Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkie zdjęcia mam też zachowane w oryginale także z obróbką nie ma problemu... Kaju jak masz jakieś specjalne życzenia co do efektów to mów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sam nie wiem, może zrób tak, żeby mnie battalionowcy docenili :polew:

Opublikowano

Tu nie pomogę... :whistling: Kiedyś coś mi się o uszy obiło że 2kg michałków trzeba podsyłać :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Teraz tak sobie myślę czemu Czesław się nie załapał na żadne foto :eusathink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Widać go zza szyby :decayed:

Opublikowano

Kaju, piękna fura. zazdroszczę....

Opublikowano
  • Autor

A może bez tych kropek? :whistling:

Opublikowano

raczej napewno bez kropek:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dobra :decayed:

Opublikowano

Ogólnie fajna fura..tylko czegoś jakby brakowało ..takiego "wow" :wink:

Opublikowano
Ogólnie fajna fura..tylko czegoś jakby brakowało ..takiego "wow" :wink:

no dokładnie... Jest fajna, ciekawy jUeS ale brakuje tego BoooooM :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No bo ja fotek nie umiem zrobić, by oddały efekt auta, dlatego nie miałeś takiego "wow" :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

No chyba, że Was podrajcuje filmik, na którym słychać jak opony przy piz*owaniu i na zakrętach idą po nadkolach, to Wam nagram :decayed::polew:

Opublikowano
No bo ja fotek nie umiem zrobić, by oddały efekt auta, dlatego nie miałeś takiego "wow" :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

No chyba, że Was podrajcuje filmik, na którym słychać jak opony przy piz*owaniu i na zakrętach idą po nadkolach, to Wam nagram :decayed::polew:

dzięki, mam to na codzień u siebie :grin: :grin: :grin:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

nie myślałeś o blaszce z tyłu w wymiarach US? bo te nasze polskie kwadraty..... :doh:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Myślałem i mam w planach zamówić, ale to nie teraz jeszcze, bo mam bieganine trochę.

---------- Post dopisany 14-07-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2012 at 10:07 ----------

Tak mi się przypomniała ta fotka teraz... Była już tutaj, ale odwrócona, już naprawiłem :decayed:

img0072km.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Lampeczki ze zderzakiem robią swoje Trzymaj tak dalej :hi:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Gruba Ameryka się szykuje. Czekamy na dalsze mody :kox:

Opublikowano

Gratulacje takiej ilości poszukiwanych przez wszystkich gratów :-)

Myślę, że nie jeden zazdrości :slina:

Opublikowano

Nie ma czego zazdrościć :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nie ma czego zazdrościć :decayed::decayed:

Zamilcz :decayed:

Opublikowano
Nie ma czego zazdrościć :decayed::decayed:

Zamilcz :decayed:

:baseball:

:decayed::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.