Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko jedno foto jak wisi na aucie niedokrecony jeszcze :

to pod lampa to brudne a nie porysowane:P I auto brudne ;/

4ece73e656139e4a.jpg

Na razie nawet nie robie innych fot bo auto wiecznie brudne , na normalnym zawiasie i staluchach :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajefajnie bedzie wygladala z tym zdezakiem :kox: powiedz mi zwezales go jakos zeby ci pasowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zderzak od RSa dopasowywal pod serie, czy cale body w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zderzak od RSa dopasowywal pod serie, czy cale body w planach?

Już jest dopasowany pod zderzaki seryjne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na jazdę po wsi to gleba niezła :good: ale dziewczyny z festynu do lasu już nie zabierzesz bo byś pourywał co nieco :kox:

A tak o maszyna kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wyglada...

Fajnie .. Właściciel " bialego jastrzębia " miał kiedyś podobne rozwiązanie w B5 i był fajnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zderzak od RSa dopasowywal pod serie, czy cale body w planach?

:

Już jest dopasowany pod zderzaki seryjne :wink4:

To znaczy jak jest dopasowany :mysli: przecinanny i zwezany po bokach??

Mozesz troszke dokladniej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Autko świetnie wygląda!! Zamierzam zrobić swój w podobnym stylu :wink4: Widzę kolego że też jesteś z świętokrzyskiego więc może kiedyś spotkamy się na jakimś spociku z przyjemnością obejrzał bym Twoje mody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka pierwsza klasa :naughty::kox: :>. Ten kolor i te felgi dają jej dużo blasku. Przy Twojej Audiczce BMW i Mersedesy wymiękają :>, a ten zderzak będzie pasował idealnie :>. Daniel mam pytanie :). Ile taki zderzak kosztuje ? :naughty::>. Z chęcią bym sobie taki sprawił i do tego halogeny :>. Sam myślałem nad Audi A4 z silnikiem 1.8T 150KM, ale jednak zdecydowałem się na silnik 1.8 125 KM i jestem bardzo zadowolony. Ma dobrego kopa, nawet bardzo. Już o komforcie podróżowania nie wspomne bo wiadomo Audi to Audi :>. W trasie jak i w mieście sprawdza się bardzo dobrze. Jak ktoś się zdecyduje na tuning Audi to trzeba to zrobić ze smakiem bo łatwo przesadzić, a Twoja furka jest przykładem, że wystarczy zmienić kilka rzeczy i wygląda za***iście :>.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec :) Jest to zwezony RS4. Roboty przy tym troche jest nie ma sie co czarowac zeby to sensownie wyglądalo. Wygląda niezle z tym ze nawet nie daje na aucie teraz bo wstyd ( brudne jak cholera :/ ) Myslałem nad body RS4 ale to kupa grosza jest... Przednie błotniki 800 zł , progi , drzwi , zderzak przedni cos z tylnim , tylnie błotniki...moze kiedys ale na razie na pewno nie ...

Gleby na razie nie ma :) Kulam sie na ori zawiasie a gwint zimuje na połce :) Dziewczyne z festynu do lasu faktycznie problem ;) Ale sie zna inne miejscówki z plaskim dojazdem :D

Plastuch moja bejbe mieszka w skarylandzie wiec ja tam czesto bywam. Z tym ze czesciej mnie idzie spotkac w czerwonym E30 z czarnymi szybami :P Bo ekonomiczniejsze... A jak latam audi to wczesniej mnie słychac niz widac zazwyczaj ;) Spocik mozna ustawic jakis z tym ze od nas raczej kiepsko z frekwencja bedzie... Ale ostatnio np zgadalem sie z klubem audi 80 i bylo nas kilka aut.

Skyliner89 jest sporo pracy a koszt to mysle ze do 500 cos trafisz jak poszukasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik się prezentuje bardzo ciekawie, z tym zderzakiem podkreślenie na bardzo :tongue4: gleba też ciekawa i felgi :good: ale te czarne lampy są :sick3::tongue4: napisane że do jazdy po wsi, to ciekawe czym kwiatki podlewasz w ogródku hehe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb powiedz planujesz jakieś dalsze mody z silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he odgrzebałem ci temata i zobacz jak sie ruszyło :kox: fajnie zderzaczek ci wyszedł :hi::good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbuhhx kwiatki podlewam gnojówka :polew: Lampki hmm ... Kwestia gustu :) Są to lampy po drugim lifcie z soczewką bixenon ++ malowanie na czarno wdg ankiety :P Mi i wiekszosci sie podoba ;) Pozatym znajdz mi wiecej takich ? :)

Felgi juz są inne - calaka wieksze ;) Pozatym dzieki za pochwały ;)

A3 Zostaje to co jest... Co wiecej mam planowac ? Pompuje 1,5 bara wiec bez przesady... Pokombinuje jak cos pier$%lnie :) Lazi mi po bani kupno kiedys jak bedzie wiecej sosu angola A6 z 2,7T i swap do mojej ale na razie to marzenia.

seba1-2 nono :decayed::good:

Rzuce wam na pozarcie foto :

a22c440c184931ef.jpg

Obrobione zeby nie było widac jak auto jest brudne ... :tongue4: No i oczywiscie na stalu i ori zawiasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega rezanko z tym rs4 ale efekt piorunujacy

za 1400 zł widziałem zderzak wykonany z abs do b5 w stylu nie odbiegajacym od rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch moja bejbe mieszka w skarylandzie wiec ja tam czesto bywam. Z tym ze czesciej mnie idzie spotkac w czerwonym E30 z czarnymi szybami tongue Bo ekonomiczniejsze... A jak latam audi to wczesniej mnie słychac niz widac zazwyczaj wink Spocik mozna ustawic jakis z tym ze od nas raczej kiepsko z frekwencja bedzie... Ale ostatnio np zgadalem sie z klubem audi 80 i bylo nas kilka aut.

W takim razie na pewno nieraz się mineliśmy bo ja co dzień po ska. latam jak do pracy jade :) Co do spocików to jeszcze nie miałem przyjemności się stawić. Więc gdybyś coś planował w najbliższym czasie to daj znać na pm albo gg może wyciągnę jeszcze kogoś (więcej aut tym lepiej) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...