USB + AUX Jakość dźwięku dość dobra, szumów brak. Nie mam niestety porównania do Yatora.

Trochę jest "cichy" trzeba na radiu ustawić wyżej głośność ale jest ok. Zakupiłbym ponownie ;)

http://olx.pl/oferta/zmieniarka-usb-aux-cyfrowa-vw-passat-audi-a3-a4-skoda-seat-wysylka-0zl-CID5-IDb6CNl.html#b00add2f64

Edytowane przez Bogocz

Opublikowano

Up ja zakupiłem okazyjnie miesięczny yator z przejściówka :) za 150 zl także nie opłacało mi sie zamawiać tego cuda :) Na yatorze tez trzeba trochę głośniej dać zeby głośność była ta sama co na radiu albo na cd :)

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Prosiłbym o pomoc w zakupie przejściówki na AUX. Mam Concerta II i czy ta przejściówka z aukcji zadziała mi jak wepnę zamiast zmieniarki ? http://allegro.pl/adapter-aux-jack-mfd-skoda-vw-audi-seat-ford-i5732299997.html

Opublikowano

Up ja zakupiłem okazyjnie miesięczny yator z przejściówka :) za 150 zl także nie opłacało mi sie zamawiać tego cuda :)

Zmień jeszcze polaryzację suba i będziesz zadowolony w 100%

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319940-avant-stockowy-subwoofer-poprawa-grania/

Opublikowano

Whiti zadziała, ewentualnie będziesz musiał zmienić kodowanie radia na zmieniarke. Ale pamiętaj, że sygnał idący z jacka telefonu jest cichy :) około 30% ciszej mam z telefonu niż z radia

Opublikowano

Wieczorem zrobię ten zabieg. :) Dzięki Fido :) Ale mam pytanko do posiadaczy yator:) wrzuciłem 3 seciki każdy ma cos pond 60 min i yator mi tego nie odtwarza:( też tak macie ?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.