Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

co fakt to fakt, jechałem sam, ale nie przekraczałem 110km/h :decayed: a z gazem tak bardzo uważałem :grin: ekonomia na 100% :whistling: ale ogólnie spala mi normalnie jak jeżdżę 7,5-8 litra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba tempomat i 6 bieg + jechałeś sam żeby osiągnąć takie spalanie.

100km z górki jechal:grin:

Mój dziadek tak robił dużym fiatem: jak zjeżdżał z górki to silnik wyłączał i tak pod sam dom aż auto nie straciło całego pędu, wtedy dopiero odpalał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek tak robił dużym fiatem: jak zjeżdżał z górki to silnik wyłączał i tak pod sam dom aż auto nie straciło całego pędu, wtedy dopiero odpalał :grin:

wyciągał kluczyk ze stacyjki? :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz na 15 nie mogę patrzeć na swoje auto :bag: na następny sezon muszę to zmienić

Józek ten Twój kolor :slina::slina::slina: czekam jak zrobisz zewnętrzny S-line :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczka nie ma to i na Bytów możesz spokojnie jechać chodź swoją drogą zawsze się ktoś znajdzie:facepalm: ehhh teraz żałuje że sama przodu nie zrobiłam chyba trza się do Jacka wybrać:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak pazurami drapiesz te szyby

Jak nic Cie zlapia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluj,zaluj :decayed:

Ja zrobilem trase do chorwacji i z powrotem i nikt sie nie doczepil do szyb :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Juz widze jak pazurami drapiesz te szyby

Jak nic Cie zlapia

Nie zdrapie. Niech sobie dowod wezma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaluj,zaluj :decayed:

Ja zrobilem trase do chorwacji i z powrotem i nikt sie nie doczepil do szyb :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Juz widze jak pazurami drapiesz te szyby

Jak nic Cie zlapia

Nie zdrapie. Niech sobie dowod wezma.

będziesz widział radiowóz to szyby otworzysz:grin::polew: kumpel w corku ma nawet przednia tyle ze on to do swięta wyjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia to juz przegecie:facepalm: jak sie sciemni na zewnatrz to nie widac nic.

A przez boczne to widać, jo? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józek składaj tego sline'a a nie tu takie fotki dajesz :grin: ale pociesze Cie u mnie na secie zimowym bieda straszna :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w ibizie tez mega czarne z przodu i da sie jezdzic. Problem robi sie w nocy, w miejscach gdzie nie ma zadnej lampy,

Lepiej tak niz sam tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak samo , wygląda fajnie ale wieczorem cofać to dramat , szyby w dół bo nic nie widać :facepalm: po tygodnu chyba to zerwałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz % przyciemnienia na przednich? Masz wszystkie szyby tą samą folią oklejone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ja mam. Ostatnio jak mnie zatrzymali za prędkośc w stg to kazali zrywać, ale dobra gadka i folia jest cały czas na miejscu:naughty: Fajny masz ten kolor, nie mogę się napatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...