Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

oooooo kufaaaa NOSB zmiazdzyłes mnie maxymalnie tymi fotami :shocked: ,noo chłopoki dobrze mówią ze to jedna z lepszych b5 :th: , cóż by tu powiedziec gleba w pyte , fela konkret w odpowiednim rozmiarze :cool: , światła przednie też mi się podobaja w sumie możesz nawet ich nie zmieniać, jedynie wycieraczki pod nogami mi sie troche żuciły w oczy , bo na wieś takie zbytnio nie pasują ,welury lepsiejsze :polew::naughty: , jednym słowem KAWAŁ DOBREJ ROBOTY [br]Dopisany: 14 Maj 2008, 18:18 _________________________________________________ahaaaaaaaa poka poka audioo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemka :) foty kapitalne , na tych felach autko wygląda po prostu wspaniale , od miesiąca mam felgi od nowego RS4 , teraz żałuję , te BBS są dużo lepsze , trza by poszukać podobnego wzoru :> :tongue4: zawsze byłem zwolennikiem jasnej skóry w ciemnym aucie :th: ale racja to drewno trochę jednak nie pasuje do sportowego wnętrza , u mnie jest listwa która wygląda jakby była z karbonu , dość ładnie pasuje (chociaż nie mam skóry) dbaj o nie dobrze :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, serio jest na czym oczy zawiesić. Dobrze że masz po czym jeździć na swoich 18.

Jestem pod wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wustyle fenkju :) bo sedan to prawie jak avant :>

Flyer w sumie z chromu to ona ma tylko grilla ;) mam w bani raczej wizje z lampami chromowanymi z duzym okiem soczewki bixenonowej ale sie zobaczy :)

froger34 bagaznik funkcjonalny ale nie estetyczny : czyli jak był :D Brocki mi sie srednio widziały za to te podchodza mi bardzo :)

johnybravo z tymi chodniczkami to sie jakos nie moge zmobilizowac kupic bo zawsze mam mase innych wydatków niz one :) Na lato gumiaki sie faktycznie nie nadają wizualnie ;) Audio pokaze jak mnie złapie wena na skonczenie bagaznika :) Najpierw lampy przednie :) Zmieniam na bank bo lezą juz poliftowe rozklejone ze wstepnie przymierzona soczewka bixenon,ale jakos mi brak czasu na ich skonczenie ostatnio :(

MoSSS no własnie to drewienko pojdzie raczej do zmiany :) O ile te listwy z drzwi bede miał bez problemu to moge miec problem z tymi z deski :/ Jak ktos chetny na zamianke : drewno na ten niby karbon to pisac ;)

kuba.olkusz dzieki :)

3M03 e tam mam :) Polskie drogi wszedzie podobne :) A na takim setupie zawieszeniowym kazda nierównosc to mega dziura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te szare ( niby karbon )listwy na deske jesli chcesz moge sprzedac za dobra cene ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb ma dwie ori końcówki z tego co mi się chwalił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mA4ciek dokładne jak mówi froger ;) są to dwie ori koncówki z seryjnego wydechu a4 obok siebie. Siedzą slicznie tam :)

Nowak_zg juz pisze PW ;)

A3 Dzieki ;)

pet3r dla mnie zapitala jak powinno ;) Co do lamp to będe sprzedawał lampy + kierunki z soczewką juz w srodku bixenonową ale BEZ przetwornic i palników (bedzie trzeba sobie dokupic) ... Z tym ze to temat po skonczeniu moich zespolonych ;) A to moze ruszy po niedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Stary do kościółka jak znalazł :wink4:

Barzdzo ładne B5 ... teraz to dopiero pod remizą zabłyśniesz. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zachwalaja a tak nie jest dobrze dla autka, zauroczy sei zakocha w sobie i nie bedzie chciala odpalac albo cos podobnego dlatego powiem:

- za bardzo zglebowana , pola nie zaorasz

- za duze felgi do tego jeszcze BBS (co to za skrot?)

- ciemne lampy -pewnie olej bije z turbawki albo z coolera i przydymilo je troche :polew:

- no i ten srodek ile zwirzakow musialo zginac zeby to wszystko obszyc :thumbdown:

- zderzak od s4 jest brzydki bo ma duzo dziur

powyzsze wady wymieniam tylko i wylacznie zeby nie zapeszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś dowalił :polew:

Szczególnie z ta za dużą glebę i za duzymi felami :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze dobrze zrozumiałem wypowiedz ;) No cóz : ma kilka wspomnianych wyzej wad :) A serio jego jedyna dla mnie wadą na razie jest zrypany DV + którys wachacz z przodu do wymiany ;) A to BBS to sam kurde nie wiem ale gosc co sprzedawał mówil ze najlepsze na allegro :D:evil:

froger moj ty obronco :buziak:

mA4ciek koncówki mieszczą sie pieknie jesli chodzi o gabaryty zderzaka :) Ciekawi mnie czemu nikt wczesniej na to nie wpadł :P rurka jest rozgaleziona z tłumnika na dwie koncówki :)

hornet no normalnie wszystko pod remizą moje :D Co niektóre okazy musiałem odganiac szpadlem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sie kierowalem zeby gdzies nie przesadzic : zeby wszystko było zrobione z umiarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...