Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?


SebolA4

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie jakich zapachów używacie. Tak przy okazji czy da się kupić oryginalny zapach Audi jaki mamy przy kupnie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd miałem pierwsze auto używam choinek o zapachu NEW CAR jest moim zdaniem najlepszy

ostatnio go kupiłem :kwasny: najgorszy zapach od wunderbama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na próbe wziąłem brązową wunderbama, niby zapach skóry. :grin: mam półskóry więc moze być.

Ale Car Scents są naprawdę niezłe..

Miałem kiedyś wisienke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w norauto jakieś paski waniliowe które się wkłada do kratek i strasznie długo trzymały zapach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz używam Black Classic od Wunderbauma. Wcześniej miałem kilka CS. Bubble gum od CS fajny zapach. Mam próbkę Chemical Guys StripperScent, który jest wychwalany pod niebiosa wszędzie, ale dla mnie zdecydowanie za słodki, pachnie jak perfumy gimnazjalistek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny Wunder Baum jest idealny!

Ostatnio widziałem koncentrat zapachu z pompką - na dywaniki z serwisu Renault i mnie kusi żeby kupić na próbę, na myjni takich używaja i daje to rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszanie choinek mi się jakoś źle kojarzy. Dobry i intensywny zapach daje środek w postaci pasty umieszczony w puszce jaką pokazał raggaman. Kosztuje niecałe 5 zł i jest naprawdę intensywny i wydajny a schować go można np. pod fotel i nie wisi pod lusterkiem jak jakiś breloczek u pedała czy baby - kierowcy (sorry za skojarzenia). Zapach to już indywidualny wybór każdego właściciela. Kiedyś obecna żona kupowała mi gadżety do samochodu, jeszcze zanim byliśmy zalegalizowaną parą, breloczki, choinki i inne pierdoły z przyssawkami na szyby to szybko jej to wybiłem z głowy. Auto faceta ma wyglądać jak auto a nie choinka Bożonarodzeniowa - tfuuu. Anni New Car ani inne zapachy niestety nie pachną tak jak auto świeżo sprowadzone z Niemiec -nie wiem czego oni tam używają. Moja gustuje w różnych zapachach - nie ma szczególnych upodobań a koleżanki, które wożę się nie skarżą, że im zapach nie odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anni New Car ani inne zapachy niestety nie pachną tak jak auto świeżo sprowadzone z Niemiec -nie wiem czego oni tam używają. Moja gustuje w różnych zapachach - nie ma szczególnych upodobań a koleżanki, które wożę się nie skarżą, że im zapach nie odpowiada :)

Kolego.. zajrzałbyś do Passata mojego staruszka.. jest tam skóra wygłaskana Gliptone i NEW CAR ten który pokazałem.. Wali nówexem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jednak tak - nigdy żaden zapach nie zastąpił mi tego jaki miałem po sprowadzeniu mojego pierwszego auta z Niemiec - nie wiem dlaczego - żaden zapach tego nie zniwelował ani nie zastąpił a oryginalny był boski i to nie tylko obecny ale każdy, którego miałem okazję wąchać. To jest specyfik, którego nie mogę porównać do żadnego obecnego i każdy VW sprowadzony z DE pachniał tak samo super a niestety nasze zapachy nie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zadnego, poprostu mi super pachnie auto nowoscia, a jest z 2003 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jednak tak - nigdy żaden zapach nie zastąpił mi tego jaki miałem po sprowadzeniu mojego pierwszego auta z Niemiec - nie wiem dlaczego - żaden zapach tego nie zniwelował ani nie zastąpił a oryginalny był boski i to nie tylko obecny ale każdy, którego miałem okazję wąchać. To jest specyfik, którego nie mogę porównać do żadnego obecnego i każdy VW sprowadzony z DE pachniał tak samo super a niestety nasze zapachy nie.

Coś w tym jest.Sam poluje na oryginalny zapach Audi, ewentualnie VW i nie bardzo mogę znaleźć obojętnie jakiej by to miało być postaci.Kiedyś słyszałem, że podobno sama tapicerka jest nasączona w autach z zachodu jakimś dobrze pachnącym specyfikiem przy produkcji, niektórzy twierdzą,że to z sprawą perfumowanego filtra kabinowego....

W moim przypadku do dziś prawdy nie znam lecz ostatnio gdy moje 15 letnie A4 stało 2 dni bez żadnego zapachu w środku wchodząc na chwilę poczułem ten ciekawy zapach z lat młodości i dalej nie wiem gdzie jego źródło.Heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd miałem pierwsze auto używam choinek o zapachu NEW CAR jest moim zdaniem najlepszy

To samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaś kupuje tylki ZAPACH SAMOCHODOWY AMBI PUR - LEKKA VANILIA D98011 (2369906253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapach podobny do ori AUDI... wiele aut bez zapachów z grupy VW zalatuje wlasnie mi tym zapachem.. jest idealny wytrzymuje jakies 1,5 miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...