Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B8 lift 

Jak zakodować automatyczne wyłączanie się hamulca ręcznego przy ruszaniu bez pasów i bez naciskania na pedaĺ hamulca. Dodam że próbowałem dezaktywacjeScreenshot_20240619_214823_Gallery.thumb.jpg.8bb8e73d50a7f4887491cae4f82963bb.jpg

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest już kilkanaście razy tutaj w tym temacie opisane, i tak co trochę ktoś nowy się pojawia i pyta o to samo. Dlatego jest już 140 stron, gdzie wszystko zmieściłoby się może w 50. 

Zadaj sobie trud i albo poczytaj albo użyj wyszukiwarki.

Opublikowano

Przepraszam, ale skoro jest już tyle stron, to poproszę link, bo nie mogę znaleźć. Przypomnę że to jest lift i nigdzie nie mogę znaleźć odp.

Opublikowano

Wielkie dzięki kolego. Zrobiłem i działa. 

Mam jeszcze jedno pytanie i nie mogę znaleźć odp. choć próbowałem poszukać. Chodzi o wyłączenie dźwięku otwartych drzwi kierowcy przy zapłonie. Jest możliwość zakodować wyłączenie tego buzzera? Jeśli tak poproszę o nakierowanie. Jeszcze raz dzięki za pomoc. Pozdr.

Opublikowano

U mnie zadziałało:

 

 

 

 

Opublikowano
8 minut temu, steve69 napisał(a):

U mnie zadziałało:

 

 

 

 

Probowałem. U mnie tak nie działa

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Próbowałem włączyć automatyczne zaciąganie hamulca ręcznego po wrzuceniu na P ( multitronic). W module 53 w adaptacjach z listy wybrałem "automatyczne zaciąganie hamulca ręcznego dla skrzyni automatycznej w pozycji P, zmieniłem na aktywne i wszystko poszło pomyślnie. Niestety nie działa to i chciałem zapytać czy robię coś źle, czy muszę przeprowadzić jakieś dodatkowe adaptacje/kodowanie zeby to zadziałało czy po prostu robię coś źle. Pomoże ktoś?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam.

Nie mogę uruchomić dostępu do ukrytego zielonego menu w MMI 2G.

Ciskanie SETUP i CAR nic nie daje.

w [07-Head Control] + [Adaptacja 10] + Channel 8 mam coś takiego.

I tu nic nie idzie przestawić.

A wszystko zaczęło się od tego że chciałem uruchomić wskazania naładowania akumulatora na MMI.

I o dziwo udało się to i bez grzebania w ukrytym menu.

Ale. Po 1 nie daje mi spokoju dlaczego nie mogę uruchomić tego menu.

A po 2 wskazanie naładowania akumulatora uruchomiłem zupełnie w innym miejscu niż było to opisywane.

Otóż nie [07-Head Control] + [Adaptacja 10] + Channel 1 tylko Channel 2.

 

 

20241003_172445.thumb.jpg.4977e81660bb4f90a0ceeb7ebe1606a5.jpg

20241003_145305.jpg

Opublikowano

Witam.

Posiadam A4 B8 2009 rok. Na wyświetlaczu mogę sobie odpalić Lap Timer, ale niestety nie widzę tam temperatury oleju. Da się to jeszcze jakoś uruchomić?

 

Edit:

Ok. Znalazłem info, że zegary sprzed 2010 nie pokażą oleju. A szkoda ?

Edytowane przez AlanOGLL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie zapalają mi się światła przeciwmgielne z przodu w zderzaku jak załączę światła do jazdy wieczorem i nie idzie ich wyłączyć jak zrobić żeby przeciwmgielne z przodu  zapalały się tylko z przycisku?

Opublikowano

Bez pełnego auto-scanu można sobie zgadywać co jest nie tak.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 28.09.2015 o 21:19, piotrekw23 napisał(a):

W Allroadzie tak to właśnie nie działa. Można trzymać i pół minuty i nic się nie zmienia. Jest tylko możliwość włączenia tryby offroad i w tym trybie ESP jest częściowo wyłączone, mniej więcej tak jak u Ciebie po krótkim naciśnięciu przycisku.

Który moduł odpowiada za ESP?

Udało Ci się z poziomu kodowania włączyć wyłączenie ESP? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

@wrclaguna mam kilka pytań na priv,podeślesz kontakt do siebie?

 

Opublikowano
4 godziny temu, Hugo napisał(a):

Dziękuje ślicznie ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 23.05.2024 o 18:27, Muskel1 napisał(a):

Spróbowałbym następujących:

Sterownik 36

Bajt 2 aktywuj bit 0

 

Następnie w MMI w zielonym menu:

car/cardevicelist > aktywuj seat memory front /seat seat mmemory rear

 

car/carmenuoperation > Seat memory ustaw na 1

 

Po zmianach wykonaj reboot jednostki MMI

W MMI powinna pojawić się możliwość aktywacji 

a tak trochę odgrzewając temat ciekawe czy komuś udało się to uruchomić w A4 B8 po lifcie ?
oczywiście mowa o "Easy Entry"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.