Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego iż mamy listopad ogarnąłem sobie w autku nieco "pakiet zima" :wink:

grzane spryski:

imag0486q.jpg

imag0495az.jpg

imag0500s.jpg

imag0493d.jpg

i grzane lusterka (i paskudne czarne gumowe dywaniki gdzieś w tle :wink:):

imag0722bw.jpg

imag0727wk.jpg

No i nieco porządków pod baterią - pojesienne czyszczenie odpływów bo trochę syfu się tam zebrało i już zdążyły się zapchać :facepalm:

imag0728s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasny środek w/g mnie powiększa nieco przestrzeń i daje bardzo przyjemne odczucia ale ma też swój jeden wielki minus... Po męczarniach z praniem tej tapicery ciągle się spinam żeby jej nie ubrudzić :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasny środek w/g mnie powiększa nieco przestrzeń i daje bardzo przyjemne odczucia ale ma też swój jeden wielki minus... Po męczarniach z praniem tej tapicery ciągle się spinam żeby jej nie ubrudzić :facepalm:

zgadzam sie hehe:decayed: ale cos za cos :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna a4 no i szacun za wykonane prace. Ja dopiero co stałem się posiadaczem a4(niecały tydzień), ale też planuje cały środek rozebrać i wyprać tylko, że ja planuję wyjąć także całą okładzinę podłogi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna a4 no i szacun za wykonane prace. Ja dopiero co stałem się posiadaczem a4(niecały tydzień), ale też planuje cały środek rozebrać i wyprać tylko, że ja planuję wyjąć także całą okładzinę podłogi:)

Jeszcze nic przy niej tak na prawdę nie zrobiłem ale dzięki :decayed:

No powiem Ci że wyjęcie całej wykładziny to bardzo ambitny plan ale życzę powodzenia :wink: Tak czy siak lepiej jest to zostawić na cieplejsze dni :whistling:

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 21:19 ----------

Zaryzykowałem i sprawdziłem historię serwisową mojej A4... Aż sam się zdziwiłem ale wychodzi na to że mój przebieg wygląda na prawdziwy :naughty: I żadnych poważniejszych napraw :naughty:

A już chciałem podkręcać licznik na 500kkm :decayed:

---------- Post dopisany 13-11-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 08:37 ----------

Nowe smarowidełka :jerk: I dwa małe bonusiki :naughty:

imag0788q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zdrowego podejścia do samochodu kolego ;) Auto bardzo sympatyczne, ciekawi mnie jak daleko posunięte modyfikacje i rezania będą tutaj wykonane... Bo uwierz, to cholernie uzależnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zdrowego podejścia do samochodu kolego ;) Auto bardzo sympatyczne, ciekawi mnie jak daleko posunięte modyfikacje i rezania będą tutaj wykonane... Bo uwierz, to cholernie uzależnia...

Coś w tym jest :naughty:

Wczoraj tak mnie korciło żeby coś porezać że ogarnąłem sobie prawą lampę :wink:

imag0791p.jpg

Audiczka już nie będzie mrużyła jednego oka we mgle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbana A4

Wymień reflektory z przodu na soczewki (Depo lub Tyc) a auto odmłodnieje o kilka lat

Miałem też taki model tylko kolor ciemny zielony proste nie psujące się auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna audi Moje gratki i życzę szerokości :)

ps. najbardziej podoba mi się webasto :)

Webasto to genialna sprawa :pali:

Za to żadnych soczewek puki co nie planuję :wink:

Na pewno na przyszły sezon musi się pojawić jakieś kółko :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna audi Moje gratki i życzę szerokości :)

ps. najbardziej podoba mi się webasto :)

Webasto to genialna sprawa :pali:

Ale znalazłem też jeden minus niestety dopiero teraz zauważyłem że to 1.6 a to oznacza że 1.6+ LPG = nie jedzie :( no ale coś kosztem czegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna audi Moje gratki i życzę szerokości :)

ps. najbardziej podoba mi się webasto :)

Webasto to genialna sprawa :pali:

Ale znalazłem też jeden minus niestety dopiero teraz zauważyłem że to 1.6 a to oznacza że 1.6+ LPG = nie jedzie :( no ale coś kosztem czegoś :)

Jedzie wystarczająco :wink: Silnik z wyboru więc ja nie narzekam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie wystarczająco :wink: Silnik z wyboru więc ja nie narzekam :hi:

Zgadzam się w 100% mam tak samo (a nawet chyba identycznie) i również z wyboru:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 jest do normalnej jazdy i mi tez pasuje ;) jak trzeba to i sie kreci do 5-6 tys obrotów :wink: i liczy sie tez jego bezawaryjnosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłeś 2 światło przeciwgmielne z tyłu??
w choince jest normalnie miejsce na dodatkową żarówkę tylko trzeba zrobić otwór w lampie bo miejsce na tą żarówkę jest zaślepione i tyle ja też tak mam zrobione :)

Tak w "choince/oprawce" jest normalnie gniazdko na żarówkę z tym że u mnie nie było w nim plusa... :disgust: Tzn od wtyczki szła normalnie ścieżka z plusem pod żarówkę od przeciwmgła ale w samym gniazdku nie było na dole tej wygiętej blaszki do której dociskana jest żarówka :thumbdown: Więc żeby się nie bawić z jakimiś blaszkami dolutowałem kawałek kabelka do żarówki (plus, na dole) i do tej ścieżki :wink: Jak się spali (a żadko się ich używa) to ileż to roboty przyłożyć lutownicę na 5 sekund :wink: No chyba że do tego czasu coś z tą oprawką wykombinuję bo i tak mam pęknięte gniazdo od wiązki :naughty:

No i w kloszu Helmut trochę uniemożliwił włożenie żarówki bo otwór był tak jakby od góry i od dołu trochę bardziej zabudowany aby żarówka tam nie wlazła, ja sobie to delikatnie odciąłem lutownicą i wyrównałem nożykiem, ale jak ktoś nie ma pewnej ręki to proponuję albo walnąć setę na odwagę albo przed operacją wyjąć lampę :decayed:

1.6 jest do normalnej jazdy i mi tez pasuje ;) jak trzeba to i sie kreci do 5-6 tys obrotów :wink: i liczy sie tez jego bezawaryjnosc!

Ja nie widzę potrzeby kręcenia go do takich obrotów :wink: Na trasie powiedzmy że trzymam go ok 4000-4200 ale po mieście żadko kiedy wychodzę po za zakres 1900-2500 podczas jazdy oraz 3000-3500 jak trzeba przyspieszyć i jakoś nie odczuwam efektu "toczenia" :wink:

Ale zawsze to powtarzam: w Audi mamy tak szeroką gamę silników że na prawdę każdy coś dla siebie znajdzie :hi:

---------- Post dopisany 04-12-2012 at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 12:49 ----------

Moje najnowsze dziecko :naughty:

Zamontowałem sobie CB :kox:

imag0862e.jpg

Wykorzystałem fabryczne gniazdo RJ-45 do którego pierwotnie był podpięty telefon w podłokietniku. Samo radyjko jest zamontowane w totalnie odseparowanym i niewidocznym miejscu ponieważ posiada całe sterowanie wraz z wyświetlaczem w papudze to przerobiłem to ori gniazdko na "przedłużacz" do tejże papugi :wink: Wpinam tylko papugę do gniazdka (którą mogę chować albo zabierać ze sobą) i ot całe radio widoczne w aucie :naughty: Jak wiecie nie lubię zbędnie widocznych dodatków :naughty: Długo szukałem koncepcji która pozwoli mi pogodzić chęć posiadania CB z niechęcią do jego zaburzenia harmonii wnętrza i w końcu wyrezałem sobie odpowiednie rozwiązanie :kox:

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 03:52 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 16:51 ----------

Co sądzicie o takich kółkach na sezon 2013? :naughty:

60006328.jpg

Będą pasowały do mojej srebrnej budy? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...