Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A ty lazisz i podpowiadasz z tym body :wink4: Myslalem o tym ale mam fajna zdrowa bude i nie chce jej "kaleczyc" d*py :thumbdown: Taka tez jest ladna :)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na wiosnę będzie ładniejsza :wink4:

Opublikowano

Jestem po prostu ciekaw czy ktoś podejmie się tego wezwania :).

Opublikowano

pucek co do zegarow to jest wątek o tym...

Opublikowano

Panie danielu...sorry za kolokwializm ..ale to w chooj jeebania z tym wszystkim :shocked::kox:

Za takie traktowanie bezowych skórek to ja bym Cię wychłostał :evil::decayed:

Nie boisz się, że Ci się zchliwią te fotele ? :tongue4:

Garaz/warsztat to nie szpital :decayed:

U mnie jest sterylnie..nawet mam półki podpisane :decayed:

Opublikowano
Jestem po prostu ciekaw czy ktoś podejmie się tego wezwania .

Z tego co wiem to SID zrobił body RS ale to w avancie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No jest troche zabawy :) Ale jak na razie tfu tfu ladnie idzie ;)

A tam skora :) Nie ta to inna :kox:

Opublikowano

Nie ta to inna :kox:

skąd ja znam to podejście :mysli::decayed:

Opublikowano

ja pitole, masakra :shocked: kończ to chłopaku bo się niecierpliwie... to mówisz że bez nowej wiązki się nie obyło, ale może jakoś to teraz pójdzie z górki :good: :good:

Opublikowano

Nosb w podpisie powinieneś mieć tylko jedno: "JESTEM HARDCOREM!!!"

A myślałem że ja ma najeb..e na punkcie samochodów ale jak przeglądam co tu się dzieje to twierdze że jednak NIE.

Opublikowano
  • Autor

Obylo by sie :) Ale trafila sie ta S4 a ja mialem koncowke nerwow do walki z polaczeniem :evil:

Pomysle nad tym podpisem :D:kox:

Opublikowano

Panie pali to już? jak sytuacja na froncie?

Opublikowano

też jestem ciekaw :cool1:

Daniel odwiedzę Cię niebawem :naughty::decayed:

Opublikowano

już tam pewnie ostanie śróbki wkręca-nic nie mówi żeby póżniiej wypalić że juz tydzień jeżdzi :> :> ale poważnie pochwal się laikowi jak postępy

Opublikowano
  • Autor

Jakos lenia mam i nie dzialam przy niej. Moze jutro cos pchne do przodu tymczasem ide spac :hi:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 22:12_________________________________________________Troche drgnelo

dscf3441.jpg

Ale jeszcze kuuupa pracy :confused4:

Opublikowano

a zwłaszcza wysyłania paczek do mnie :gwizdanie: :polew:

dawaj Daniel dawaj nie wymiękaj :wink4:

Opublikowano

środek poliftowy :kox: Ty to chyba cała etke przestudiujesz podczas tej przekładki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Staram sie jak moge ale len jestem :decayed:

SoMeS wysle nie pieniaj :P

Nom i to na 2 din oraz Navi plus ;) Ale bedzie raczej do sprzedania tzn sama navi :P:)

A szczerze to znam w tej chwili chyba ta łachudre na pamiec :kox:

Opublikowano

Trochę kolorystycznie sie gryzie ten tunel z deską rozdzielczą , ale znając ciebie to pewnie juz o tym pomyślałeś i coś zaplanowałeś ... :decayed:

Wielki podziw za wkład i poświęcenie sie twojej "laluni" :good:

Wielki szacun :wink4:

Wiecej zdjeć mogłoby być :gwizdanie:

Opublikowano

Trochę kolorystycznie sie gryzie ten tunel z deską rozdzielczą

Czy ja wiem... ma biala skore przeciez :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.