Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

u mnie w regionie to znam policjantów, gorzej gdzieś na wyjeździe :decayed: jak mi się ułoży to na wiosnę będzie ładniej :wink:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

Opublikowano

a ty co będziesz stał na wlocie do cby i polował na józka:polew::polew::polew::polew::polew: no prosze:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

chciałbyś, chciałbyś, nie ma szans ale wpaść wpadnę z chęcią na piwko :decayed:

Opublikowano

elegancko się prezentuje z tymi szybkami :thumbup1:,

ale te 16" :facepalm: teraz jest moda na zime min. 18" :whistling:

Opublikowano
Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

:facepalm:

jaja sobie robił :wink:

Opublikowano
Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

:facepalm:

jaja sobie robił :wink:

Spokojnie Ty skrobiesz szybki a On Cię skrobie po jajkach:grin::grin::grin:
Opublikowano
Toczka nie ma to i na Bytów możesz spokojnie jechać chodź swoją drogą zawsze się ktoś znajdzie:facepalm: ehhh teraz żałuje że sama przodu nie zrobiłam chyba trza się do Jacka wybrać:decayed::grin:

Ja u Jacka już trzy auta robiłem i wszystkie miały przyciemnione wszystkie szyby oprócz czołowej i to dość mocno- przepuszczalność światła tylko 25%. W każdym z tych aut miałem dokupiony drugi komplet przednich bocznych szyb (koszt nie duży- od 25 do 50 zł za szybę na Allegro) i jak mnie złapali to mówiłem, że nie będę zdrapywał i żeby dowodzik zabrali. Następnego dnia przekładałem szyby i jechałem na SKP, autko przegląd przechodziło, a potem znowu ciemne szyby zakładałem. W moim B6, które jest moim 3 cim autem też mam dodatkowy komplet szyb i w sumie licząc wszystkie 3 auta to łapali mnie 3 razy, więc nie jest źle, a ciemne szyby to dla mnie meeega komfort szczególnie w lato, albo jak zapomnisz telefonu z samochodu to Ci nikt szyby nie wybije :decayed: No fakt cofając gdzieś wieczorem w nieoświetlonym miejscu to trzeba szybki opuścić, ale to jedyny minus.

Także Józek ściemniaj szyby i nawet się nie zastanawiaj :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

tylko że ja mam już ściemnione :decayed:

Opublikowano

A jak ma się sytuacja przy odpukać jakimś dzwonku kolizji ?Też mam ciemny przód i znajomy diagnosta straszył mnie że będą problemy jak by do czegoś odpukać doszło.

Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Opublikowano
A jak ma się sytuacja przy odpukać jakimś dzwonku kolizji ?Też mam ciemny przód i znajomy diagnosta straszył mnie że będą problemy jak by do czegoś odpukać doszło.

Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

znajomy miał w vw vento przód przyciemniony i wszystko było cacy do dnia w którym miał kolizję

jechał prawym pasem równolegle z innym pojazdem nagle tamten zjechał wprost w niego szorując bok w bok.

chłopaki nie mogli się dogadać co do winy, przyjechała policja i opinia jednoznaczna "przez ograniczoną widoczność spowodował pan kolizję" :wink:

Opublikowano

i dlatego ja nie przyciemniam wcale :kox::naughty:

Opublikowano
i dlatego ja nie przyciemniam wcale :kox::naughty:

ja też przodów nie ruszam :whistling:

Opublikowano
tylko że ja mam już ściemnione :decayed:

i bardzo dobrze :thumbup1:

a z tymi wypadkami tragizujecie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nada się coś do kalendarza czy lipa ?:whistling:

i45i.jpg

5wf0.jpg

Opublikowano

skad tyle sniegu u ciebie:shock3:

Opublikowano
  • Autor
:whistling::przebiegly::przebiegly::przebiegly:
Opublikowano

Przecież to z tamtego roku :decayed:

Opublikowano

1 do kalendarza :whistling: dwójce czegoś brakuje...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.