Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
muszę was trochę podenerwować :decayed::wink:

hehe a kiedy wpadniesz na moto :naughty:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

z miłą chęcią, tylko na razie nie mam auta :kwasny: ja mam nadzieje że wpadniesz 12 lipca do Pruszcza na Manie ? :wink:

Opublikowano

gdzie? co to?:grin:

Opublikowano
z miłą chęcią, tylko na razie nie mam auta :kwasny: ja mam nadzieje że wpadniesz 12 lipca do Pruszcza na Manie ? :wink:

to moze sie spotkamy :wink:

Opublikowano
  • Autor
z miłą chęcią, tylko na razie nie mam auta :kwasny: ja mam nadzieje że wpadniesz 12 lipca do Pruszcza na Manie ? :wink:

to moze sie spotkamy :wink:

zobaczymy, tymczasem mój lakiernik chory i wydłuża się odbiór auta :kwasny:

Opublikowano

coooo?????? f*ck:facepalm::grin:

Opublikowano
:kwasny: a tyle już czekasz:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

niestety, gościu strasznie wolno to robi niestety, za to plus jest taki że jak odbiorę to będzie kosa. Żeby tylko zdążył do 12 stego :whistling:

Opublikowano

skoro w c**ja wali gdy Ty jesteś jego klientem, to on może stać się Twoim... :polew:

Opublikowano

J ale teraz już będzie sline jak rozumiem? :whistling::whistling::whistling:

Opublikowano
niestety, gościu strasznie wolno to robi niestety, za to plus jest taki że jak odbiorę to będzie kosa. Żeby tylko zdążył do 12 stego :whistling:

ale jak się wyrobi o żal będzie wjechać na to pole na mani :grin: nie ukrywam, ze też czekam ciekawi mnie jak to będzie w całości się prezentować:naughty:

Opublikowano
  • Autor
skoro w c**ja wali gdy Ty jesteś jego klientem, to on może stać się Twoim... :polew:

:polew::polew: on dobrze wie że ja z tej branży :polew:

J ale teraz już będzie sline jak rozumiem? :whistling::whistling::whistling:

:rolleyes::cicho:

niestety, gościu strasznie wolno to robi niestety, za to plus jest taki że jak odbiorę to będzie kosa. Żeby tylko zdążył do 12 stego :whistling:

ale jak się wyrobi o żal będzie wjechać na to pole na mani :grin: nie ukrywam, ze też czekam ciekawi mnie jak to będzie w całości się prezentować:naughty:

też jestem ciekawy :wink:

Opublikowano

to warto poczekać=sline cieszy ryja cały czas.

Opublikowano

Pewno już co lepsze elemento z jozka auta na allegro wystawione:polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto już w moich rękach :kox: Jak ja lovciam moje B6 :giveheart::giveheart::giveheart:

Więc tak :

- zderzak przód oryginał s-line spryski + PDC

- listwy zewnętrzne na drzwi s-line

- lotka na klapę s-line

- dokładka zderzaka s-line na 2 wydeszki

- nowe grille, góra S4, dół s-line wszystko czarne + kratki

- końcówki ULTER 90 mm

- nowe 3 światło stopu

Nie mam za dużo fot bo auto dopiero co przyprowadziłem, ogarnę jakąś sesję to będzie lepiej :wink: tu małe podglądowe :naughty:

JslWC4l.jpg

dfA2h9u.jpg

iovPjlz.jpg

Opublikowano

Świetnie wygląda z tym Slinem:jerk:

Opublikowano

jest ogień :slina:

Opublikowano

W tym kolorze to i seria się dobrze prezentowała a teraz to już w ogóle jest:slina::kox:

Opublikowano

MIÓD :slina:

Opublikowano

Ladnie Jozek :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.