Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 2.07.2017 o 18:04, feet napisał:

ok, w sumie dzięki, racja. 

Natomiast, teraz mam pytanie. Uruchomiłem Audi Drive select bez guziczka, czyli mam sterowanie silnika i przekładnia kierownicy. Czy taki mod rzeczywiście zmienia charakterystykę pracy silnika ?  Czy to tylko ładnie wyglądająca opcja w MMI? Po przejechaniu jakiś rewelacji nie zauważyłem po wybraniu opcji dynamic. 

A drugie pytanie to gdzie z początku tematu znikło połowę gotowych kodowań ? kiedyś jak nie miałem kabla były a jak już mam to nie ma tych ładnie opisanych:o

Wydaje mi się ze w mmi basic Ads działa tylko z przyciskiem i najlepiej jest to odczuwalne na kierownicy z dynamicznym układem sterowania lub w poliftach z elektrycznym wspomaganiem 

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam... mam kilka pytań odnośnie dopasowania / przekodowania kilku rzeczy w A4 B8 Lift 2012 rok 2.0 tdi Multi

1) Pierwsze to jak wyłączyć pykanie / sygnalizowanie brzęczka przy włączonym zapłonie lub włączonym silniku gdy są jednocześnie otwarte drzwi kierowcy ? Próbowałem już w [17] Byt5 > Bit1 i Bit7 ale ciągle wyje brzęczyk gdy otwieram drzwi :facepalm:

2) Druga sprawa ( przypuszczam że jest to połączone z pierwszym problemem ) po przejechaniu się autem ( nawet na krótkim odcinku tj. 5 metrów ) gdy się już zatrzymam ( silnik ciągle pracuje a skrzynia na P ) i otwieram drzwi kierowcy to silnik i zapłon sam się wyłączają ( dodam że przycisk start&stop nie ma na to wpływu tj. czy jest on włączony czy też nie to ciągle się tak dzieje ) - strasznie to irytujące :facepalm:

3) Czy można w Lifcie włączyć wizualizację parktronika ( czujniki są tylko z tyłu ) ?

Edytowane przez emiloc

Opublikowano

1) ciężka sprawa, ręcznie można przyciskiem reset na manetce za każdym razem

2) 

 

3) nie samym kodowaniem

 

Przesiadłeś się z przedlifta 2.0 TFSI Quattro na polifta 2.0 TDI FWD?

Opublikowano

Jest jakis sprawdzony sposob na start stop w a4 b8 PRZED lift???
Chodzi mi o to zeby zapamietywal ustawienie jak wylacze SS to po ponownym zaplonie dalej bedzie wylaczony.
Probowalem mce09 z dodawaniem w kanale 34 wartosci 32 ale nie działa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 20.07.2017 o 15:44, marecek1522 napisał:

Przecież i tak sie zapalaja za wcześnie, pozatym w mmi są 3 tryby ustawień kiedy się mają zapalac

dasz screana w którym miejscu?

Opublikowano

Panowie czyli nie ma recepty na to dziadostwo?
Kota można dostać od tego wycia za każdym razem gdy się drzwi otworzy :/9f659c0b3dde199caf6ef3412a418ad4.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano

Ktos w polifcie ma uruchomiony wskaźnik bost? Wlaczylem lap timer i oil temp ale bost sie nie pojawil....

Opublikowano
Dnia 8/6/2017 o 23:34, AudiA4uk napisał:

Panowie czyli nie ma recepty na to dziadostwo?
Kota można dostać od tego wycia za każdym razem gdy się drzwi otworzy :/

sam ogniś szukałem... (ponoć się da w modelach do 2012)  ale przestałem po prostu otwierać drzwi zanim nie zgasiłem samochodu... wyłączysz to każdorazowo (ale tylko do czasu ponownego zamknięcia i otwarcia drzwi) przyciskiem reset na lewej mantce...

Opublikowano
Dnia 29.08.2016 o 09:55, ArkadiuS napisał:

Musisz wejsc w setup i masz windscreen czy jakos tak (nie mam auta pod reka) i tam masz (chyba dwie możliwości zmiany) ustawienia ktorymi musisz sie pobawić. Gdzie masz możliwość ustawienia otwierania/zamykania z kluczyka tylko przednich szyb oraz p+t

Dnia 30.08.2016 o 20:23, skulcz napisał:

 

Odgrzewam temat.

Czy ktoś mi pomoże?? Mam dokodowane w 46 Pilot, w MMi wyświetla się domykanie okien ale nie działa.

W kanale 61 i 62 dodałem 1 i też nic .

Co jeszcze można zrobić aby okna domykały się z pilota.????

Opublikowano
Odgrzewam temat.
Czy ktoś mi pomoże?? Mam dokodowane w 46 Pilot, w MMi wyświetla się domykanie okien ale nie działa.
W kanale 61 i 62 dodałem 1 i też nic .
Co jeszcze można zrobić aby okna domykały się z pilota.????

Samo się nie domknie. Przytrzymaj przycisk zamykania lub otwierania auta

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Opublikowano
11 godzin temu, AudiA4uk napisał:


Samo się nie domknie. Przytrzymaj przycisk zamykania lub otwierania auta

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

OK jasne że tak robie :decayed:

A może jakiś pomysł?????

Opublikowano

Nie masz jakie błędów?, ja tak samo walczyłem z domykaniem okazało się że miałem błąd szyberdachu i przez to nie chciało domykać okien

Opublikowano
12 godzin temu, skulcz napisał:

OK jasne że tak robie :decayed:

A może jakiś pomysł?????

Spróbuj otworzyć szyby przyciskami w samochodzie , a potem zamknąć i jak się zamkną to przytrzymać te przyciski 2-3 sekundy , może to pomoże 

Opublikowano

Jeżeli w którymkolwiek sterowniku drzwi są błędy, to nie będzie domykać szyb. 

Opublikowano
Dnia 10.08.2017 o 09:29, M@rcus napisał:

Jeżeli w którymkolwiek sterowniku drzwi są błędy, to nie będzie domykać szyb. 

No właśnie mam . Brak adaptacji rolety w szyberdachu , czy ktoś się orientuje jak to zrobić.

02907 - Control Module for Roof Shade (J394)

Opublikowano
Dnia 9.08.2017 o 23:29, mariusz36 napisał:

Spróbuj otworzyć szyby przyciskami w samochodzie , a potem zamknąć i jak się zamkną to przytrzymać te przyciski 2-3 sekundy , może to pomoże 

A może w mmi masz wyłączone ?

Opublikowano

Wszystko jest mmi włączone tylko wyrzuca mi błąd adaptacji rolety w szyberdachu i to jest powodem.

Tylko jak zrobić adaptacje rolety ??????

Opublikowano
Ktos w polifcie ma uruchomiony wskaźnik bost? Wlaczylem lap timer i oil temp ale bost sie nie pojawil....
Ktoś coś może?
Opublikowano
Dnia 16.08.2017 o 09:00, skulcz napisał:

Wszystko jest mmi włączone tylko wyrzuca mi błąd adaptacji rolety w szyberdachu i to jest powodem.

Tylko jak zrobić adaptacje rolety ??????

Sprawdź chociaż jak wykonujesz szyberdach czy domykanie ruszy, bo powinno

Opublikowano

Witam.

Czy według tego filmiku uruchomię ADS w moim samochodzie ? 

 

Edytowane przez wikary

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.