Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Durex :tongue4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 89 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wziąłbyś się za to co trzeba. :wink4:

Opublikowano

Durex :tongue4:

Oby nie okazały się pękusie z biedronki :lol1:

Opublikowano

nie życzmy mu tego :wink4:, Daniel jaka ta guma?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem kiedy obije nie mam czasu zreszta to ma walic nie wygladac :decayed:

frogs to trzeba do 10 kwietnia a tamto wepchane potem :mysli:

Gumska to syrony :decayed: slabe na mokrym slabe na suchym :polew:

Opublikowano

mówisz że Q da radę :polew:

Opublikowano

Nosb, zeby sie nie okazalo, ze te 600PLN jest wyrzucone w bloto :tongue4:

Wolalbym dolozyc tysiaka i kupic markowe gumy.

Opublikowano

Nosb specjalnie takie kupił żeby wykorzystać w lecie quattro :decayed:

Opublikowano

dooopa dociązona to będzie ladnie rowno, bokami chodzil :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja zrobie przez wakacje z 5-6 tys km. Przytne gdzies to nie bedzie szkoda chociaz :) Inna sprawa ze na lepsze nie starczylo teraz kasy a musialem kupic jakies :confused4:

Pamietajcie dzieci ze audi bez quattro to jak baba bez cyckow :decayed:

Opublikowano

gumki na pewno lepsze na mokrym niz marschalll:D[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 23:29_________________________________________________

Ja zrobie przez wakacje z 5-6 tys km. Przytne gdzies to nie bedzie szkoda chociaz :) Inna sprawa ze na lepsze nie starczylo teraz kasy a musialem kupic jakies :confused4:

Pamietajcie dzieci ze audi bez quattro to jak baba bez cyckow :decayed:

ssij :polew:

Opublikowano

Ja zrobie przez wakacje z 5-6 tys km. Przytne gdzies to nie bedzie szkoda chociaz :) Inna sprawa ze na lepsze nie starczylo teraz kasy a musialem kupic jakies :confused4:

Pamietajcie dzieci ze audi bez quattro to jak baba bez cyckow :decayed:

przestan Nosb, bo normalnie ubolewam nad tym quattro jak choooj, no ale jak kupowalem a4, niestety na nic lepszego nie bylo kasy :wallbash:, ale w następnym Q bedzie obowiazkowo :kox:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::polew:
Opublikowano

a 1/2 Q, to tak jak baba z jednym cyckiem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Preferuje pelnosprawnosc :):wink4: Oczywiscie wyluuuzujjjcie to tylko zarty i przekomarzanie :wink4: Benzyna jest najlepsza diesle sa feeee :thumbdown::polew:

Opublikowano
ale w następnym Q bedzie obowiazkowo :kox:

Każdy tak mówi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niektorym jednak koledzy znajda stosunkowo ladne tanie autko z Q ADR/AEB i tak sie zaczyna ... A potem sie taki ktos sadzi :thumbdown::polew:

Opublikowano

Preferuje pelnosprawnosc :):wink4: Oczywiscie wyluuuzujjjcie to tylko zarty i przekomarzanie :wink4: Benzyna jest najlepsza diesle sa feeee :thumbdown::polew:

wiem wiem, a diesle to ZŁO :polew:

ale w następnym Q bedzie obowiazkowo :kox:

Każdy tak mówi :decayed:

ssij

Niektorym jednak koledzy znajda stosunkowo ladne tanie autko z Q ADR/AEB i tak sie zaczyna ... A potem sie taki ktos sadzi :thumbdown::polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą :thumbdown::polew:

ssij

Pogadaj z mamą, może to lubi. :wink4:
Opublikowano

A są tacy którzy stosunkowo tanio kupują już zrobione auto i się sadzą :thumbdown::polew:

ssij

Pogadaj z mamą, może to lubi. :wink4:

hamuj bajerę :angry:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.