Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 AVF ] S-line tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaką miałeś serie?

Opublikowano

Fajne auto, dobry kolor:slina:, podoba mi się w tym zestawieniu... :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

poznałeś historie auta, że sprzedajesz? czy masz coś lepszego na oku?

Opublikowano

Się zbytnio autem nie nacieszyłeś.... 1,5 miecha i już sprzedajesz?

Opublikowano

o kurde - autko na zdjęciach ładne ale ja bym się bał kupić od kogoś kto po 1.5 miecha posiadania sprzedaje :eusathink:a z resztą to chyba to niezgodne z regulaminem ogłaszać się w tym wątku :whistling:

Opublikowano

zderzak wcale nie jest S4 tylko S-line... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
o kurde - autko na zdjęciach ładne ale ja bym się bał kupić od kogoś kto po 1.5 miecha posiadania sprzedaje :eusathink:a z resztą to chyba to niezgodne z regulaminem ogłaszać się w tym wątku :whistling:

spoxik.link wrzucę do odpowiedniego działu.nie zjadę duzo z ceną bo powymienialem sporo rzeczy i wiem co mam :naughty: nie oddam na sile :) bylem na hamowni,posprawdzalem wszystko,zrobilem diagnostyke itp i nic zlego sie nie dzieje :) mam nowy pomysl dlatego wystawilem na sprzedaz - jak zostanie to nie bede plakal :decayed:

Opublikowano

jak masz 6 biegów to masz AVFa a nie AWXa :wink:

Opublikowano

reflektory to też nie żadne S4 tylko po prostu bixenon, żaden element nie lakierowany? a zderzaki lotki i listwy na drzwiach też nie?

Opublikowano
  • Autor
reflektory to też nie żadne S4 tylko po prostu bixenon, żaden element nie lakierowany? a zderzaki lotki i listwy na drzwiach też nie?

elementy plastikowe to co innego.chodzi o najwazniejsze elementy : blotniki,drzwi,maske i dach.dzięki za poprawki-zaraz to zmienię.

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

jak masz 6 biegów to masz AVFa a nie AWXa :wink:

jestes pewny ?? :decayed:

Opublikowano
jak masz 6 biegów to masz AVFa a nie AWXa :wink:

jestes pewny ?? :decayed:

100%

Opublikowano
jak masz 6 biegów to masz AVFa a nie AWXa :wink:

jestes pewny ?? :decayed:

100%

potwierdzam:)

Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane.Dzięki chłopaki za poprawki.Faktycznie to avf :decayed:

Opublikowano

a miałem coś miłego napisać na temat furki a tu sprzedane. c028.gif fajna

Opublikowano
  • Autor

Sprzedana.Moze nowy wlasciciel pojawi sie na forum.Przesiadlem sie znow na leona cupre :decayed:

Zostal mi na sprzedaz nowy modul od Siemiana z manetka do tempomatu i kompa.Wiecej info na pv.

Opublikowano

daj znać na pw za ile poszła jak możesz

Opublikowano

Koledzy Zieloni, chyba trzeba zamknąć? :decayed:

Opublikowano

E po co jak fajnie sobie piszą :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.