Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowania A4 B8 za pomocą VCDS


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam concerta, wystarczy zmienić w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam concerta, wystarczy zmienić w ustawieniach.

Z poziomu menu czy VCDSem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z menu.

Dobra, daj ścieżkę, bo grzebałem w menu i nic z tego nie wyszło. W Kombiinstrument??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki nie będzie, diler nie odbiera. :wink:

A serio, to nie moge teraz sprawdzić, ale pod którymś soft keyem, chyba prawy, górny są ustawienia. Poszukaj. Po niemiecku to będzie coś jak 'einstelungen' a petem 'sprache'. Chyba, bo niemieckiego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżki nie będzie, diler nie odbiera. :wink:

A serio, to nie moge teraz sprawdzić, ale pod którymś soft keyem, chyba prawy, górny są ustawienia. Poszukaj. Po niemiecku to będzie coś jak 'einstelungen' a petem 'sprache'. Chyba, bo niemieckiego nie znam.

Jutro sprawdzę raz jeszcze, może coś przeoczyłem, mimo, że niemiecki znam...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zerknę wieczorem.

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Sprawdziłem i jest tak jak mówiłem. Prawy górny róg ustawienia i potem pierwsza pozycja to język menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zerknę wieczorem.

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Sprawdziłem i jest tak jak mówiłem. Prawy górny róg ustawienia i potem pierwsza pozycja to język menu.

Dzięki za wsparcie. Faktycznie jest jak piszesz. Niepotrzebnie założyłem, że trza grzebać w "CAR". Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy próbował ktoś zakodować zmianę czułości regulacji głośności? W tej chwili każdy "scroll up/down" powoduje znaczące pogłośnienie/ściszenie co na dobrą sprawę uniemożliwia ustawienia muzyki na pożądanym przez siebie (a nie samochód :P ) poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy próbował ktoś zakodować zmianę czułości regulacji głośności? W tej chwili każdy "scroll up/down" powoduje znaczące pogłośnienie/ściszenie co na dobrą sprawę uniemożliwia ustawienia muzyki na pożądanym przez siebie (a nie samochód :P ) poziomie :)

też miałem ten problem i nie doszukałem się ustawień w adaptacji, po zmianie radia (modułu) w MMI3G z basic na te lepsze ustawianie głośności jest płynne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje kodowania spryskiwacza lamp i częstotliwości spryskiwania.

jeśli ktoś ma to byłbym wdzięczny

W pierwszym poscie jest cały opis, nawet po Polsku..................wystarczy odrobina wysiłku :facepalm:

MCE 09 ---> LongCodingHelper --->

80958660.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 722x313px.

ADAPTACJA 10 --->

1002v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten problem i nie doszukałem się ustawień w adaptacji, po zmianie radia (modułu) w MMI3G z basic na te lepsze ustawianie głośności jest płynne :wink:

czyli nic na siłę, wystarczy większy młotek :kwasny:

no nic, dzięki za porade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak deaktywowac z 2.0 tdi funkcje start&stop w b8 2.0 tdi z 2010 roku....mam co prawda guzik na konsoli ale domyslnie zawsze jest włączone i chcialbym aby domyslnie ta funkcja byla offline....bo zapominam o wylaczeniu tego a strasznie mnie to irytuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie da rady... poodznaczałem to VCDS w kilku sterownikach ale i tak działa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego ale jeszcze sie nie sprawdzalem...tylko to jest podejrzewam calkowite wywalenie SSmana z systemu....a mi chodzi jedynie o zmiane domyślengo ustawienia po wlaczeniu zapłonu

VWVortex.com - Howto permanently disable start stop feature in Audi A4 B8 my 2010 w VCDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie jest kodowanie na obniżające się lusterko podczas cofania ? nie mogę znaleźć tego kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego ale jeszcze sie nie sprawdzalem...tylko to jest podejrzewam calkowite wywalenie SSmana z systemu....a mi chodzi jedynie o zmiane domyślengo ustawienia po wlaczeniu zapłonu

VWVortex.com - Howto permanently disable start stop feature in Audi A4 B8 my 2010 w VCDS

Tylko to jest benzyna :wink:

stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Start/Stopp Automatik - VCDS Codierungen, Webdesign

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie jest kodowanie na obniżające się lusterko podczas cofania ? nie mogę znaleźć tego kodowania.

Chyba to :

Enable Reverse mirror tilt

[52 Door Elect, Pass.] -> [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4

Bit 3 and Bit 2 set to 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie jest kodowanie na obniżające się lusterko podczas cofania ? nie mogę znaleźć tego kodowania.

Chyba to :

Enable Reverse mirror tilt

[52 Door Elect, Pass.] -> [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4

Bit 3 and Bit 2 set to 1

I nie zapomnij przekręcić pokrętła w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...