Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

auto łądne ale w moim przypadku mało użyteczne ! chodzi o glebe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś za coś ;) Wyobraz sobie ją teraz na zwykłym zawiasie :) Na moje trasy daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lalka taka ze glowa boli :th: :th: :D:D szerze mowiac grill mi sie bardzo podoba, fegli nie zbyt :P no i to drewko... ja mam carbony w srodku i .... nie chce sie zamienic :naughty: a powiedz mi czy to jest czarny kolor auta czy moze jakis fiolet ciemny bo na jednym zdjeciu tak jakby fioletkiem bilo... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam carbony w srodku i .... nie chce sie zamienic

wapite czy masz carbony ... pewnie masz zwykle szare listwy na wzor carbonu

carbony byly tylko w rs4

w dodatku carbon byl tylko w poliftach ( po 99r )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam carbony w srodku i .... nie chce sie zamienic

wapite czy masz carbony ... pewnie masz zwykle szare listwy na wzor carbonu

carbony byly tylko w rs4

w dodatku carbon byl tylko w poliftach ( po 99r )

to mialem na mysli :doh1:[br]Dopisany: 24 Maj 2008, 19:10 _________________________________________________p.s. nie widzialem ze byly prawdziwe carbony montowane w a4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne B5 ze słusznym motórkiem i napędem :th:

wygląd miażdżący :notworthy:

sam sie zastanawiam nad takimi felami..wygladają na tym zawiasie ..za***iście :wink4:

po takim pokazie to..muszę sie zabrac za mojego pażdziocha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bob2703

Witam Witam. Bez podlizywania bardzo ładna :tongue4:

mam pytanko odnośnie felg jakie jest et i rozmiar opon. Też mam gwint i chciałbym zmienić z 17 na 18tki (18 lepiej wypełnią nadkole) :)

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cerB kwestia gustu :) jednym sie podobaja fele z rantem ,drugim bez ... jedni wolą delikatne drudzy masywne :) Ja jak te zobaczyłem od razu chciałem miec wiec ... ;)

Drewienko mam na uwadze i kołuje ten "carbon" a jak nie znajde maluje na czarno (mat lub połysk - wyjdzie w praniu ;) )

T-żółw dzieki :) Motor i naped wiadomo :evil: co do felusi to chciałem miec inne niz poł klubu :P S-line , RS4 itd itp ;)

bob2703 felgi 18x8,5" et32 opona 225/40R18 :) Przy tej glebie czasami przytrze :) jak chcesz miec PEWNOSC ze nie bedzie tarło to to co pisze ale z ET40 i powinno byc ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło i gleba to podstawa w kazdym jednym aucie :)

Kupiłem nowy DV i stozeczek pipercross w drodze :) Niunia powinna zacząc brzmiec w koncu spod machy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to nie da rady bo ja mam inaczej dolot juz zrobiony. Ale walne kilka fot bez obaw ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajnie zrobione, bajerancko wygląda i co ważne gustownie bez żadnego kiczu. Tylko nie rozumiem jaki sens koła 18 pchać na polskie tragiczne drogi, przecież cały czas trzeba uważać, wygląda to bardzo fajnie ale ja bym wsadził jakieś szprychowe 17. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb poprostu gwiazda ale chyba musisz uwazac przy tym zawiasie i koleczkach na szczelinki w polskich drogach , szkoda bylo by ta gwiazdke rozsypac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuff sens ? :) ja widze to tak : raz ze wygląda pieknie , dwa ze jakbym miał seryjny zawias i koła to juz bym sie pewnie zabił bo wszedzie bym zapieprzal jak głupi a takto smigam tylko na ladnym asfalcie ostrzej :)

blind11111220 spoko spoko ;) Uwaza sie ;)

zbyszek512 co prawda to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Nosb, pisałem że auto super wygląda, i tak jest, :th: większe fele poprawiają wygląd niewątpliwie, ja na 18 calach nigdy nie jezdziłem, jezdze na felach 16 cali oryginalnych audi i myśle o włożeniu 17, co odradza mi kumpel, który wsadził w swoje a6 fele 17 i ma problemy z normalną jazdą po pozamiejskich drogach, ale może za pare lat stan naszych szos sie troche polepszy czego życze posiadaczom aut na takich felach jak Twoje, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...