Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Tak

Dzięki :thumbup1:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jozek do osuszacza nie musisz wyciagac filtra, wyciagniesz lampe odkrec slizg i juz masz dostep

Opublikowano

Czyli jak spuszczę czynnik to i będę jeździł to na pewno nie uszkodzę klimy? Dobrze wiedzieć :wink:

Opublikowano
  • Autor

uszkodzisz :whistling:

Opublikowano

czemu uszkodzi? przeciez bez czynnika klima sie nie wlaczy bo cinieniowka niskiego jej nie pusci, chyba ze jest uszkodzona/zmostkowana

Opublikowano
czemu uszkodzi? przeciez bez czynnika klima sie nie wlaczy bo cinieniowka niskiego jej nie pusci, chyba ze jest uszkodzona/zmostkowana

no dokładnie, sprężarka sie kręci cały czas, ale zawór nie puści w układ, bo nie ma co puścić.

Opublikowano
czemu uszkodzi? przeciez bez czynnika klima sie nie wlaczy bo cinieniowka niskiego jej nie pusci, chyba ze jest uszkodzona/zmostkowana

no dokładnie, sprężarka sie kręci cały czas, ale zawór nie puści w układ, bo nie ma co puścić.

To nie tak. Koło sprezarki się kręci ale bez czynnika się nie włącza sprężarka:wink: U nas są takie sprzęgła ze nie widać czy sprezarka chodzi czy nie:wink: Zatrzeć się nie zatrxe na sucho ale dłużej nie używany układ po prostu powoli uj strzela jak ze wszystkim zresztą:wink:

Opublikowano
czemu uszkodzi? przeciez bez czynnika klima sie nie wlaczy bo cinieniowka niskiego jej nie pusci, chyba ze jest uszkodzona/zmostkowana

no dokładnie, sprężarka sie kręci cały czas, ale zawór nie puści w układ, bo nie ma co puścić.

To nie tak. Koło sprezarki się kręci ale bez czynnika się nie włącza sprężarka:wink: U nas są takie sprzęgła ze nie widać czy sprezarka chodzi czy nie:wink: Zatrzeć się nie zatrxe na sucho ale dłużej nie używany układ po prostu powoli uj strzela jak ze wszystkim zresztą:wink:

ooo to to to, dokładnie o to mi chodziło. chociaż raz się do czegoś przydałeś :grin::decayed:

Opublikowano

ale u jozka jest sprężarka jeszcze na osobnym pasku. Wiec zawsze można pasek zrzucić i wtedy nie ma się co krecic:whistling:

Opublikowano

nic nie trzeba zdejmowac.... tak jak kolega wyzej napisal..... kolo sprezarki chodzi caly czas ale nie sprezarka.... to tak jak ze sprzeglem.... silnik pracuje caly czas a przy wcisnietym pedale sprzegla nie jedzie, dopiero po puszczeniu sprzegla i sprezarka klimy chodzi identycznie, a majac pusty uklad cisnieniowka nie uruchomi sprzegielka i sprezarka nie ruszy..... co do pustej instalacji to najwazniejsze zeby wilgoc sie nie dostala do sierodka, czyli jak masz np rozkrecony jakis waz to postaraj sie chociaz jak najszybciej go zabezpieczyc, chociazby tasma izolacyjna....

Opublikowano
  • Autor
ale u jozka jest sprężarka jeszcze na osobnym pasku. Wiec zawsze można pasek zrzucić i wtedy nie ma się co krecic:whistling:

nie u mnie jest na jednym pasku :wink:

Opublikowano
ale u jozka jest sprężarka jeszcze na osobnym pasku. Wiec zawsze można pasek zrzucić i wtedy nie ma się co krecic:whistling:

nie u mnie jest na jednym pasku :wink:

No tak, mniej wiecej od 04/2003 byla zmiana

Opublikowano
  • Autor

a ja mam 12/2003 :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 22:42 ----------

lBbu9D2.jpg

2OxUmUH.jpg

J1kfg3A.jpg

63zedh1.jpg

MRAXlFQ.jpg

wtrM994.jpg

Opublikowano

a czemu gałka od biegów jest taka biała??:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciężko jest uchwycić no foto to jak wygląda na żywo :wink:

Opublikowano

Arena :banan2:

Opublikowano
a ja mam 12/2003 :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 22:42 ----------

http://i.imgur.com/lBbu9D2.jpg

http://i.imgur.com/2OxUmUH.jpg

http://i.imgur.com/J1kfg3A.jpg

http://i.imgur.com/63zedh1.jpg

http://i.imgur.com/MRAXlFQ.jpg

http://i.imgur.com/wtrM994.jpg

:slina:

Opublikowano

Evrybody takie pytanko. Czemu zamiast przycisku OFF masz dwie recyrkulacje na climatronicu? :eusathink:

Opublikowano

CZujnik jakosci powietrza.

Jak wykryhe syf to sam zamknie obieg.

Opublikowano
CZujnik jakosci powietrza.

Jak wykryhe syf to sam zamknie obieg.

dzięki :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.