Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

taka przyjemność kosztuje 550 zł :wink: tylko jest obawa że jak da właśnie taka folię to może zakłócać antenę od radia co jest na szybie :kwasny: i teraz nie wiem co zrobić :whistling: miał może ktoś taką sytuację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://s24.postimg.org/shzfmorw1/DSC_0070.jpghttp://s24.postimg.org/mv32p7pdd/DSC_0080.jpg

:kox:

na żywo jeszcze lepiej się prezentuje i ten kolor :slina:

milo było poznać :wink:

co to był za spęd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s24.postimg.org/shzfmorw1/DSC_0070.jpghttp://s24.postimg.org/mv32p7pdd/DSC_0080.jpg

:kox:

na żywo jeszcze lepiej się prezentuje i ten kolor :slina:

milo było poznać :wink:

co to był za spęd ?

https://www.facebook.com/events/1710609929077995/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam FB :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka przyjemność kosztuje 550 zł :wink: tylko jest obawa że jak da właśnie taka folię to może zakłócać antenę od radia co jest na szybie :kwasny: i teraz nie wiem co zrobić :whistling: miał może ktoś taką sytuację ?

a co to jest folia? czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam FB :polew::polew::polew:

"VW Grupa Chojnice zaprasza na spotkanie maniaków aut z grupy VAG."

tak po krotce, ale tylko 2 A4 były :whistling:

Slepy tak mówił mi że to foli a jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie wiedziałem bo był przyjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam FB :polew::polew::polew:

"VW Grupa Chojnice zaprasza na spotkanie maniaków aut z grupy VAG."

tak po krotce, ale tylko 2 A4 były :whistling:

Slepy tak mówił mi że to foli a jest :wink:

podoba mi sie , może do siebie zaaplikuje, radia malo co słucham także jakoś bym strasznie na brak anteny nie narzekał:decayed:, a ta cenka co rzuciłes to za wszystkie szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie wiedziałem bo był przyjechał

jak cos bede pisac nastepnym razem

jozek wal do niego ze byla dobra znajoma z jeziorek i reklame mu zrobila to nie ma uja musi za 350 :naughty: a calosc za 500:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak za wszystkie, tak jak na tym S4 :wink: w sumie jak by coś było nie tak to zawsze można by było jakąś antenę wewnętrzna zastosować :decayed: miałem w b5 tak właśnie zrobione, było fajnie z tym a policja się nie czepiała :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

szkoda że nie wiedziałem bo był przyjechał

jak cos bede pisac nastepnym razem

jozek wal do niego ze byla dobra znajoma z jeziorek i reklame mu zrobila to nie ma uja musi za 350 :naughty: a calosc za 500:decayed:

będę na pewno się handlował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak za wszystkie, tak jak na tym S4 :wink: w sumie jak by coś było nie tak to zawsze można by było jakąś antenę wewnętrzna zastosować :decayed: miałem w b5 tak właśnie zrobione, było fajnie z tym a policja się nie czepiała :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

szkoda że nie wiedziałem bo był przyjechał

jak cos bede pisac nastepnym razem

jozek wal do niego ze byla dobra znajoma z jeziorek i reklame mu zrobila to nie ma uja musi za 350 :naughty: a calosc za 500:decayed:

będę na pewno się handlował :wink:

musze ogarnąć u siebie jakiegos fachmana od tego, a sa chyba jeszcze takie z zielonkawą poświatą:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zielony to już nie to, musi być łanie i oryginalnie, pamiętaj :decayed: nie może się też mocno rzucać w oczy bo psiarnia będzie jeździć jak im się coś nie spodoba :facepalm:

fajnie że ja mam taki dobry zakład niedaleko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zielony to już nie to, musi być łanie i oryginalnie, pamiętaj :decayed: nie może się też mocno rzucać w oczy bo psiarnia będzie jeździć jak im się coś nie spodoba :facepalm:

fajnie że ja mam taki dobry zakład niedaleko :kox:

no do Ciebie te co pokazałeś bedą kot, ale gdzies na Kraku widziałem takie ,że sie delikatnie mieniły na zielono, ale tak minimalnie, do mojej budy by to fajnie siadło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak za wszystkie, tak jak na tym S4 :wink: w sumie jak by coś było nie tak to zawsze można by było jakąś antenę wewnętrzna zastosować :decayed: miałem w b5 tak właśnie zrobione, było fajnie z tym a policja się nie czepiała :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

szkoda że nie wiedziałem bo był przyjechał

jak cos bede pisac nastepnym razem

jozek wal do niego ze byla dobra znajoma z jeziorek i reklame mu zrobila to nie ma uja musi za 350 :naughty: a calosc za 500:decayed:

będę na pewno się handlował :wink:

pewnie powolaj sie na mnie czy Mateusza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta dziękować :wink:

Slepy do Twojego było by fajnie :thumbup1:

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 21:26 ----------

img0493xb.jpg

img0490hl.jpg

img0478kg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie to kuku co rowerzysta zrobił? :decayed:

nie ma widać tego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...