Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Niedawno przepalilem je ;) Zawieszenie przednie zlozone . Zostalo odpowietrzyc sprzeglo ;) Wlozyc pas przedni itp... Wymienic dyfer i wal , zrobic hamulce z tylu , wnetrze od oka i mona jezdzic :mysli: Jak nic sie nie wywinie powinno sie wyjechac :)

No deczko podgarnalem ;) [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 01:21_________________________________________________No to jade na pastereczke :naughty::kox::a4fan::quattro::PB98::yeah:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rispect !! :hi: BRAWO :good::kox:

Opublikowano

pokaż jak to wygląda lepiej :naughty:

Opublikowano

nie wierze...

poważnie? :>

Opublikowano

pokaż jak to jeździ lepiej, a nie rzucasz postami :kox:

Opublikowano

No to wpadam na jazde próbną :decayed: tylko jakis dobry Gaz zalej :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze jezdzi :D Kurcze ale kilka niedomagan jest ;) Jdna sonda egt uwalona usze wymienic , termostat nie bardzo :/ Trzyma kolo 70 stopni do wymiany :wallbash: I gdzies mi zmyka powietrze z turbin pod maska ( podejrzewam ze czegos nie dokrecilem/przeoczylem bo w S4 tego nie bylo). No i tarcze hamulcowe do wymiany ... Od stanai rok czasu w aucie w miejscach klockow porobily sie wzery i nie przypuszczalem ze tak bedzie o ta kiera walilo przy hamowaniu :)

JEsli chodzi o osiagi i biorac pod uwage to ze nie domaga jeszcze kilka rzeczy wymienionych wyzej jestem zadowolony. Ciagnie elegancko od dolu :) Dzwiek silnika tu sie rozczarowalem :) mimo braku wszystkich katow na dwoch tlumnikach przelotowych 2,5" cisza i spokoj :)

Zdjecia moze dzisiaj jakies ale nie ma co fotografowac wizualnie bida :) Pod maska w sumie ok stozek musze tylko inaczej wmontowac i odgrodzic od ciepla :)

Wnetrze nieskonczone zrobie to po swietach.

Opublikowano

Daniel to wrzucaj Forge'a lub Bow'a i będzie gadał inaczej :kox:

Daj znać jak skończysz to wpadnę na przejażdżkę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

eSeMeS wieksze sE to zdjecie wpie#$%l :D:polew:

Na razie nie dotykam :) Musze zmienic to co niedomaga.

Opublikowano

eSeMeS wieksze sE to zdjecie wpie#$%l :D:polew:

Na razie nie dotykam :) Musze zmienic to co niedomaga.

cicho bo kombinuje :polew:

po nowym roku jakoś może? :)

Opublikowano
  • Autor

zobaczy sie :) Ale chyba wole zainwestowac w bardzieje efektywne a nie efektowne rzeczy :kox:

Opublikowano

zobaczy sie :) Ale chyba wole zainwestowac w bardzieje efektywne a nie efektowne rzeczy :kox:

co przez to rozumiesz? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:) Pomysl ;) Efektowne np zderzak czy psss... Efektywne np wydech alboooo ... :kox::naughty:

Tylko nie badz taki doslowny ze znaceniem tych slow luzno rzucilem :P

Opublikowano

:) Pomysl ;) Efektowne np zderzak czy psss... Efektywne np wydech alboooo ... :kox::naughty:

ja stawiam i na to i na to... :gwizdanie: wpadło trochę efekciarstwa ale po świętach trza trochę kunia dodać :wink4:

u Ciebie widziałbym przelot na 3' :kox: i k04 :slina::naughty:

Opublikowano

:) Pomysl ;) Efektowne np zderzak czy psss... Efektywne np wydech alboooo ... :kox::naughty:

Tylko nie badz taki doslowny ze znaceniem tych slow luzno rzucilem :P

albo 2x K04 :kox: :kox:

Opublikowano

albo 2x K04 :kox: :kox:

to chyba oczywiste przy BiT :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pomysli sie :) Wydech zrobie sobie jakis budzetowy , prototypowy twin :) 2x2" na jednym albo dwoch nieduzych tlumnikach.

Opublikowano

Pomysli sie :) Wydech zrobie sobie jakis budzetowy , prototypowy twin :) 2x2" na jednym albo dwoch nieduzych tlumnikach.

tak też dobrze... ale po co tłumiki? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zeby nie przesadzic beda dwie male puchy :)

Opublikowano

Zeby nie przesadzic beda dwie male puchy :)

ja bym robił pełen przelot :wink4:

na programie to wyjdzie potem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.