Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki koszt malowania dokładek?


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie,

jaki jest koszt malowania kpl. dokładek w b6 sedan?

jeżeli ktoś z was to robił, napiszcie przybliżoną sumkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj odbieram od lakiernika

wszystkie dolne elementy jak dokładki, listwy dolne drzwi oraz progi - +- 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeczytaj co napisałem że całość czyli wszystkie dolne elementy a nie progi

co do malowania za 50 zł hmmmmm może jakbym miał golfa to też

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dokupić dolną listwę drzwi lewych przednich i chciałem ją pomalować, bo używka może się trochę odróżniać. Orientuje się ktoś ile może kosztować malowanie samej, jednej takiej listwy? Wiem, że wystarczy podjechać i zapytać, ale chciałem się zorientować, żeby sobie porównać ceny gdyby gość mi zaśpiewał kosmiczną cenę jak za malowanie całych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplaciłem 5 stów razem z zaciskami do hamulców(czerwone),rok temu i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeczytaj co napisałem że całość czyli wszystkie dolne elementy a nie progi

co do malowania za 50 zł hmmmmm może jakbym miał golfa to też

pozdro

a no tak jak za 500 zł to jest spoko a jak ktoś sobie po kosztach materiałów za 50 zł pomalował to jest już beeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja pytałem u siebie, to mi koleś jeden krzyknął od 2-3 tysi :polew: drugi lakiernik 600zł zaśpiewał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tys. to gościu chyba pomyślał o malowaniu auta od dachu w dół (łącznie z listwami) :polew:

myślę, że 100 - 200zł za szt to normalne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie to jedno, pytanie czy dostarczysz same czy do demontażu, bo to jednak trochę czasu zajmuje,.

dużo zależy od stanu tych dokłądek i koloru auta, czesto maluje je sie razem ze zderzakami bo zderzaki podrapane, wtedy koszta się sumują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden szanujacy sie lakiernik nie pomaluje nam calego Audi za 3tyski, generalnie cena lakiernikow to 300-350zł za element w przypadku jezeli jest to tylko np dokladka moze krzyknac 200zł tak jak gdzies juz ktorys z kolegow wspomnial. Co do lecenia po kosztach, to jeżeli ktoś sie zna na malowaniu ma pewna reke i potrafi to robic to wystarzy kupic material i sobie prysnac. Ja niestety nie mam takich zdolonosci, a po ostatnim razie jak oszczedzalem na lakierniku, to jak mi pomalowal element (mazda mx-6 niebieski) to kompletnie sie nie zgrywal z odciniem calego samochodu, wiec juz sie nauczulem ze lepiej troszke wiecej zaplaci a miec do porzadku pomalowane i wycieniowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za lakierowanie listew Sline, lotki, i dokładki zderzaka S-line wraz założeniem, (lekkie rezanie), plus 1 element co miałem szkode parkingową przez jednego cymbała w Golfie III - zapłaciłem ok. 600 zł bodajże.

listwy, spojler i dokładke można liczyć jako jeden element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuj to z auta i mój lakiernik Ci to ogarnie za 300-400zł (za całość) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że tak mało nie opłaca sie malować, bo wiecej czyszczenia później pistoletu i całego osprzętu niż to warte. heheh

Nie masz czego jeszcze do pomalowania ? Jakbyś coś dołożył to można wtedy policzyć jako cały element 350zł

A tak to mniej więcej 200-300zł za to - w zależności od lakiernika jak mu sie będzie chciało bawić w takie pierdółki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że tak mało nie opłaca sie malować, bo wiecej czyszczenia później pistoletu i całego osprzętu niż to warte. heheh

Nie masz czego jeszcze do pomalowania ? Jakbyś coś dołożył to można wtedy policzyć jako cały element 350zł

A tak to mniej więcej 200-300zł za to - w zależności od lakiernika jak mu sie będzie chciało bawić w takie pierdółki

A co Ty jakiernik że Ci się nie opłaca :whistling: trzeba takiego któremu się chce i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wysyłka ile wyjdzie? :decayed:

Za 400zł z wysyłką pomaluje wszystkie 4 elementy w kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy macie jakis biedny region skoro wam tylko chca po 400 zl..... jak ja sie pytalem o malowanie samego zderzaka... bez dokladki... to 350 zl jeden lakiernik, a drugi 450 zl... jakbym chcial wszystko to pewnie 1000 zl by krzykneli.... naprawde nie wiem gdzie wy mieszkacie ze tak niskie ceny lakierowania macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...