Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Się jaracie, bardziej niż on :)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Się jaracie, bardziej niż on :)

:embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Raga zycie pokaze :decayed:

Prawda jest taka zeby na razie tylko to wlozyc i odpalic zeby wsio gralo jak nalezy a o podniesieniu mocy bede myslal potem ale na 99% zawitaja wieksze sprezarki z Rs4 lub rs6 ale to nie wczesniej niz na wakacje...

Iver nie kasuj tylko wkladaj 3,0 TDI :kox:

Hmm ... Jutro jade skladac powoli silnik do kupy tzn sprezarki i inne w calosc czyscic troszke przejrzec itp ...

Krysia ja sie nie jaram a doluje tym pieprzonym dyfrem :( Jutro rozbieram wiedz o tym :decayed:

Opublikowano

Będzie ok, jutro rozbierzemy po kryjomu :wink4:

Opublikowano

to co już się nie przejadę na 18" w 1,8T? :> co za los :rant: ciekawe co za potwora spłodzisz :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

na 19" w 1,8T :P Nie szerz defektyzmow :decayed:

Opublikowano
to co już się nie przejadę na 18" w 1,8T? co za los ciekawe co za potwora spłodzisz

Zato w 2.7bit na 19" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak odpali :polew: tez mnie wzielo na nocny czarny humor :przebiegly:

Opublikowano

to na popych z górki :polew: :polew: :polew:

bedzie dobrze :good:

Jak odpali :polew: tez mnie wzielo na nocny czarny humor :przebiegly:

Opublikowano

Daniel..dawaj jakieś foty..opisy..wrzuc trochę tręści :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

ano ja myślę że zrobisz jakieś ładne foty :cool1: bo jak by nie te jarzma to by......... :przebiegly: trzymam kciuki za projekt :good:

Opublikowano
  • Autor

Musi odjarac ciekawi mnie tylko czy turbiniki nie beda kopcily :)

Foty opis ? :) Fote mialem wrzucic silniczka ale baterie mam rozladowane :) Nie ma co ogladac :) Gornych nakladek brak , oslony paska pekniete... Troche go dzisiaj poskladalem tzn turbawki do kupy , przemylem itp ...

Nono Seba :) Mozna powiedziec ze wszystko przez Ciebie ;):good:

Okazalo sie ze skrzynia ktora przytargalem nie pasuje pod moj dyfer ( wiedzialem ze bede musial znalesc dyfer pod nia) ... Ba nie pasuje pod zaden dyfereke z A4 B5 :) Chodzi o przelozenie dyfra mojego ( 35:9) i nowej skrzyni (35:8) ... Dyfry o przelozeniu 35:8 nie wystepowaly w A4 B5... Wiec skrzynie musze zwrocic i szukac odpowiedniej. W sobote prawdopodbnie wyjmuje moj silnik i moze jak uda sie czasowo przymierze 2,7 :)

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :kox:

Szkoda że nie dorwałeś takiego silniczka :evil::slina:

Opublikowano
  • Autor

masz wiecej info o tym projekcie ? Nie powiem zacny :) Ale do B5 nie wejdzie :/

Po przemysleniach oddaje skrzynie 6 i wstawiam 5 z 2,5 TDI . 6 nie ma zbytniego sensu chyba wole w to miejsce zrobic heble 320 or razu.

Jak ktos ma na zbyciu prosze o info z oznaczniem literowym . Oczywiscie Q :) [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 13:23_________________________________________________Naladowalem baterie :)

dscf2928.jpg

Opublikowano

piękne bydle :kox: a skrzynia 5 z 2.5tdi Q podejdzie do 2.7?? a jak z przełożeniami??

Opublikowano
  • Autor

Pasuje :) Wlasnie idealne wdg mnie :) jedynka skonczy sie kolo 65 dwojka kolo 105 (troche wiecej niz teraz mi sie konczy na mojej ) a teoretycznie maksymalna przy odcince ( 6800rpm) 320 km/h :) Dla porownania 6 bieg pzy 6200 rpm w S4 to okolice 280 km/h :) Pozatym tansza w zakupie niz 6 biegow :)

Opublikowano

Pasuje :) Wlasnie idealne wdg mnie :) jedynka skonczy sie kolo 65 dwojka kolo 105 (troche wiecej niz teraz mi sie konczy na mojej ) a teoretycznie maksymalna przy odcince ( 6800rpm) 320 km/h :) Dla porownania 6 bieg pzy 6200 rpm w S4 to okolice 280 km/h :) Pozatym tansza w zakupie niz 6 biegow :)

Chetnie zobacze te 320km/h na filmiku :cool1: Daniel nie fantazjujesz troszke :kox: Jesli mowisz prawde i co najwazniejsze to okaze sie prawde to ja pitole Grazynka bedzie :buhaha::banan2::banan3: powodzenia zycze

Opublikowano
  • Autor

Z tymi 320 to raczej nie mozliwe z 250ps :) Zreszta jeszcze nie wiem czy wloze ta z TDI ... Zaraz lukne po przelozeniach z 2,8 30 V i taka najpewniej wleci bo mam pod reka ;)

A z czym mam mowic nieprawde ? :)

Jutro wyjmuje 1,8 i przymierzam 2,7 :)

Opublikowano

Za to pokochalem ta marke... tutaj warto wkladac w 15letnie autko bo... nie starzeje sie i przede wszystkim nie gnije co za tym idzie sprawdza sie bardzo dobrze teoria ze nie rocznikiem sie jezdzi.

Powodzenia w projekcie, gratuluje odwagi... tutaj chlopaki strasza przy SWAPie z 1.8 na 1.8T a tu prosze, zupelnie inna konstrukcja. 3mam kciuki.

Opublikowano
  • Autor

Swiete slowa :) Ocynk is ocynk :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.