Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób je na biało :wink4:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kto jeszcze za bialymi ? :) Bo nie wiem czy zamawic diody :naughty: To jak calosc na bialo czy wskazowki zrobic na czerwono ? :)

Opublikowano

nic nie zmieniac!!! to tak jakby kupic Rs'a i wyrezac z niego A4:>

Opublikowano

nie zmieniaj :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:) Zawsze sa mieszane zdania ;) Walnalbym wskazowki na czerwono a cyferblaty na biel :) Tez byloby ladnie :) I pasowalo do wskaznikow ... Chyba ze wskazniki walne na czerwono :mysli: Ale to moze nie zdac egazminu w dzien wogole :/
Opublikowano

ja zdecydowanie zostawilbym tak jak jest... ja mam biale tarcze biale i czerwone wskazowki.... a i tak bardziej podobaja mi sie zegary od eski;p

Opublikowano

Walnalbym wskazowki na czerwono a cyferblaty na biel

To jest najlepsze rozwiązanie :good:

Opublikowano

biała wskazówka jest tym, co odróżnia we wnętrzu szybkie Audi od reszty... ja zostawiłbym jak jest.

widziałem w S4 czerwone zegary z czerwonymi wskazówkami i wyglądały strasznie kupiasto, przypuszczam, że białe zegary + czerwona wskazówka też będzie wyglądać słabo :)

Opublikowano
  • Autor

I chyba tak zostanie bo po nocnej przejazdzce musze powiedziec ze swieci super :)

Opublikowano

Nosb wracajac do tematu progow :naughty: przyznasz sie co to ?? :P

nie przypadkiem omega ?? ladnie to naprawde wyglada, sprzedaj patent :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trafiles ;)

Opublikowano

hahah - dzisiaj mierzylem takie do siebie i wydaly mi sie max podobne :decayed:

jesli mozesz to napisz czy duzo bylo roboty zeby to spasowac ?? mam juz jako taki pomysl ale skoro ty juz to robiles to moze jakies wskazowki ??

bo sa to te plastikowe dokladki ktore ma oma B po liftingu tak ??

bede wdzieczny :) pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

Pod i przed... Trzeba sciac z dlugosci, dorobic sensowne zakonczenie i przyciac odpowiednio i pasuje jak tralala ;)

Opublikowano

Daniel :notworthy::good:

Opublikowano

czy grill to coś takiego będzie?? :cool1: :gwizdanie:

zvd4xf.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ciesze sie ze sie podoba :) Najblizsze planowane mody to zmiana hamulcow na 312 (czekam na jarzma - tarcze juz leza w garazu) Wymiana dolnych wachaczy (bo tluka) ... Musze ją przepolerowac tez w koncu :)

Grill bedzie inny ale kurde nie wiem kiedy go zrobie w koncu :wallbash:

Opublikowano

skund masz hamulce 312mm i jak cena?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie grill bedzie bardzo podobny ale z inną kratką :naughty:

Nosb co z moim grillem co :co:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:59_________________________________________________

skund masz hamulce 312mm i jak cena?? :cool1: :gwizdanie:

ja za zaciski i jarzma pod 312mm dałem 160zł (allegro) a zaciski w lepszym stanie niz w mojej a4 z 2000roku

Opublikowano
  • Autor

Za tarcze niezle uzywki dalem 80 zl oryginalne VAG (pewnie beda lepsze niz jakis tanizny z allegro a na lepsze na razie nie mialem) a jarzma z zacsikami na razie czekam na paczke ;)

A no widzisz jak sie zbieram do tego mojego :wallbash:

Opublikowano

Daniel co chcesz na zachęte :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.