Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co kto lubi kolego co kto lubi ;)

Na blachach mam tylko na klapie ;) A tam moze odpadac :D

A jak zlape to sie bede martwil ;) hihi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja pier... toż ci w pół Audi pęknie ;ddd

Opublikowano

ile to waży ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lucabianco nie peknie ;)

Ans hmm na oko cos kolo 30-35 kg jedna razem 60-70 kg. Nie jest tak zle :) Jeden sredniaj masy pasazer :P

Opublikowano

już zapasowej dupencji do bagażnika nie wsadzisz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ano niestety musi mi wystarczyc standardowa :tongue4:

Opublikowano

czyli sobie zrobiłeś hamulec aby nie kusiło :polew:

Opublikowano
  • Autor

No powiedzmy ;) A co do hamulcy wlasciwych jeszcze nie zrobilem ciagle nie moge namierzyc jarzm :( a w bagazniku dodatkowa masa :decayed:

Powiem szczerze ze myslalem ze lepiej zatrzesie :D Porownywalnie z moimi poprzednimi 3x12" a i wtedy mi troszke bagaznika zostalo ;)

Opublikowano

;) Jak juz odpale tego diabla to nagram jakis filmik :) )

Zapodaj ten filmik :>

Opublikowano
  • Autor

No nagram cos ale jakos nie mam kiedy ;) Niedlugo sie poprawie :)

Maly modzik we wnetrzu :)

Licznik od S4 dostal ringi ... Ale nie te chromowane z allegro tylko ORI szybke z A6 po 2001 :)

http://www.allegro.pl/item687291002_audi_a6_2_5_tdi_quattro_2003r_wszystkie_czesci.html taka jak tutaj :)

Zaraz jak skoncze zapodam foto do oceny ;)

Opublikowano

dobry mod,Nosb pokaz to swoje cacko bo musze sie napatrzec na te 19 inch-y :D

Opublikowano
  • Autor

Zerknij na pierwsza strone :P

A tak wyszedl licznik :

beznazwy9.jpg

Jak sie podoba?

Opublikowano

kocham to auto

Opublikowano

Wydaje mi sie, ze bez chromow bylo bardziej rasowo :cool1:

Opublikowano

Elegancko :kox: Nosb a wcześniej też FIS pokazywał Ci otwarte drzwi czy cos przestawiałeś na vagu?? Bo ja u siebie tez mam pełny FIS i pokazuje mi tylko otwarty bagaznik, a wyswietla sie cały samochodzik :disgust:

Opublikowano

kocham to auto

audiozboczeniec :polew::naughty::decayed::wink4: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 22:33_________________________________________________

Elegancko :kox: Nosb a wcześniej też FIS pokazywał Ci otwarte drzwi czy cos przestawiałeś na vagu?? Bo ja u siebie tez mam pełny FIS i pokazuje mi tylko otwarty bagaznik, a wyswietla sie cały samochodzik :disgust:

wywiało Ci drzwi

Opublikowano
  • Autor

Flyer tez mam takie wrazenie :) Ale pozatym jest git ;)

froger kocha bo go przewiozlem :naughty:

Kowi powiem tak : ja mam licznik po 2000 z S4 ... Wiec tam moze byc inaczej... W FIS 95 nie ma nic , w 98 tez nic mi nie pokazywalo dopiero wtym mam autko :)

Cristoforo nie audiO a audizboczeniec :D Zreszta po Krystynce to wszystkiego sie mozna spodziewac :P

Opublikowano

ojej nie chciałem audi obrazać :tongue4:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 22:48_________________________________________________Nosb zobacz jaka spora tarcza wyglada u mnie przy 16 cali 312mm

kliknij na fotkę

Opublikowano
  • Autor

Crist nie podnosc mi cisnienia :naughty: ciagle nie mam hebli :)

Opublikowano

a jak to hamuje :gwizdanie:

jak bezpiecznie :gwizdanie:

jak wygodnie :gwizdanie:

spoko luzik znajdziesz Ty masz wiecej w swojej i tez mi podnosisz ciśnienie

kurcze jak dzieci w piaskownicy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.