Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale z silnikiem to pojechałeś " nosz kur :decayed: a nie da się okręcić tych śrubek, pierdo :naughty: le wyjmuje silnik " :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ans nie ma mowy :D

A co mialem w polowie drogi sie cofac ;) Przy okazji nowa tarcza wleci starej juz praktycznie nie bylo :decayed:

Zabcius pochwal sie cokolwiek nooo ... W moja A4 :notworthy: Dajesz zrobimy sE kolko wzajemnej adoracji :D A pozatym ciekawi mnie co z bordową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EE ni ma czym jak to mówią na wsi :naughty: Bordowa ma się dobrze, ale sam wiesz jak wygląda :polew:

Jak założę temat w tym dziale to będziesz mógł sie podlizywać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jakby szalal nia dziki wloch :polew: ale bedzie jajo :D kwestia czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kpisz, ale jeszcze zobaczysz :decayed:

Ludzie na wsi gadają, że znowu masz coś kuni pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze w Opatowie mu dadza :tongue4:

Zderzak i klapa w malowaniu ;) Silnika sie sklada :) Przy okazji zadbam o troche estetyki pod maska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod maska bedzie czerwono jak w piekle :polew: Kolektor dolotowy i dekiel idzie w oczojebna czerwien , kilka rurek poprawiam na czarno ... Planuje tez jeden myk z maska ale to sie okaze w praniu :) Slepy sprzedajesz grilla ? :D Moj zlepek lezy na polce i mi sie skonczyc go nie chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkminiałęm ostatnio przejście na poliftowy, bo mnie drażnią kratki w zderzaku z siatexu, ale mam na to patent, tylko wiąże się to z rzeźbą i nie wiem kiedy się za to wezmę, jak będę wiedział o grillu to napewno dam Ci znać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj zlepek lezy na polce i mi sie skonczyc go nie chce

Pamiętaj że jak już uda Ci się Ci skoćzyć ten patent z grylem To ja biore ten co masz teraz na aucie bo w przeciwnym razie :bicz3: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wpadł na pomysł noewgo gryla to sobie polifta u niego zamówiłem :tongue4:

Coś on nam tu kombinuje :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie chłopaki bo się pozagryzacie... Nosbowi jeszcze troszkę zejdzie z grillem także spoko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz Nosb niech sie troi i dwoi i kombinuje drugi

moja polsza moja polsza ja byłem pierwszy :polew:

czyżby lipa :klamie::acute:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 09:10_________________________________________________za nim Nosb pomyślał o rezaniu grilla to pomyślał że mi go odsprzeda :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...