Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 AVF ] S-line tdi


PawelDSW

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę sesja w Esperanto :) Jak podobna bryczka (tylko troszkę brzydsza i w graficie) mrugnie Ci światłami... to będę ja :D

sporo tego jezdzi :kwasny: rozgladam sie tylko za ladnymi paniami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pierwsze wrażenia ? auto widziałem wisiało trochę na allegro ( nie znaczy że źle ) jak stan techniczny itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka powodzenia w modach, już większość fajnych opcji masz więc nie zostało Ci dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pierwsze wrażenia ? auto widziałem wisiało trochę na allegro ( nie znaczy że źle ) jak stan techniczny itp...

1 wrazenia...przesiadlem sie z prawie 300 KM leona cupry na turbognojka w kombi..jakos to jedzie:kwasny:

stan techniczny-bylem na hamowni na rolkach i diagnostyce,wszystko ok,jedynie wtryski nie daja rady wydajnosciowo przy turbo caha wiec jak porobie wszystko niezbedne zajme sie tym.

Dla pewnosci wymienilem filtry,olej,plyny,kompletny rozrzad,elementy zawieszenia,przeguby,wjechaly lekko ciemne szyby,nowe tarcze i klocki itp

Prowadzi sie dobrze,fotele wygodne wiec jest ok :) niedobor mocy rekompensuje niskie spalanie :decayed:

jutro avant odjezdza do lakiernika - musi byc perelka :naughty:

13kopiaand1more.jpg

nadaje sie na foto do kalendarza ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co i tak nie wiesz czy możesz wysłać bo może przejdziesz do głosowania głównego, a wtedy nie wiadomo.. a po finale (jeśli jesteś w finałowej czwórce) nie możesz się zgłaszać przez 2 miesiące :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak furka :thumbup1:

Wtryski wymieniasz całe na AL czy tylko końcówki? Orientowałeś się coś o kosztach takiej operacji? Seryjnie założone masz pompki z końcówką BA?

Jeśli celujesz w ok 200 kucy przydałby się też FMIC, jeśli nie masz już założonego... Turbo od jakich obrotów czuć że pompuje konkretnie?

Felga RS4 miażdży :good: Jak się jeździ na 19 calach i tym zawiasie po naszych pięknych drogach? :decayed: W stosunku do 18'' jest duża różnica? Sam mam fele 18 cali i zawias s-line 1BE... Bywa czasem ciężko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładniutki avancik :thumbup1:

Furka z zewnątrz bardzo podobna do mojej :decayed:

Tylko nie wiem dlaczego, ale jak zawsze widzę inna B6 (nawet bliźniaka mojej) to zawsze twierdzę, że moja wygląda słabo, wy też tak macie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak furka :thumbup1:

Wtryski wymieniasz całe na AL czy tylko końcówki? Orientowałeś się coś o kosztach takiej operacji? Seryjnie założone masz pompki z końcówką BA?

Jeśli celujesz w ok 200 kucy przydałby się też FMIC, jeśli nie masz już założonego... Turbo od jakich obrotów czuć że pompuje konkretnie?

Felga RS4 miażdży :good: Jak się jeździ na 19 calach i tym zawiasie po naszych pięknych drogach? :decayed: W stosunku do 18'' jest duża różnica? Sam mam fele 18 cali i zawias s-line 1BE... Bywa czasem ciężko :kwasny:

pompki demontuje i wysylam do prrzerobki do cowboya z forum vw..

pomysle nad fmic.zobacze co wyjdzie na nowych pompkach i programie..

turbo wstaje przy 1800 obr...

na 19 jest ok :) w poprzednich autach mialem 18,19 i twarde zawieszki wiec jestem przyzwyczajony :naughty:

---------- Post dopisany at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Bardzo ładniutki avancik :thumbup1:

Furka z zewnątrz bardzo podobna do mojej :decayed:

Tylko nie wiem dlaczego, ale jak zawsze widzę inna B6 (nawet bliźniaka mojej) to zawsze twierdzę, że moja wygląda słabo, wy też tak macie? :decayed:

tez nawet jak leci seria b6 na dobrej feldze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy turbo Caha, pompkach AL i programie, FMIC jest też konieczny, tym bardziej gdy celujesz w ok 200 koni. Chyba wiesz jakie daje korzyści FMIC w stosunku do seryjnego IC... :wink: pomijam sam fakt przyrostu mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje po tej zabawie :thumbup1:

Co to za ledy masz założone w postojówkach? Nie pokazuje błędów na FIS-ie? Masz ksenon w przeciwmgielnych?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy bi ale spryskow brak :) ledy siedza w postojowkach z systemem can bus-wszystko dziala :) w halogenie jeszcze nie ma ledow ale beda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ledy to jakie konkretnie masz? W5W czy H6W? Samopoziomowania też pewnie brak? :decayed: Policja się nie czepia? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ledy to jakie konkretnie masz? W5W czy H6W? Samopoziomowania też pewnie brak? :decayed: Policja się nie czepia? :naughty:

H6W,nie czepiaja bo nie lapia rodzinnych aut :) leon ciagle byl na celowniku :naughty:

---------- Post dopisany 29-06-2012 at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2012 at 18:10 ----------

67499956.jpg

20 cali chrom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...