Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no widać że uchwyt na kubki jest bo lewej stronie , więc to po Brytyjczyku :cool1:

:hi:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trochę kolorystycznie sie gryzie ten tunel z deską rozdzielczą

Czy ja wiem... ma biala skore przeciez :)

Fajnie jakby jeszcze dywan był beżowy :naughty: Toś jak w hajlajnach VW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dywan byl bezowy ale wywalilem bo sie syfil :tongue4: Tunel bedzie czarny a co do niego to tak : z anglika. Normalnie pasuje.

Opublikowano

NOSB gdzie moje foty :disgust::decayed:

Opublikowano
  • Autor

To zalezy za ile sprzedam navi ;)

Na mailu :kox:

Siakis tam postep :

Podsufitka w ciemnoszarym zamszyku czy czym takim ( alcantara czy jak sie zwie :P )

dscf3452g.jpg

Aku przemeldowane do bagaznika ( zostalo dorobic kabel masowy ;) )

dscf3450.jpg

dscf3451h.jpg

Deska z racji tego ze standardowo sie jej odlazilo pod szyba zostala porzadnie sklejona :

dscf3449.jpg

To na tyle na razie :) Jutro chyba poskladam bardziej wnetrze ( przepuscze kable audio , wloze polke tylnia oparcie kanapy plastiki podsufitki )

Jakos po niedzieli planowane przelozenie silnika , skrzynia , dyfra , zawieszenia hamulcu itp

Opublikowano

wreszcie coś się dzieje :decayed:

Opublikowano

No nareszcie ... :decayed:Wkońcu widać wkład pracy :>

Pozdrawiam i powodzenia :hi:

Opublikowano

muszę podjechać pooglądać bo tak to widzę zbytniej motywacji do roboty nie masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"spokojnie powoli..." na razie :naughty:

Opublikowano

ale paczki wysłałeś? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:no: monday ? :przebiegly:
Opublikowano

wiedziałem że będę musiał tam wpaść na tą wieś znowu :wallbash::decayed:

za to możesz mi gratisa wysłać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma gratisow :tongue4: Paka juz zapakowana i nawet druczek wypisany :)

A za wiejskie powietrze powiniens doplacic jeszcze :polew:

Moze sie komus nudzi i przyjedzie pomoc skladac? :decayed:

Opublikowano

jak to składanie wiąże się z flaszkami i panienkami to jestem u Ciebie już jutro :decayed:

powietrza tam u Was jak powietrze... ale pomyśl ile mój zawias wycierpiał po tych "drogach" :blink:

Opublikowano
  • Autor

Nie pije to raz a dwa zeby panienki zwiesc musze miec auto :D

O wypraszam sobie ja jakos sobie radze na nich po prostu za miekki jestes :P Do skarzyska mam droge cacy , do kielc cacy , do starachowic niezla :D Jakos zyje :tongue4:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:05_________________________________________________Poskladalem troche ale nieduzo :)

Podsufitka siedzi , plastiki gorne wszystkie powyzej linii szyb siedza , kanapa siedzi , polka tylnia siedzi . Niby nieduzo ale jednak cos :)

dscf3464.jpg

dscf3459.jpg

Musze poprzecigac kable od audio , poskladac drzwi przedni i lusterka.

Znow naszedl mnie temat listw. Chyba pojda wszystkie w czarny polysk ale sam nie wiem moze wymysle jeszcze cos innego :)

Opublikowano

Wymyśl coś mądrzejszego :)

Opublikowano

Wymyśl coś mądrzejszego :)

obszyj biala skora jak kolega z zielonej gory o nicku "duffy"

Opublikowano

Wymyśl coś mądrzejszego :)

obszyj biala skora jak kolega z zielonej gory o nicku "duffy"

i lansuj sie w białych rekawiczkach jak prawdziwa Dama :polew::decayed:

Opublikowano

Albo zapodaj na nie różowy fluorescencyjny :D

Opublikowano

obijaj w białą skórę innej opcji nie widzę :wink4:

Daniel i mam nadzieję że paczki już poszły? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.