Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak sprawdziłem na rozgrzanym. Kodzak33 moze mieć racje. Auto przed 2010r

Edytowane przez MugenMan

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak to wygląda

 

15446153161775169123953357746164.jpg

Opublikowano

To faktycznie nie masz tego

Opublikowano

A jak wejść w laptimer, niby uruchomiłem w kodowaniu a nie mogę znaleźć?

 

Opublikowano
43 minuty temu, scubi206 napisał:

A jak wejść w laptimer, niby uruchomiłem w kodowaniu a nie mogę znaleźć?

Witam. Na manetce od fisa musisz nacisnąć przycisk reset.

Opublikowano
8 minut temu, kkt napisał:

Witam. Na manetce od fisa musisz nacisnąć przycisk reset.

No to się jednak chyba nie uruchomiło bo nie ma ?

 

Opublikowano
Godzinę temu, scubi206 napisał:

No to się jednak chyba nie uruchomiło bo nie ma ?

 

Przycisk reset naciskaleś kilka razy? Jak kodowales laptimer to podświetlił się na niebiesko?

Opublikowano
24 minuty temu, kkt napisał:

Przycisk reset naciskaleś kilka razy? Jak kodowales laptimer to podświetlił się na niebiesko?

No tak i wyświetliło komunikat że kodowanie przyjęte 

Muszę sprawdzic jeszcze raz 

Opublikowano

cześć chciałem włączyć u siebie wizualizację parktronika i przy kodowaniu wyskakuje mi komunikat zdjęcie mogę nacisnąć na TAK 

Opublikowano
44 minuty temu, kamil_afn napisał:

cześć chciałem włączyć u siebie wizualizację parktronika i przy kodowaniu wyskakuje mi komunikat zdjęcie mogę nacisnąć na TAK 

Tak musisz

Opublikowano

Pytanie dotyczy DRL w polifcie z RLS i bi-xenonem, mianowicie:

- włącznik na 0 /zero/ palą się ledy -licznik ma podświetlone tylko wskazówki

- włącznik na auto - w dzień jak palą tylko ledy DRL licznik jest tak samo podświetlony jak po zmierzchu po załączeniu świateł mijania, nie widać różnicy tzn momentu włączenia  xenonów a chciałbym aby na auto w dzień licznik miał podświetlone tylko wskazówki a momencie gdy RLS załączy xenony włączyło się podświetlenie zegarów

 

wykonalne? 

Edytowane przez Gość

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam jak zakodowac grzanie lusterek?

Opublikowano
2 godziny temu, piekarz napisał:

Witam jak zakodowac grzanie lusterek?

Witam. Musisz wejść w moduł drzwi kierowcy i pasażera. 

Opublikowano
W dniu 10.01.2019 o 13:41, piekarz napisał:

Witam jak zakodowac grzanie lusterek?

[Door elektr. 42] -> LongCoding -> [BYTE 04] -> Bit 0 

Opublikowano

Chciałbym sie dostać do adaptacji radia (56) ale przycisk adaptacja jest nieaktywny- w dostępie upoważnionym nie mam podpowiedzi i nie wiem jaki jest kod. Da sie to jakos obejść. Lub może ktos odczytać swój kod?

Opublikowano

A tam nie ma przypadkiem ochrony komponentu?

Opublikowano
36 minut temu, Kryhawrc napisał:

Chciałbym sie dostać do adaptacji radia (56) ale przycisk adaptacja jest nieaktywny- w dostępie upoważnionym nie mam podpowiedzi i nie wiem jaki jest kod. Da sie to jakos obejść. Lub może ktos odczytać swój kod?

W tunerze radiowym nie ma podpowiedzi działasz po omacku, kodu nie potrzeba do kodowania przynajmniej u mnie tak było. 

Opublikowano

W sumie to chodzi o sciagnięcie blokady/pozwolenie na instalacje z płyty polskiego menu do MMI 2G Low basic. Byłem juz u dwóch fachowców(w sumie jeden przyjechał do mnie) i nie dali rady wgrać. Mówili cos ze musze sciągnąć blokade w VCDS( w adaptacjach w radiu) zeby pozwoliło zainstalować system. U mnie w radiu przycisk adaptacja jest nie aktywny i nie moge w nia wejść. Czy to znaczy że u mnie nie idzie wgrac polskiego??? Ewentualnie gdzie tego szukac?

Edytowane przez Kryhawrc

Opublikowano
W dniu 6.06.2013 o 23:55, arekp napisał:

Trzeba dodatkowo:

46 Moduł Komfortu -> Kodowanie -> Bajt 01 -> Bit 2 na 1

Bez tego nie działa

46 Moduł Komfortu -> Kodowanie -> Bajt 01 -> Bit 2 na 1 ---> mam to ustawione i dalej nic.

Ani sygnał niezamkniętych drzwi ani sygnał przy zamykaniu/otwieraniu drzwi z pilota

posiadam BCM

 

Przy wizualizacji mam posiadam parktronik 8K0 953 502 D i zakodowałem wszystko jak należy w MMI ustawione na grafic i nic

Posiadam wersje z tylko tylnymi czujnikami parkowania.

 

Jeśli chodzi o światła przy gwałtownym hamowaniu to jak wchodzę w adaptacje - kanał 050 to jest błąd a jak wchodzę w mass blocks to kanał 050 pokazuje normalnie.

 

 

Edytowane przez KSpawNO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.