Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zmieniłem MMI 3G na 3G plus SIM. i Chyba zniknęło mi parę opcji a widzę, że w pierwszym temacie pusto i tu moje pytania:

1) Jak włączyć graficzny stan akumulatora

2) jak aktywować doświetlanie zakrętów bo też mi skasowało.

3) jak włączyć wentylację auta

4) jak włączyć zielone menu

5) co trzeba zrobić aby wyświetlał się parktronik graficzny jeśli mam sam tył

6) Czy są szanse że temat będzie uporządkowany bo kodowania są w każdą stronę ;)

Ozywiście przedlift z MMI 3G+ SIM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O stanie aku zspomnij nie ma tej opcji, wentylacja się włącza z mmi mmi car, doswietlanie zakretow tylko vcds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stanie aku zspomnij nie ma tej opcji, wentylacja się włącza z mmi mmi car, doswietlanie zakretow tylko vcds

Ale mi chodzi o to jak

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko:

Jestem noga z kodowań itp i mam problem. Mianowicie od kilku dni zapalała mi się kontrolka spalonej żarówki, zauważyłem ze raz świeci a raz nie.  Zaraz po odpalaniu był jeszcze komunikat ze coś tam że  zasięg świateł został niezmniejszony bla bla.  Pojechałem do warsztatu i stwierdzili ze mi się lampy na system UK przełączyły ale nie potrafili tego zmienić w VCDS z powrotem na europejski. Jakiekolwiek podpowiedzi w tej kwestii mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świruje mi przednia prawa tzn żarnik . poszukam w tym menu CAR ale nic tam takiego nie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję to było to, tylko u mnie jest przetłumaczone jako przetwornica :kwasny: zrobiłem na "off" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwie sprawy.

1. Jest możliwość wyświetlenie poprzez kontrolkę na desce informacji o włączonych światłach mijania?

2. W b7 po automatycznym zamknięciu drzwi wszystkie otwierały się tylko po wyciągnięciu kluczyka. W b8 otwierają się wszystkie jeśli którekolwiek zostaną otworzone. Można to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś wie jak zdjąć sim locka z audi?

Audi S4 b8 2013 - USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@assur, a przypadkiem nie chodzi Ci o to, że karta ma PIN i nie ma go gdzie wstukać w MMI?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę pozbyć się PINu z karty sim? Myślałem ze jest simlock bo podczas zakupu dostawało się kartę tmobile a w późniejszych latach at&t. A może należy zmienić częstotliwość? W USA to 850MHz i 1900MHz w Polsce 800/900 i 1800/2600MHz może należy zmienić częstotliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nie mogę zrobić długich kodowań na sterowniku radia 56 ? VCDS 16.8.3  pokazuje błąd, że nie  odczytuje. Po jakiej stronie wina ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komoornik napisał:

To nie powinieneś grzebać w 56, tylko w 5F.

ok, w sumie dzięki, racja. 

Natomiast, teraz mam pytanie. Uruchomiłem Audi Drive select bez guziczka, czyli mam sterowanie silnika i przekładnia kierownicy. Czy taki mod rzeczywiście zmienia charakterystykę pracy silnika ?  Czy to tylko ładnie wyglądająca opcja w MMI? Po przejechaniu jakiś rewelacji nie zauważyłem po wybraniu opcji dynamic. 

A drugie pytanie to gdzie z początku tematu znikło połowę gotowych kodowań ? kiedyś jak nie miałem kabla były a jak już mam to nie ma tych ładnie opisanych:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłbym prosić o nakierowanie odnośnie deaktywacji dodatkowego ruchu wycieraczek po użyciu spryskiwacza(jestem już w kanale 09 i na long coding helper)? z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...