Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w regionie to znam policjantów, gorzej gdzieś na wyjeździe :decayed: jak mi się ułoży to na wiosnę będzie ładniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

chciałbyś, chciałbyś, nie ma szans ale wpaść wpadnę z chęcią na piwko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

:facepalm:

jaja sobie robił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do bydgoszczy bedziesz drapal przy mnie te szybki;)

:facepalm:

jaja sobie robił :wink:

Spokojnie Ty skrobiesz szybki a On Cię skrobie po jajkach:grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczka nie ma to i na Bytów możesz spokojnie jechać chodź swoją drogą zawsze się ktoś znajdzie:facepalm: ehhh teraz żałuje że sama przodu nie zrobiłam chyba trza się do Jacka wybrać:decayed::grin:

Ja u Jacka już trzy auta robiłem i wszystkie miały przyciemnione wszystkie szyby oprócz czołowej i to dość mocno- przepuszczalność światła tylko 25%. W każdym z tych aut miałem dokupiony drugi komplet przednich bocznych szyb (koszt nie duży- od 25 do 50 zł za szybę na Allegro) i jak mnie złapali to mówiłem, że nie będę zdrapywał i żeby dowodzik zabrali. Następnego dnia przekładałem szyby i jechałem na SKP, autko przegląd przechodziło, a potem znowu ciemne szyby zakładałem. W moim B6, które jest moim 3 cim autem też mam dodatkowy komplet szyb i w sumie licząc wszystkie 3 auta to łapali mnie 3 razy, więc nie jest źle, a ciemne szyby to dla mnie meeega komfort szczególnie w lato, albo jak zapomnisz telefonu z samochodu to Ci nikt szyby nie wybije :decayed: No fakt cofając gdzieś wieczorem w nieoświetlonym miejscu to trzeba szybki opuścić, ale to jedyny minus.

Także Józek ściemniaj szyby i nawet się nie zastanawiaj :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sytuacja przy odpukać jakimś dzwonku kolizji ?Też mam ciemny przód i znajomy diagnosta straszył mnie że będą problemy jak by do czegoś odpukać doszło.

Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się sytuacja przy odpukać jakimś dzwonku kolizji ?Też mam ciemny przód i znajomy diagnosta straszył mnie że będą problemy jak by do czegoś odpukać doszło.

Macie jakieś doświadczenie w tym temacie ?

znajomy miał w vw vento przód przyciemniony i wszystko było cacy do dnia w którym miał kolizję

jechał prawym pasem równolegle z innym pojazdem nagle tamten zjechał wprost w niego szorując bok w bok.

chłopaki nie mogli się dogadać co do winy, przyjechała policja i opinia jednoznaczna "przez ograniczoną widoczność spowodował pan kolizję" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego ja nie przyciemniam wcale :kox::naughty:

ja też przodów nie ruszam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 do kalendarza :whistling: dwójce czegoś brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...