Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B6 AVF ] S-line tdi


PawelDSW

Rekomendowane odpowiedzi

ładna, dobrze zrobiona, z zewnątrz perła, ciekawe jak środek???

Generalnie gratuluję zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek hmmm.... jak doprowadzę do normalnego stanu wrzucę fotki :) chcę obszyć boczki foteli i kanapę...wytarte plastiki dziś wymieniłem.jutro zmiana rozrządu,filtry,olej,tarcze i klocki.

Bieniek czemu dobrze znane ?? :)

Mam dystanse z przodu i tylu ale przez ten wielki dystans dziwnie zachowuje sie kierownica...nie chodzi plynnie,,zdemontowalem przednie dystanse i kiera pieknie chodzi ale .... felga ociera o mocowanie amortyzatora i kolo nie chce sie krecic...chyba musze zamowic nowe troche wezsze dystanse na przod.

---------- Post dopisany 13-06-2012 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2012 at 23:40 ----------

Koła wyważone :decayed:

11062012423.jpg

Nowe części :facepalm:

kompletny rozrząd

komplet filtrów

filtr powietrza Pipercross

olej Castrol Edge 5w40

płyn do ukladu kierowniczego

plyn chlodniczy

tylne tarcze Ferodo + klocki Brembo

12062012425.jpg

Monster Garage :naughty:

12062012442.jpg

Przyciemnione tylne szyby :kox:

121024x768i.jpg

12062012429.jpg

Mały problemik:

Drazek od skrzyni biegow nie lezy rowno,,,jest przekrzywiony w prawo.

Trzeba wymienic wybierak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drazka to na bank masz krzywo zamocowany.Poszukaj w watku o wymianie na s-line jak jest zamontowany i popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego gluta polecilo kilku znajomych ktorzy jezdza malyszami w tdiku .. cos nie tak ? do turbo benzyn zawsze lalem millersa motorsporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam doświadczenia nie mam z Castrolem ale zdjęcia po nim wnętrza silnika widziałem na tym forum i nieciekawie to wyglądało - wszystko w osadach - ogólnie to na tym forum ludzie go nie polecają - ty już kupiłeś to wlewaj i przy następnej wymianie na motula przejdź :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna ładna tylko gdzie czarna podsufitka? nie lej castrola zalej motula no i jak zrobisz program koniecznie zmień heble ja polecam zestaw 345/300mm nieźle się to zatrzymuje:)

no i filtr pipercros raczej nic nie daje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak polecacie tego motula, co innego jak by miał RS4 czy jeszcze większy potwór jak GT-R to rozumiem lać motula do wyczynowych samochodów a nie do 1.9TDI..

A co do autka to jest piękne i super widać detale na srebrnym kolorze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kosztuje mniej więcej tyle samo a ma lepsze właściwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo co Castrol? Chyba nie.

Ja kiedyś kupiłem Lotosa 10w40 4l+0,6l na promocji w Auchan za 55zł i jest dobre:decayed:

Do B5 2.6 V6 styknie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zestaw pod wieksze tarcze ale mysle ze do 1.9 stykna 320 mm...nie bedzie to seria 130 KM :kox:+ kolo 19/9 wiec trzeba to jakos shamowac :decayed:...zestaw tylko na przod...

manetki i modul zamowione u kolegi Siemian :naughty:

czarna podsufitka pewnie niedlugo wjedzie.najpierw chce auto doprowadzic mechanicznie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby na plus, a większy hebel napewno docenisz, bezpieczeństwo najważniejsze, seria :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13062012458.jpg

Pompki do wymiany..elektrycznie są ok..z wydajnoscia lipa.

Turbo Caha z 2.0 tdi 170 KM ladnie wstaje.

Na nowych pompkach zrobimy program i będzie tak jak powinno :naughty:

Na dzien dzisiejszy bez rewelacji:

170,5 KM & 392 Nm

---------- Post dopisany 17-06-2012 at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 12:10 ----------

21542526.jpg

68963690.jpg

dsc02153z.jpg

dsc02189.jpg

dsc02155k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszystkie informacje, http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/maj-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-236315/

wyślij na adres [email protected], w treści napisz swój nick - czekam póki jeszcze nie ma fotek obrobionych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę sesja w Esperanto :) Jak podobna bryczka (tylko troszkę brzydsza i w graficie) mrugnie Ci światłami... to będę ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...