Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem na tak :) autko ładne.. ale ja bym wolał progi od s4 niz od bmw..

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Progi są od omegi ale znając Daniea to i esowe z czasem bedą. Puki co to ma quni mało :naughty:

Opublikowano

Nosb chyba przez to rezanie zamknal sie w sobie :D

Opublikowano

esowe u mnie juz prawie poszły :gwizdanie:

trzeba było się spieszyć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Auto poobijalem siekiera i chyba wywioze na zlom ... :evil:

Postep jakis jest ( glownie dzieki grzankowi bo ja dostale oczoplasu od tych kabelkow :co: ) Tzn w koncu mam lacznosc z ECU :) Zostalo troche kabli do pospinania i powinien odjarac tfu tfu ... Potem bedzie z gorki ale i tak troche zejdzie :)

Dobrze ze mam fiata do jezdzenia :D

Opublikowano
:thumbup: czekam na filmik z pierwszej próby odpalania!!! :naughty:
Opublikowano

będzie jeszcze jeździł z przepaści :naughty:

ciekaw jestem jak to pogoni teraz :good:

Opublikowano
  • Autor

Dowcipnisie :P Na start gorzej niz 1,8T moje eks :)

Opublikowano

Foty :decayed:?

Opublikowano
  • Autor

czego ? Nic sie nie zmienilo tylko bardziej kable pobebeszone :)

Opublikowano
Szkoda że nie dorwałeś takiego silniczka :evil::slina:

masz wiecej info o tym projekcie ? Nie powiem zacny :) Ale do B5 nie wejdzie :/

No i przyszło info :banan2:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=68892&page=1

tutaj tłumaczenie wg googla ;)

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=et&tl=pl&u=http%3A%2F%2Ffoorum.audiclub.ee%2Fviewthread.php%3Ftid%3D68892%26page%3D1

Opublikowano

czego ? Nic sie nie zmienilo tylko bardziej kable pobebeszone :)

aaaaaaaaaaaaaa :decayed:

Opublikowano

piekna i bardzo cieszy oko :hi:

Opublikowano

kom do Nosba potrzebny, może ktoś dać na PW?

Opublikowano

Poszło.

Opublikowano

czego ? Nic sie nie zmienilo tylko bardziej kable pobebeszone :)

Ty lepiej lep tam te kabelki zamiast na allegro siedziec ;):kox:

JVC KD-LH911

bede zniego zadowolony? :gwizdanie: :decayed::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hahah :) Ja jestem zadowolony a mam takie samo :) Tamto licytowalem koledze :) Ale ze zeszlo za 315 to woli mi dac 350 za moje na miejscu ;) Jedyny minus to to ze karta SD maks 1 gb :/ Wiekszej nawet nie kupuj... Z taka sobie ledwo radzi polecena 512 mb.

Lepilem dzisiaj caly dzien kabelki ale nie swoje :)

Opublikowano

hahah :) Ja jestem zadowolony a mam takie samo :) Tamto licytowalem koledze :) Ale ze zeszlo za 315 to woli mi dac 350 za moje na miejscu ;) Jedyny minus to to ze karta SD maks 1 gb :/ Wiekszej nawet nie kupuj... Z taka sobie ledwo radzi polecena 512 mb.

No gosc mi zeni dodatkowo karte 2GB do tego radia, za pare pln. nie ma bata by czytalo ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Hmm... Ch%$ wi :) Moze byc tak ze ta moja 1 gb jakas trefna :mysli: ale nawet w instrukcji pisze ze 512mb... Jesli jemu latala to i tobie musi :)

Opublikowano

Hmm... Ch%$ wi :) Moze byc tak ze ta moja 1 gb jakas trefna :mysli: ale nawet w instrukcji pisze ze 512mb... Jesli jemu latala to i tobie musi :)

Twierdzi ze smigala ta karta z tym radyjkiem, biere nie kupie 2 gb za kilka pln a jak smigac bedzie to jeszcze lepiej :good:

jak progres z engine idzie? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.