Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...a jak :naughty:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kupilem sE glosniczki :) Wlasnie koncze skrzynki (zostaje obic materialem jakims ;) ) :

mutogen.jpg

15" ... i mam dwa takie :)

Zderzak na razie lezy nie ruszony :)

Opublikowano

Kupilem sE glosniczki :) Wlasnie koncze skrzynki (zostaje obic materialem jakims ;) ) :

mutogen1.jpg

15" ... i mam dwa takie :)

Zderzak na razie lezy nie ruszony :)

a co ze starymi?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

SpSZedane :P

mutogen1.jpg

:decayed:

Opublikowano

Autko klasa, pytanie jak z widocznością w nocy na takich przyciemnianych kloszach, jest jakaś różnica?

Opublikowano

jedno z piekniejszych b5 na forum :good:

Opublikowano
  • Autor

domelq jakich kloszach ? :> Chodzi o front ? lampy sa calkowicie przezroczyste tylko w srodku wymalowane na czarno. Widocznosc w nocy an bixenonie wzorowa :naughty:

marcin_j dzieki :)

Opublikowano

już sobie wyobrażam jak na tych 15" bedzie waliło :evil:

Opublikowano

Nosb może chciałbyś zabawić się w Świętego Mikołaja i podarować mi swoje Audi? ;dddd Nie no jedna z najfajniejszych A4 na forum. Cholernie mi się podoba ale wolałem ją na tych bbs'ach ;d

Opublikowano
:shocked: :shocked: niezła sztukaz tej A4 :slina:
Opublikowano
  • Autor

Jedna wrzucilem do bagaznika skrzynke. Druga pozyczylem kumplowi do toledo :) U kumpla wycieraczki na przedniej szybie juz sie ruszaja a klapa bagaznika to jeszcze ciekawiej ;) Musze sie zastanowic gdzie upchac wzmak bo jak wloze dwie te skrzynki to miejsca nie ma juz za bogato :D Generalnie jest niezle :) Nie wiem jeszcze jak 2x15 :) Ale jedna juz lupie solidnie ;) Sasiednia wioska jest wlasnie po moim nocnym przejezdzie :P Ciekawe ile osob przebudzilem :polew: Bo na mojej to kulturka :decayed:

lucabianco czy ja Ci wygladam na grubasa w czerwonym niemodnym stroju ? :decayed::polew: Dzieki :) No te BBS to takie bardziej klasyka ale ciut juz male byly ;)

Ans fenkjuu :wink4:

Opublikowano

Nosb jakie opony miałeś na tych bbs'ach? :D Bo chyba sobie sprawie prezent i kupie takie same ;d

Opublikowano
  • Autor

225/40 :) Byly nie tak dawno na allegro takei bbs za 1500 zl :)

Opublikowano

ładna sztuka

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Skonczylem skladac sprzet :) Musze zamowic jakis material i oblozyc skrzynie...

Ciekawi mnie jak to lupie :) Dowiem sie dopiero jutro :) Noc mnie zastala i nie chcialem ludziom pobudki robic :D

dscf2045t.jpg

dscf2029.jpg

Chyba przesadzilem :mysli:

Opublikowano

ooo człowieku przecież to Ci klapę w kosmos wypie....

Opublikowano
  • Autor

Kupie nowa :wink4:

Opublikowano

młócka będzie łądna :evil:

Opublikowano
  • Autor

;) Jak juz odpale tego diabla to nagram jakis filmik :)

Poprzednio mialem 3x12" i ladnie trzepalo autkiem ;)

Ciekawe czy bedzie lepiej/gorzej/porownywalnie :)

Opublikowano

;) Jak juz odpale tego diabla to nagram jakis filmik :)

Poprzednio mialem 3x12" i ladnie trzepalo autkiem ;)

Ciekawe czy bedzie lepiej/gorzej/porownywalnie :)

nie ma to jak ładować kase w głośniki żeby łupało autem :przebiegly:

przynajmniej będziesz wiedział gdzie masz szpachle :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 01:44_________________________________________________a złap se kapcia ... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.