Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

I ja postanowiłem odwiedzić Twoją furę, fajne sreberko :naughty,: fajne fele ja takie na zimę będę chciał zakupić w tymże kolorze. Silniczek mały ale wystarczający na polskie drogi, bynajmniej w mojej okolicy jest tragedia i nie ma gdzie zaszaleć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem już o tym żeby je tak delikatnie przyciemnić ale mi się to podoba jedynie jak są wszystkie tak samo przyciemnione a że jeżdżę po nocach i mnie zatrzymują co drugi dzień to bym na mandaty nie zarobił :grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

BTW: jebła mi jedna sprężyna z przodu więc jest okazja zrobić coś z wysokością :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem już o tym żeby je tak delikatnie przyciemnić ale mi się to podoba jedynie jak są wszystkie tak samo przyciemnione a że jeżdżę po nocach i mnie zatrzymują co drugi dzień to bym na mandaty nie zarobił :grin:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

BTW: jebła mi jedna sprężyna z przodu więc jest okazja zrobić coś z wysokością :decayed:

O tak, tak dobrze zrobiła, zobaczysz o ile ładniej auto wygląda nawet na niewielkim obniżeniu w porównaniu do 1BA.

Powodzenia

BTW: zaraziłeś się....

rezaniem:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiosna wreszcie przyszła i pojawiły się nowe plany także niedługo chyba będę musiał zmienić temat wątku :decayed:

Jak będzie porządna pogoda to muszę porządnie wyprać tą fajną i za***iście niepraktyczną tapicerkę z foteli więc aż się prosi o dorezanie grzania doop :wink:

Worek na narty w oparcie kanapy też leży i czeka :whistling:

I jeszcze kilkanaście innych rzeczy :decayed:

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 02:00 ----------

Takie tam... :whistling:

p4211288.jpg

p4211298.jpg

p4211313.jpg

p4211318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojdzie w dol ?:decayed:

No wyjścia nie ma :grin:

Ooo parabolki :kox: Dawaj to w lustro i będzie miazga :naughty:

W tym sezonie będą graphite parabol on silver sraka adp edition :silacz:

Ale widziałem dzisiaj gdzieś na forum fotkę wypolerowanych i faktycznie wyglądały zacnie :pierdzioch:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Jakieś tam jeszcze amatorskie zabawy aparatem :wink:

audi3kopiowanie.jpg

audi1kopiowanie.jpg

audi2kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korzystając z chwilki wolnego i słoneczka zająłem się wreszcie kominkiem :wink:

- przed:

wydech1p.jpg

- po:

wydech2x.jpg

wydech3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś jeszcze popracować ;).

Taka pasta:

PASTA POLERSKA CHROM STAL NIERDZEWNA ALUMINIUM (3156508111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

+ filc zrobią z tego lustro, wiem bo mam tak u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to było takie na szybko :decayed: Papier 2000, woda i jakaś pasta lekko ścierna którą miałem pod ręką...

O widzisz, dzięki :good: Zamówi się i poprawi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie też polerowałem tym sposobem ale rysek tak nie widać:whistling: są za to paskudne wżery:doh:

Szkoda, że nie zrobiłem foty przed polerowaniem ale chyba każdy kiedyś widział porządnie zapuszczony z naprawdę grubą rudą kawałek metalu. W każdym bądź razie Twoja końcówka przed tym zabiegiem wygląda jak moja po godzinie yebania:wink:

Jak dopieścisz jak koledzy radzą będzie upragnione:thumbup1: lustro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydzie? :decayed:

p4231353kopiowanie.jpg

p4231357kopiowanie.jpg

p4231356kopiowanie.jpg

p4231360kopiowanie.jpg

Co prawda bez tej specjalnej pasty bo słońce było ciepłe a piwo zimne więc nie mogłem pojechać do sklepu :naughty:

Także jak komin nie przejdzie forumowej kontroli jakości to znowu pójdzie pod filc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo chłopie poleciałeś :decayed:. Ja zmieniam na dwururkę, ale zanim to zrobię to chyba też walnę polerkę :wink:. Mów szybko jak to zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...