Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wentylację można uruchomić w każdym aucie? Mimo zrobienia wszystkiego kodowania niestety nie pokazuje się na mmi "audi drive select indywidual" abym mógł ustawić wentylacje

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1/Mam włączone światła dzienne led przód + neon tył, jak zrobić aby wraz ze światłami dziennymi podświetlały się tarcze zegarów /świecą się tylko wskazówki/

ja mając czujnik i pokrętło od świateł w pozycji auto mam podświetlane tarcze zegarów przy włączonych światłach dziennych.

w zegarach masz taka kropke ( prawa strona ) to dlatego ci podswietla

a to nie jest tak że czujnik w zegarach podświetla tarcze jak jest jasno a ściemnia podświetlenie gdy jest ciemno gdy przełącznik świateł jest w pozycji 0, przynajmniej tak to wygląda a przy światłach włączonych na auto cały czas jest podświetlenie tarcz zegarów, nawet jak włączone są światła do jazdy dziennej, we wcześniejszym poście chodziło mi o czujnik światła w lusterku.

czujnik w lusterku nie ma nic wspołnego z zegarami tylko z fotochromem :hi:

Czy wentylację można uruchomić w każdym aucie?

tak oczywiscie :)

Mimo zrobienia wszystkiego kodowania niestety nie pokazuje się na mmi "audi drive select indywidual" abym mógł ustawić wentylacje

a co ma wspólnego ADS i wentylacja ?

cos pomyliłes sobie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można ustalić czas wentylacji. Bo na pierwszej stronie akurat ta opcja jest podświetlana.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można ustalić czas wentylacji. Bo na pierwszej stronie akurat ta opcja jest podświetlana.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Przeciez masz to w opcjach :)

Pierwszy post

Screen_2_100608_1904_0033.png

Screen_4_100608_1904_0033.png

Screen_5_100608_1905_0034.png

Screen_6_100608_1905_0034.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wentylacja to wlacza wentylator i wdmuc**je powietrze z zewnatrz czy wysysa na zewnatrz?

Wysłane z sixeSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poza zuzyciem akumulatora tak naprawde nic mi to nie daje?

Wysłane z sixeSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ukazuje mi się możliwość ustawienia wentylacji :/ również w carmenuoption nie mam opcji Auxiliary Heating

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Poprawka poszło ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem- jak to wplywa na aku? Mozna ustawic codziennie o 16 czy tylko te trzy daty mozna podac?

Wysłane z sixeSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa ta wentylacja?

I co daje?

Wiesz co chyba oprócz tego, że w aucie nie ma zaduchu to nic poza. (ja jakoś tam zmian nie widzę)

Chyba że jedziesz po pandzie, i trzymasz w samochodzie jakiegoś "stwora" (nie wiem psa, chomika itp) żeby auto pilnował, to może zapewni to wymianę powietrza na świeże :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trzymasz w samochodzie jakiegoś "stwora" (nie wiem psa, chomika itp) żeby auto pilnował, to może zapewni to wymianę powietrza na świeże

Lepiej nie. Na pierwszym parkingu pod marketem uczynni przechodnie wybiją Ci szybę, żeby ratować zwierzaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa ta wentylacja?

I co daje?

Też sobie dopiero teraz to włączyłem. Fajny bajer, który może się przydać kiedy chcemy przewentylować auto na daną godzinę, albo kiedy zimą idziemy do sklepu zostawić żeby grzał środek ciepłem z układu pod naszą nieobecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanie, to chyba tylko przy webasto.

Jak masz ciecz chłodzącą zagrzaną w układzie to będzie dmuchało ciepłym powietrzem z nawiewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Latem, kiedy zostawiam auto w pełnym słońcu, to wewnątrz po powrocie jest o wiele przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...