Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ktoś miał oryginalnie tylko tylne czujniki i uruchomił wizualizację z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uruchomiłem kodowaniem , z pierwszej strony gdzie miały być tylko tylnie wyskakują automatycznie przednie których niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pellek napisał:

Uruchomiłem kodowaniem , z pierwszej strony gdzie miały być tylko tylnie wyskakują automatycznie przednie których niema

Normalny objaw po takim kodowaniu :hi:

Wizualizacja właczona a przednie czujniki są nieaktywne .

w pierwszych modelach B8 w PDC 10 przy 4 kanałowym sterowniku nie ma widocznych tych z przodu czujników

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 14:46, Koozly1 napisał:

Myślałem że coś można fajnego dodać czego nie mam ustawionego , może wyśle foto może podpowiesz co jeszcze łatwo można dodać do mojego auta. Na razie udało się ustawić poziom oleju i akumulatora . 

Można dodać sobie jakieś ciekawe opcje jeszcze do auta?

A jak można ustawić światła odprowadzające jak się zamyka samochód albo otwiera ? 

IMG_20211107_191458.jpg

IMG_20211107_191453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 

Zmieniłem klimatronic na lift 3strefy (auto ma 3strefy)nie spisałem starego kodowania, ochrona zdjęta i problem bo nie mogę zmienić obrotów nawiewu i nie wyświetla się na mmi. Ktoś pomoże z kodowaniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koozly1 napisał:

Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ? 

Montaz czujnika deszczu swiatła Coming Leaving Home 2008-2012 

nawet nie chciałoCi się troszkę wysilać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 21:24, Muskel1 napisał:

Polift nie ma sterownika PDC. Czujnikami steruje BCM1. W polifcie nie ma możliwości uruchomienia wizualizacji kodowaniem bez przednich czujników. 

Witam,

 a można dokupic jakis modul , sterownik zeby taka wizualizacje zrobic w polifcie  2012 rok (tylko czujniki tyl) ?

Mam podobny problem jak kolega , czujniki tyl , a w asystent parkowania nie mozna niestety wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdziesz w moduł parkowania, bo go fizycznie w polifcie nie ma. Steruje tym moduł centralnej elektryki, który już masz. Nie ma też w polifcie możliwości dołożenia modułu parkowania, ani uruchomienia wizualizacji bez dokładania przednich czujników. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę może głupie pytanie , ale nie chce niczego wciskać dopóki nie mam pewności. B8 po lifcie nie ma przycisku setup . Jak uruchomić zielone menu, jaka kombinacja przycisków ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 19:15, AudiA4B827 napisał:

A4 b8 przedlift, jak wykodować świecące led przód + pozycja tył na zapłonie? 

Jeżeli mówisz o pozycji 0 to wyłącz sobie w MMI 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwośc edycji głośnosci wyjscia aux ? jak przełaczam z radia na aux jest bardzo cicho wiec robie głosniej i jak przełaczam z aux na radio to ryczy na cały zycher.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz bardziej pogłośnić urządzenie, które podpinasz pod AUX. Jeśli tam głośność jest za nisko ustawiona, taki jest  właśnie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale urzadzeniem jest bluetooth nie ma jak podgłosnic.myslałem ze mozna gdzies z vcdsa albo zielonego menu mam chyba mmi 2g

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że da się pogłośnić. W czasie gdy urządzenie (telefon) jest sparowany z mmi i odtwarza muzykę, wciskasz przycisk głośności telefonu aż max. zgłosi. Jaki to telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...