Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joke :wink4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Mialem dwie akcje podobne ;) kolega kupil 2,6 stalo z rok w aucie nie mogli naprawic. Wymienilem wklad :polew: stacyjki jak zaczelo nak$%wiac z silnika to mowie boze ale zlom silnik :) Pochodzil na wolnych , zagrzal sie do 90 , przejechalismy sie kurde tylko wtryskiwacze slychac bylo :) Podobnie bylo u krystynki prawda krysia ? Wlozylismy AEB ktore troche stalo i tez stukot ktory niedlugo ustal :)

Opublikowano

moje auto stało nieodpalane ponad miesiąc i po odpaleniu spod pokryw zaworów było słychać za***iście głośne stukanie, aż się przeraziłem... po chwili ustało :)

Opublikowano

Ano właśnie, u mnie było to samo. Na początku chodził jak klekoczący dizel, potem jak cicha benzyna :)

Fajnie, że odpalone, fajnie :)

Opublikowano
  • Autor

Tylko miesiac ;) 2,6 kumpla prawie rok. Krystyny nie mam pojecia jak dlugo :) A ten ARE u mnie 2 miechy niepalony a u goscia tez pewnie kawalek :) Takze takie pukanie z glowicy w takich przypadkach to standart :) Wazne ze na dole cisza :)

Jak remontowalem moje AEB i po odpaleniu uslyszalem stuki malo sie nei zesr$%6em ze strachu :) Pochodzilo godzinke na wolnych bo sie balem nawet dodac gazu :D i cisza :)

Opublikowano

AGB juz siedzi ? :naughty:

Opublikowano

Nosb ty jestes szalony ale podziwiam cie :kox: powodzenia zycze

Opublikowano

puki co 2.7 na glebie bo dziś Daniel auto serwisuje mi :tongue4:

Opublikowano

Lepiej jak w ASO :blink:

Opublikowano
  • Autor

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

Opublikowano

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

A co masz caly komplet to moze kupie jakies 1.8TQ z zarznietym silnikiem i wyrezamy ESe :kox:

Opublikowano

No plastusiowy mi tylek zawrocil i wstrzymal prace :) Zaraz smigam dzialac mam nadzeje ze wleci na miejsce dzisiaj tfu tfu :mysli: Potem wal , dyfer , hamulce kilka pier**l i jedziemy :kox: A po nowym roku jak dobrze pojdzie .... :przebiegly::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :yeah:

Trzeba by zaraz jakis olej zamowic zeby na wtorek byl :gwizdanie:

Dudi dawaj 7k wloze Ci ARE :) Bedziesz mial jeszcze wieksza paligume :naughty:

A co masz caly komplet to moze kupie jakies 1.8TQ z zarznietym silnikiem i wyrezamy ESe :kox:

czubki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mam ... Ale po swietch kupiec przyjezdza :naughty:

To lepiej kup jakies B3 Q i wtedy sie pobawimy :kox:

Dzisiejsza neidzielna praca troche niefartowna. Nie wiem czemu nie przewidzialem ze lapy skrzyni od 5 biegwej nie podejda do 6 :/ W eS byly polamane ... Wiec silnik przed autem jutro musze dorwac z rana lapy i do wieczora mam nadzieje bedzie na miejscu.

Opublikowano

A co bysmy mogli z takiego B3 Q w rezac :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wrezac mu 2,7 ;) kumpel sie zastanawial kupic przez jakis czas wlasnie jakas kupe w q i wstawic to are :) [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:04_________________________________________________Lekki poslizg byl :/ Mial wczoraj juz siedziec :wallbash: Jutro jade ostro z nim moze na pasterke sie uda przewiesc :kox:

dscf3605.jpg

musialem przymierzyc

dscf3606a.jpg:decayed:

Opublikowano

też chce grilla :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

to sE kup :tongue4: Ide spac jutro ostra walka :kox::strzal:

Opublikowano

to sE kup :tongue4: Ide spac jutro ostra walka :kox::strzal:

myślałem że masz hurtem znowu :decayed:

Opublikowano

Serducho juz siedzi ? :gwizdanie:

Opublikowano

widze ze sie jakis porzadek zrobil w garazu :cool1: bo chyba wczesniej sam sie w nim gubiles :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.