Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuzwa uraziłeś mnie :bicz3: :naughty:

no ale racje trzeba mu przyznać :good:

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzeba byc ostro pojebanym, żeby z TB przejśc na TDI :decayed:

chiba PB miało być ????

A może miało to oznaczać TurboBenzynę? :wink4:

Opublikowano
Trzeba byc ostro pojebanym, żeby z TB przejśc na TDI :decayed:

chiba PB miało być ????

A może miało to oznaczać TurboBenzynę? :wink4:

możliwe ale Ragga nie jest na tyle inteligentny żeby taki skrót wymyślić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przesadzacie... Rogal ma klienta, ktory do swojej S3 8P wstawil ARL'a... bo lubi dizle :decayed:

EOT

Opublikowano

co to nie bedzie bedzie napewno zaskakujace hehe nic nie pozostaje ino czekac hahaha :disgust:

Opublikowano

Trzeba byc ostro pojebanym, żeby z TB przejśc na TDI :decayed:

kuzwa uraziłeś mnie :bicz3: :naughty:

Sorry..Mój ociec obraża się na mnie co 2 dzień jak wspomnę, że jeździ gnojowozem :decayed:

A może miało to oznaczać TurboBenzynę? :wink4:

BINGO :decayed: :decayed:

możliwe ale Ragga nie jest na tyle inteligentny żeby taki skrót wymyślić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Suck my balls Mosqalito :tongue4:

Opublikowano

Suck my balls Mosqalito :tongue4:

kocham cie

EOT

Opublikowano

kocham cie

W końcu odważyłeś się to powiedziec.. :polew::decayed:

EOT :D

Opublikowano

a ja wiem co bedzie ... :gwizdanie:

ale nie pisze bo nie wiem czy chce zeby Nosb o tym mowil

wiec moze ci co wiedza niech nie pisza a Nosb sam napisze ?

Opublikowano

wiec moze ci co wiedza niech nie pisza a Nosb sam napisze ?

Emocje wzięły górę :decayed:

Opublikowano

pretendent do tytułu "Mod of the year" - Nosb teraz będziesz miał wieluuuuu kumpli hyhyhy :decayed::naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Nobs LPG wkłada tak naprawde :naughty:

Czekamy Daniel

Opublikowano

silnik już na glebie i w garażu, ciężki jepany :decayed:

Opublikowano

silnik już na glebie i w garażu, ciężki jepany :decayed:

4.2 ? 2.7 ? :przebiegly:

A może 3.0 TDji :naughty:

Opublikowano

a ja wiem co bedzie ... :gwizdanie:

ale nie pisze bo nie wiem czy chce zeby Nosb o tym mowil

wiec moze ci co wiedza niech nie pisza a Nosb sam napisze ?

nieznam was ale jako jeden z nielicznych wiem co bedzie bo ostatnio gadalem z Nosb :naughty:

Opublikowano

ja to wiedziałem jak jeden z pierwszych :polew:

Opublikowano

A ja wiem co tam bedzie i nie zazdroszcze mu wizyt na CPN-ie :kox: a mi sie taki super 1Z w garazu marnuje i jaki oszczedny :naughty: niewie co czyni :gwizdanie: , Ale zyczy ci NOSB powodzenia i trzymam kciuki :good:

Opublikowano

Jakieś SPY foto ? :naughty::przebiegly:

Opublikowano

Jakieś SPY foto ? :naughty::przebiegly:

Zaraz pójdę do garażu zrobię :naughty: Chociaż.. wstyd pokazać :decayed:

Opublikowano

Pokażta chociaż kolektor ssący :tongue4::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.