Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie zapachy samochodowe w swoich Audi ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na alegro california scents

Opublikowano
na alegro california scents

Dzieki

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

f*ck faktycznie jest tego troche na allegro ale jaki zapach wybrac :facepalm:

Opublikowano
Michał, Gracjan serio wam się podoba ten zapach? Dostałem próbkę jego, bo każdy tak zachwalał. Leży do tej pory. Paskudnie słodki jest ten zapach, nie idzie wytrzymać dłużej w samochodzie.
To słodycz lekko spoconego ponętnego kobiecego ciała i drogiej bielizny, połączona z zapachem kubańskich cygar - musi się podobać:decayed::decayed:

....czyli k**wy :decayed: -Jeden woli rybki - inny cipki. :naughty:

Ja pale cygara w aucie i specjalnie sie nie interesuje zapachami, ale od czasu do czasu powiesze jakiegos wunderbauma "pinacolada" albo "coconut" na korbie tylnich szyb. (na cos sie one przydaja- ha ha ha :decayed::decayed: )

A co do twierdzenia kolegi sztomela ze niemieckie auta najlepiej pachna, to moze ich wlasciciele i pasazerowie czesciej sie myja od tych polskich? :polew:

Opublikowano

:hi::hi::hi::hi::polew::polew::grin:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

California Scents - ShiningCar Detailing Shop

Ma ktos jakies doswiadczenie z tymi zapachami jaki wybrac?

Opublikowano

Mi zawsze zachwalali Mr Sholdan, ostatnio kupiłem i nie jestem zawiedziony. Wziąłem zapach morskich cytrusów, czy coś w tym stylu. Puszka pachnie już dobre 2 miesiące, leży pod siedzeniem pasażera, jeżdżę przy otwartych oknach i czuć go nadal, jeszcze pewnie długo będzie pachniał.

Zapach nie jest drażniący i mocno intensywny (nie lubię mocnych zapachów), jest delikatny i nie rzucający się w nozdrza, tylko przez pierwszy dzień był bardzo mocny, potem pachniał i pachnie dalej tak jak chce.

Opublikowano

daj jakiegos linka o ktorym mowa

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi::polew::polew::grin:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

California Scents - ShiningCar Detailing Shop

Ma ktos jakies doswiadczenie z tymi zapachami jaki wybrac?

Poczytaj temat od początku, to się dowiesz. Ja polecam Coronado Cherry.

Opublikowano

Kiedyś spotkałem się z AMBI PUR CAR WILLIAMS F1 ale posrana firma co jakiś czas zmienia swoja game zapachów i teraz jest to nie osiągalne

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi::polew::polew::grin:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

California Scents - ShiningCar Detailing Shop

Ma ktos jakies doswiadczenie z tymi zapachami jaki wybrac?

Poczytaj temat od początku, to się dowiesz. Ja polecam Coronado Cherry.

Uwierz ze czytalem lecz jedne lubia czarne a ......

Nigdy tych zapachow nie wachalem i niewiem do czego je przyrownac .

Opublikowano

Najlepsze są choinki wunder baum,waniliowa lub kokosowa,ale zapach kwestia gustu

Opublikowano

A jak dla mnie najlepszym zapachem z wunder baum jest zapach sportfrische.

Opublikowano
na alegro california scents

Dzieki

---------- Post dopisany at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

f*ck faktycznie jest tego troche na allegro ale jaki zapach wybrac :facepalm:

Taki uniwersalny i na początek to polecam cherry - wisienka

Jeszcze miałem od nich ładny zapach - ale nazwy nie pamiętam, jedynie co kojarze to że puszka była pomarańczowa.

Bo cherry jest koloru czerwonej wisienki czy ciemnego różu...

Opublikowano

hymm sie pomysli :thumbup1:

Opublikowano

Zgadza sie.

Opublikowano

dzięki :wink:

Opublikowano

Daj znac jak i efekt :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.