Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajniutka ale ta lotka mi sie nie podoba za bardzo niszczy ksztalt autka, ale mozliwe ze ja sie nie znam :D natomiast lusterka jak najbardziej spoko :D

Opublikowano
ale mozliwe ze ja sie nie znam

nie znasz się :diabel2:

pikna, pikna

szkoda tyklo że kiera nie z tej strony :diabel:

Opublikowano

Znaczki zrywaj odrazu :)

Opublikowano
ale mozliwe ze ja sie nie znam

nie znasz się :diabel2:

pikna, pikna

szkoda tyklo że kiera nie z tej strony :diabel:

to chyba rzecz indywidualnego gustu

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam ze jezdzilem po polskich drogach miesiac i kierownica nie przeszkadzala mi wcale prawde mowiac. nie jest to az takie straszne dopoki nie wsiadziesz i nie pokierujesz:P

Przegladam allegro i nęci mnie na spojlerki:P

http://www.allegro.pl/item157512071_dokladka_zderzaka_tyl_audi_a4_8e_sedan_02_hit_.html to jedno .. tylko nie wiem jak z wydechem i przerobka wiecie mam jedna rureczke:P duzo roboty przy tym?? co najpierw zderzak a pozniej wygary??

no i jakis do przodu i progi zeby bylo git

Opublikowano

bardzo fajny wózek :D

Opublikowano

Jak dla mnie to tragiczny ten zestaw, z 18" jeszcze może i ujdzie w tłoku ale jak założysz małe kółka to :/

a6baee79c682350bm.jpg

b1f480b467222268m.jpg

a37cfda02a70e5c7m.jpg

Opublikowano

No niestety do audi nie pasuje takie cus jak "ospojlerowanie" to jest klasa samochod a nie jakies berbeluchy :one:

Opublikowano

ja tam nie jestem zwolennikiem tego typu przerobek :):)

Opublikowano
  • Autor

Spoko Panowie teraz widze ze wlasnie niejest to takie piekne. i chyba zrezygnuje.. ale koleczka 18 musze miec hehe

[ Dodano: 22-01-2007, 16:45 ]

zastanowil sie ktos z was jak mi doradzic z aluskami jakie wrzucic w moja furke?? wzorki moze jakies podrzucicie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Chetnie tylko nastepnym razem bede nia w kraju jak sie wszystko dobrze ulozy dopiero w lipcu:/ teraz bylem miesiac ale niewiedzialem o spotach:/

Że nie wspomnę o spotach Tarnowskich - właśnie się koledzy organizują, razem z Tarnowskim Tuning Klubem :smile:

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5838&postdays=0&postorder=asc&start=0

Opublikowano
Lusterka---> niezamienilbym na inne dla mnie superrr

hehe tez mam takowe in.pro super jakosci i elegancko zgrywaja sie ze wszystkimi innymi chromami na aucie :twisted: fura śliczna, tylko zenonu brakuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

witam po przerwie.

no xenonkow niema ale moze w przyszlosci:) chc to kosztowne jest.

Zatanawiam sie nad wymalowaniem spodow zderzakow i drzwi w kolorze nadwozia oraz wrzucenie jakis 18nastek... jaki koszt piaskowania i polerki aluskow ktore mam teraz na aucie??

[ Dodano: 04-02-2007, 12:18 ]

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf04ebf7127e1709.html

Tak wyglada moja A4 bez znaczkow... choc moze i sciagne 4 koleczka.niewiem.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3767ab1c691de628.html

Tak wyglada srodeczek

[ Dodano: 04-02-2007, 12:23 ]

kurcze niewyszlo wczesniej.

obraz002zmienionylu7.th.jpg

Tak wyglada moja A4 bez znaczkow... choc moze i sciagne 4 koleczka.niewiem.

obraz003yt3.th.jpg

Tak kolejna ze srodka

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi A4 B6 TDI 130 Km z 2001 roku. w listopadzie bedzie rok i odpukac jestem bardzo zadowolony niezawodny.jedynie co to planuje zmane spojlerkow ale raczej skonczy sie tylko na malowaniu spodow dokladek spojlerow i progow... coby cale autko bylo w pieknym <czarnym> kolorku nadwozia.

obraz003hs7.th.jpg

obraz004yj3.th.jpg

obraz005przerobkabh1.th.jpg

obraz010mp2.th.jpg

Opublikowano

Ładny sedan :a4fan:

Kolorek mój ulubiony, fajne felgi tylko ta kierownica :D

Opublikowano

grill nie w moim guście, ale fela daje radę :th:

Opublikowano

felgi super :th: pomalujesz dokladki i bedzie miod...aaaa zaloz :audi: na grill ;)

Opublikowano

dokładki w kolor... mi przód typu no name (bez znaczka) nie robi ale skoro Tobie się podoba to ok, ogólnie niezły paździoch przydały by się fotki wnętrza...

Opublikowano

Bardzo ładna :a4fan: kolor ciemny ładnie sie zgrywa z felgami które też są super. Tylna lotka dodaje harakteru. Ładne zestawienie by było z dokładkami w kolorze. :thumbup: :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.