Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nom nowe ;) Zrobi sie jakas seszyn niedlugo to dorzuce swieze foty ;) A co do bbs : wszyscy sie nad nimi tak spuszczaja (ale to racja sa za***iste :P ) a na allegro stoja za 1500 i nikt nie chce :/ Od siebie dla kazdego kto bedzie chcial takie kupic : za***iście twarde felgi !

A te moje teraz 19" z rs6 to na razie na nich smigam chociaz niewykluczone ze zmienie na jakies inne ;)

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Wyświetleń 88,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrób sesję i dawaj na pożarcie :kox: mi się bardzo podobają

Opublikowano

NosbDawaj zdjęcia bo ciekaw ciekaw! :slina:

Opublikowano

Zacna furka zacna . :rolleyes:Wg mnie przedni błotnik rewelacja...i oczka też świetnie wyglądają...Gratulacje... :good: :>

Opublikowano
  • Autor

Spoko spoko wszystko swoim czasie ;) Caly tydzien nigdzie nie wyjezdzalem :/ Mialem przecietą opone ze nie nadawala sie do sklejenia i czekalem na nowa...

Plastuch widzialem cie ostatnio :D Ty sie za robote wez a nie auto ogladasz pod tym majstrem :P

Opublikowano

Ty nam tutaj Nosb oponą oczu nie zamydlaj :wink4:

Wreszcie lusterka pomalowałem w kolor reszty i pewnie wysiłek Pana Mariana dzielnego lakiernika podziwiałem! A praca to tam może poczekać :decayed:

Opublikowano

autko pierwsza klasa. oby więcej takich cudnych fur można było spotksć na naszych drogach

Opublikowano

hmm,klasa.auto - kozak.

Opublikowano

e tam nie przesadzajcie bo chlopak opadnie na laurach i mody stana :decayed:

ale fele fajne :kox:

Opublikowano
  • Autor

No stana bo na razie nie mam pomyslow :D

Halogeny wrzucic musze w zderzak , tylni zderzak jest seria po lifcie teraz i cos musze z nim wymyslic :)

Pozatym nie mam juz zbytnio co robic ;)

Skore niedlugo kupie jakas do srodka bo w tej chwili nie mam i zrobie sobie nowe panele drzwiowe :)

plastuch a ty co s ch$%a lecisz i na spotach sie nie pojawiasz ?

Dodalem jedna swieza fote w pierwszym poscie ;)

Opublikowano

oponki na tej fotce nie widać :patrzy:

szukaj półskórki :wink4: takiej brązowej :kox: :kox: :kox: !!!

Opublikowano
  • Autor

jest tam pare milimetrow gumy :kox:

Cos kupie neidlugo tylko niech sie trafi ;)

Opublikowano

jeżeli chodzi o mnie to felgi i zderzak lepszy na pierwszym zdjęciu niż po twoich zmianach ! no ale cóż każdy ma swój gust tylko jak dlamnie nie potrzebnie wydane pieniądze, po co zmieniać coś co wygląda za***iście !

Opublikowano
  • Autor

jesli dobrze zrozumialem : pierwsz zdjecie zderzak rs4 + 19 RS6 ... druga fota S4 + 18" BBs ...

:) wiec ?

Opublikowano

fela kozak :notworthy: mi się wóz podoba, a do kolegi M@rk daj na wstrzymanie :chytry:

Opublikowano

kolega m@rk chyba nie obczytał tematu :decayed:

Opublikowano

Normalnie sie zamotal :kox: kozak furak widzialem w niedziele na spocie dlamnie bomba :drool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.