Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6


Blachu

Rekomendowane odpowiedzi

oo żeś poszedł :decayed: ten ryjek jest zaje i ta dupeczka mm :naughty: to jak juz bedziesz miał wydechy dali go z filmikiem który wiadomo ze nie pokaze jak jest w realu ale zawsze cos ;p

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo........ piknie żeś poleciał :naughty: to body to jak prezent pod choinkę :decayed: bedzie w pytkę pod tą trójke z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja z tymi trzema wydechami, w zaleznosci od tego jak bardzo beda "tlumily/wyciszaly" to nie wiem czy np na czterech nie byloby cichoszy, jak na serii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Lampy kupiłem gotowe od znajomego z forum. Malował je spreyem i zamontował rezystor 5 Ohm. Nie ma błędów na FIS.

Choć tutaj w aukcji podano, że jużjest wbudowany jakiś przekaźnik... http://allegro.pl/lampa-tyl-diodowe-led-kpl-red-audi-a4-b6-8e0-sedan-i6541785467.html

ecgIXUb.jpg


Mały update :decayed:

- zawiasy i siłowniki do automatycznego otwierania klapy - czekają na montaż

WuQYcaQ.jpg

- Subwoofer w koło zapasowe z Q5, podpięcie przednich głośników pod wzmacniacz Bose - Podziękowania za wiązkę i montaż dla Kaju :hi: :kox:

7nXiKwy.jpg

- wymiana głośników średniotonowych Bose w drzwiach na te z końcówką B oraz głośnika w desce rozdzielczej na Bose,

- Setup zimowy, felga z Audi A5 17" 7,5J ET28, opony Continental ContiWinterContact TS830P 225/45/17

ygUfRVT.jpg

dLTsMJ0.jpg

Mała zapowiedź... :jerk::jerk::jerk:

gmtVYKQ.jpg

9uoqZbI.jpg

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo fajnie wygląda ta felga na aucie. Planuje takie same kupić na lato, tylko że opona będzie 235/45. Napisz na pw ile za te felgi zapłaciłeś. Możesz podesłać zdjęcie z boku (przód i tył) ile brakuje do rantu błotnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedż wcale nie taka mała , ładny ślimaczek . W jaką moc celujesz ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Świetne autko i wycyzelowane w detalach!

Co to za Garrecik wpadł?

W jakie parametry moc/nm celujesz po strojeniu?

Widzę, że dyfuzor założyłeś na 2 wydechy końcowe?

Jaki wydech szykujesz?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dam wszystkim jedną odpowiedź [emoji6]

Tak, w lampach są ledy z rs6 c6.

Turbo to gtd2060vz. Babka jedzie do Custom Garage naszego kolegi z forum Juby_p pod koniec stycznia. Tam zostanie wykonany finalny setup (chyba [emoji23] ), razem z remontem silnika, wymianą rozrządu, portingiem głowicy itd... to tak w skrócie. Wydech będzie cały z kwasówki na 3 tłumikach przelotowych od Sporttig. 2,75"->Y-pipe->2,5". W ile celujemy? Ile wyjdzie to wyjdzie. Ale po cichu liczę na 3xx/550+... Oczywiście na nowej skrzyni biegów i sprzegle 240mm. Bo te z AWX nie sprosta takiemu Nm.

Wysłane z Galaxy S7

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q raczej nie będę rezał... zawsze to 30-40 KM w plecy [emoji14] na suchym Potenza fajnie klei, a na mokrym cóż... nie zawsze używam gazu 0-1

Wysłane z Galaxy S7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o taka pore, jak teraz, no taka mi sie ochota narobila, jak nie wiem !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni śniegu mamy w roku? [emoji6] mimo wszystko wolę szybsze auto w tych pozostałych 11 miesiącach[emoji14]

Rezaj Q lub mijaj się z Krystianem na B6stki - on ma teraz z Q

Wysłane z Galaxy S7

Edytowane przez Blachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby trzeba Q wyrezać to możemy z kolegą silnik zrobić. Ostatnio zrobili my 2 auta w 2 dni. I wszystko hula :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni śniegu mamy w roku? [emoji6] mimo wszystko wolę szybsze auto w tych pozostałych 11 miesiącach[emoji14]

Rezaj Q lub mijaj się z Krystianem na B6stki - on ma teraz z Q

Wysłane z Galaxy S7

To fakt, ze malo bywa takich dni, ale wtedy to zawsze cos, ta chec poprobowania sie i doskonalenia umiejetnosci w poslizgu :D

Jakby trzeba Q wyrezać to możemy z kolegą silnik zrobić. Ostatnio zrobili my 2 auta w 2 dni. I wszystko hula :banan:

To jak cos to juz bede wiedzial do kogo uderzyc z zapytaniami co i jak ;)

Nie dawno ktos mi "sprzatnal" z przed nosa anglika w es lajnach avf z Q za 4 tysie. :( a juz byl napał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dni śniegu mamy w roku? [emoji6] mimo wszystko wolę szybsze auto w tych pozostałych 11 miesiącach[emoji14]

Rezaj Q lub mijaj się z Krystianem na B6stki - on ma teraz z Q

Wysłane z Galaxy S7

To fakt, ze malo bywa takich dni, ale wtedy to zawsze cos, ta chec poprobowania sie i doskonalenia umiejetnosci w poslizgu :D

Jakby trzeba Q wyrezać to możemy z kolegą silnik zrobić. Ostatnio zrobili my 2 auta w 2 dni. I wszystko hula :banan:

Nie dawno ktos mi "sprzatnal" z przed nosa anglika w es lajnach avf z Q za 4 tysie. :( a juz byl napał ...

Cena nie zła, można brać bez zastanowienia.

Edytowane przez misiekmb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...