Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Józek ja też czekałem od uja na zderzaki ale w końcu się udało a wrazenia.....bezcenne Ty też niedługo tak będziesz miał:thumbup:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Wszystko pięknie ale kiedy pakiet s line wpadnie na auto?:decayed:

Cały czas czekam w kolejce do lakiernika :facepalm: nie mogę się już doczekać kurde :decayed:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

MWFnXD5.jpg

727sDxd.jpg

H2Kv2L5.jpg

Opublikowano

Ja czekam na gwint i felgę :kox:

Opublikowano
  • Autor

r0Fxk9F.jpg

z7hH5O3.jpg

yoH1zvn.jpg

solarek na miejscu :naughty: Marcin dzięki za rezanko :kox:

Pozdro dla pinu 5-tego :grin:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

no i pięknie :decayed::naughty:

Opublikowano
http://i.imgur.com/r0Fxk9F.jpg

http://i.imgur.com/z7hH5O3.jpg

http://i.imgur.com/yoH1zvn.jpg

solarek na miejscu :naughty: Marcin dzięki za rezanko :kox:

Pozdro dla pinu 5-tego :grin:

Powinieneś zjebki dostać że nie daliście znać i takie atrakcje mnie ominęły :bicz:

Opublikowano
  • Autor
http://i.imgur.com/r0Fxk9F.jpg

http://i.imgur.com/z7hH5O3.jpg

http://i.imgur.com/yoH1zvn.jpg

solarek na miejscu :naughty: Marcin dzięki za rezanko :kox:

Pozdro dla pinu 5-tego :grin:

Powinieneś zjebki dostać że nie daliście znać i takie atrakcje mnie ominęły :bicz:

Przepraszam :embarrassed:

Opublikowano

dobra robota :good:

Opublikowano
http://i.imgur.com/r0Fxk9F.jpg

http://i.imgur.com/z7hH5O3.jpg

http://i.imgur.com/yoH1zvn.jpg

solarek na miejscu :naughty: Marcin dzięki za rezanko :kox:

Pozdro dla pinu 5-tego :grin:

Weź sie Panie w końcu za pakiet zewnetrzny a nie jakies duperele robisz:grin:

Opublikowano
http://i.imgur.com/r0Fxk9F.jpg

http://i.imgur.com/z7hH5O3.jpg

http://i.imgur.com/yoH1zvn.jpg

solarek na miejscu :naughty: Marcin dzięki za rezanko :kox:

Pozdro dla pinu 5-tego :grin:

Weź sie Panie w końcu za pakiet zewnetrzny a nie jakies duperele robisz:grin:

Dokładnie.

Opublikowano
  • Autor
:tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:
Opublikowano

Też muszę w końcu solar kupić...

Opublikowano
  • Autor
Też muszę w końcu solar kupić...

kupuj, kupuj bo fajna sprawa :thumbup1:

Opublikowano
Też muszę w końcu solar kupić...

to jeszcze nie masz :naughty:

wielu rzeczy nie mam jeszcze... solar to gadżet, ale tani i fajny, wiec musze w koncu nabyc. :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic za dużo się nie zmienia bo lakiernik chory :thumbdown:

wpadła nowa osłona pod silnik, dzięki R7 JAREK:thumbup1:

mz6n67X.jpg

taki mały gadżet, razem z całą rączką wymieniłem bo nie mogłem patrzeć na podrapany przycisk chromowy :facepalm:

gQbde3d.jpg

btw a jak by ktoś był chętny na moje carbony to zapraszam na PW.

Opublikowano

Józek całą rączkę kupiłeś? ja też mam przycisk podrapany a sam przycisk można wymienić?

Opublikowano

Ladnie sie ta raczka kompomnuje z lewarkiem.:naughty:

Opublikowano

dobre ci Jarek oslony przyslal? bo jak nie to podjade do niego i :punish::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.