Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No bardzo ładnie to wszystko wyszło, jednak fela robi robotę:thumbup1:

Zrób fotę jak świeci zestaw HID w halogenach:naughty:

Opublikowano
  • Autor
No bardzo ładnie to wszystko wyszło, jednak fela robi robotę:thumbup1:

Zrób fotę jak świeci zestaw HID w halogenach:naughty:

Postaram się wieczorem coś zrobić :wink:

Opublikowano

jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego :

AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay

Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

Opublikowano
Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego :

AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay

Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

Takie same kupisz w ASO :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego :

AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay

Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

Takie same kupisz w ASO :naughty:

Są one tylko nasuwane na te końcówki co mam teraz czy trzeba coś rzeźbić?

Opublikowano

Jest śliczna ta czarnula :oklasky: Adrian

Opublikowano
Nie wiem jeszcze jakie końcówki tłumika zastosować znalazłem coś takiego :

AUDI Auspuffblende A5 Coupe A4 B8 Avant Q5 NEU & OVP | eBay

Chyba, że macie jakieś inne propozycje.

Takie same kupisz w ASO :naughty:

Są one tylko nasuwane na te końcówki co mam teraz czy trzeba coś rzeźbić?

Tylko się je nasuwa. W ASO ok. 280PLN:wink:

Opublikowano

wyglada super

Opublikowano

sysek ładna audiczka i fela... :slina:

Opublikowano

ładnie ładnie:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Widziałem wczoraj na żywo i elegancko się prezentuje :naughty:

Dzięki za pozytywną opinię miło było poznać Twoje autko naprawdę fajnie wygląda widać, że dużo pracy jest w nie włożone i wszystko ze smakiem zrobione pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Sprinter i tak lepszy:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed::decayed:

Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed::decayed:

Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś

No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś :naughty:

Opublikowano

No jednak trochę tego było ale towar całkiem spoko będzie w ciągu tygodnia w aucie. I może też z nowej znajomości coś zyskasz jakiś nowy modzik:decayed:

Opublikowano
Dzisiaj na obadana na żywo robi wrażenie :slina:

Co to znaczy bo nie znam takiego wyrażenia:eusathink:

A jeśli chodzi o Sprintera to Cię zaskoczyłem co :decayed:

Mój błąd jeżeli chodzi o "na badana" :decayed::decayed:

Oj sprinterem mnie zaskoczyłeś

No, ale szczerze to dobrze, że nie jechałeś B6 bo mało co byśmy się do Sprintera nie zładowali z tymi gratami co pokupiłeś :naughty:

sprinter chyba jest po jakimś koksie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.